Avast 2.0 vs. AVG
#1
Mam pytani do osób które maja dłuższa styczność z platformą Android, mianowicie który antywirus mobilny z wyżej wymienionych jest lepszy mniej zwalnia telefon itp. (jak by dało rade ile pamięci ram w telefonie zjada każdy z nich). Ogólne zastosowanie to skanowanie na żądanie, nie chce ochrony 24/7. Pomocy !Grin

Dzięki za pomoc z góry !Smile
Odpowiedz
#2
AVG na Androida wypada naprawdę kiepsko, za to avast! radzi sobie rewelacyjnie, ponadto jeśli masz zrootowany telefon masz dostęp do funkcji, których żaden konkurencyjny produkt nie oferuje. Smile
Odpowiedz
#3
niby tak ale chodzi tylko o skany na żądanie więc nie potrzebne bajery tylko dobry skaner Smile
Odpowiedz
#4
A F-Secure ?
Odpowiedz
#5
nad nim nie myślałem ogólnie wybrałem 2 produkty które prowadzą pod względem popularności i do tego są za free..
Odpowiedz
#6
F-Secure używałem jeszcze w czasach wczesnego Symbiana na Nokii E51 i było całkiem okSmile
Odpowiedz
#7
ok dzięki za pomoc zainstalowałem avasta jako skaner na żądanie jest ok zobaczymy co dalej Grin

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc !
Odpowiedz
#8
Witaj!

Korzystanie avast 2,0 na moim telefonie Android, pracy lepiej niż AVG.
Odpowiedz
#9
BigBoss napisał(a):Witaj!

Korzystanie avast 2,0 na moim telefonie Android, pracy lepiej niż AVG.

I think, will be better if you''ll write in english.
Odpowiedz
#10
Ad AVG - od kilku tygodni jest nowa wersja Mobilation 3.0 warto rzucić okiem bo sporo wad wcześniejszej wersji zostało wyeliminowane.
Odpowiedz
#11
Wg. mnie lepszy avast! Dlatego, że jego skuteczność jest wspaniała i ma bardzo dużo modułów.
Chroniony antywirusem - Kaspersky Internet Security 2013.
Dodatki do ochrony - Malwarebytes anti-malware free 1.70.0.1100.
Odpowiedz
#12
kacper200111 napisał(a):Wg. mnie lepszy avast! Dlatego, że jego skuteczność jest wspaniała i ma bardzo dużo modułów.

A masz gdzieś link do porównania skuteczności avast! Mobile Security i AVG Mobilation?
Odpowiedz
#13
ktośtam napisał(a):
kacper200111 napisał(a):Wg. mnie lepszy avast! Dlatego, że jego skuteczność jest wspaniała i ma bardzo dużo modułów.

A masz gdzieś link do porównania skuteczności avast! Mobile Security i AVG Mobilation?


Ehem! ,,Wg. mnie''''
Chroniony antywirusem - Kaspersky Internet Security 2013.
Dodatki do ochrony - Malwarebytes anti-malware free 1.70.0.1100.
Odpowiedz
#14
Nie no piszesz o "wspaniałej skuteczności" stąd moje pytanie. Ale już rozumiem - używałeś obydwu rozwiązań i masz porównanie Craze
Odpowiedz
#15
ktośtam napisał(a):Nie no piszesz o "wspaniałej skuteczności" stąd moje pytanie. Ale już rozumiem - używałeś obydwu rozwiązań i masz porównanie Craze

Przejrzałeś mnie Smile Nie no ale ogólnie tyle tych testów na internecie i ogólnie lepszy jest avast! mobile.
Chroniony antywirusem - Kaspersky Internet Security 2013.
Dodatki do ochrony - Malwarebytes anti-malware free 1.70.0.1100.
Odpowiedz
#16
Witam dzis pierwszy raz zainstalowalem najnowszą apke zabezpieczającą Avast na androida darmową , czy ona posiada ikonkę która pokazuje sie u góry na pasku ze pakiet chroni system bo u mnie taka ikonka sie nie pokazuje , wie ktos ?
Odpowiedz
#17
(05.11.2015, 09:16)jacabad napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam dzis pierwszy raz zainstalowalem najnowszą apke zabezpieczającą Avast na androida darmową , czy ona posiada ikonkę która pokazuje sie u góry na pasku ze pakiet chroni system bo u mnie taka ikonka sie nie pokazuje , wie ktos ?

Odkupujesz stary temat, nie zauważyłeś?

Co do pytania, to powinna raczej pokazywać się ikonka.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
(05.11.2015, 09:16)jacabad napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam dzis pierwszy raz zainstalowalem najnowszą apke zabezpieczającą Avast na androida darmową , czy ona posiada ikonkę która pokazuje sie u góry na pasku ze pakiet chroni system bo u mnie taka ikonka sie nie pokazuje , wie ktos ?

Wejdź w ustawienia > centrum powiadomień > zaznacz pole Ikona powiadamiania
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości