Programy zabezpieczające - dyskusja.
potwierdzam mam kolega ktory studiuje informatyke jak sie go pytalem jakiego ma antywirusa to odpowiedzial ze zadnego Tongue
Odpowiedz
Jurek ale wielu informatyków nawet nie zna podstaw a nie mówiąc o zabezpieczeniach.. ja zaczynałem od DOS-a a teraz większość informatyków nie zna żadnej podstawowej komendy.. no może poza format c: Tongue padnie windows i nic nie zrobią..
Odpowiedz
Jurku tak wieluludzi biora kursy podyplomowei robia za informatyka w szkole, ale popatrzna gości z branzy antywirusowej ArcaVir nie ma pojecia o zabezpieczeniach mks też mocno podupadł ;/ Nie jest tak różowo niestety Smile
Odpowiedz
to nic jak tylko czekać aż różne firmy będą nam składać propozycje pracy na stanowisku specjalistów od spraw zabezpieczeń Tongue
Odpowiedz
martini napisał(a):to raczej bieda umysłowa Smile totalny paradoks.. uczą informatyki a większość pierwszoklasistów ma większe pojęcie niż nauczyciele..


zord napisał(a):to nic jak tylko czekać aż różne firmy będą nam składać propozycje pracy na stanowisku specjalistów od spraw zabezpieczeń Tongue


Tak niech zatrudnią cale nasze forumSmile bedzie ekipa spcecjalistów ITSmile
Odpowiedz
Kryzys mamy. Kto nas zatrudni? Szkoły na 1/25 etatu na uświadamianie nauczycieli w dziedzinie bezpieczeństwa IT.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
A ja w gazecie ogłoszeń Radomiu wyczytałem wiele ofert: "usuwanie wirusów, naprawa Windows, sterowniki, konfiguracja neostrady...". Ciekaw jestem, czy taki informatyk ma jakiś zestaw do reanimacji.
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Ciekaw jestem, czy taki informatyk ma jakiś zestaw do reanimacji.


Taa akumulator i dwie elektrody
A na poważnie to pewnie ma jakieś narzędzia które w miarę własnej wiedzy uzbierał np konsola odzyskiwania, płyta z linuxem, program do odzyskiwania danych, bootowalny skaner av itp
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
Albo piracka płytka CD z Windows Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości