Jakie macie hobby poza komputerami???
#21
Zapomniałem wspomnieć, że również lubię posłuchać muzy, szczególnie klasyka rocka i bielszy odcień bluesa no i oczywiście dobry film.
VenomX napisał(a): Jurek a czy to się też nazywazengdy jedną ręką piszę a drugą pije piwko ? Grin


Jeżeli "tylko robisz to" a nie ma w tym spekulacji, to oczywiście tak. Ale jeżeli masz we łbie kiełbie, to nie! Grin
Odpowiedz
#22
Jurek napisał(a):Zapomniałem wspomnieć, że również lubię posłuchać muzy, szczególnie klasyka rocka i bielszy odcień bluesa no i oczywiście dobry film.
VenomX napisał(a): Jurek a czy to się też nazywazengdy jedną ręką piszę a drugą pije piwko ? Grin


Jeżeli "tylko robisz to" a nie ma w tym spekulacji, to oczywiście tak. Ale jeżeli masz we łbie kiełbie, to nie! Grin


Grin Dziwne to zen troche>PPP
Odpowiedz
#23
Po prostu chodzi o czystość umysłu przy danej czynności jaką wykonujesz .
Odpowiedz
#24
VenomX napisał(a):Po prostu chodzi o czystość umysłu przy danej czynności jaką wykonujesz .


No to widze ,że wchodze w nurt filozoficzny hehehehee
Odpowiedz
#25
Matematyka, angielski ? Gimnastyka Smile]

Jeszcze oprócz tego, będę zdawał prawo, chcę być adwokatem czy coś takiego Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#26
Polityka (jestem dziennikarzem), koszykówka, muzyka: Travis, Keane, Coldplay, Elbow, ale też stara progresja plus Archive i Blackfield Grin
Odpowiedz
#27
Muzyka (nie mam określonego zespołu, po prostu musi mi wpaść w ucho Smile, swego czasu uczestniczyłem na ifq), dobry film, geografia, trochę historia też, języki obce i pisanie dla Wikipedii.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#28
Muzka coldplay,korn,oasis,nirvana,sex pistols,rolling stones,prodigy,
zainteresowania pucowanie mego auta,oraz skutera(teraz robię prawko Adokładniej jestem po 1 lekcji),tworzenie muzki na kompie
NLP,Samodoskonalenie i tp.................
Nie gram w nogę ani kosza ale za to często poruszam się na rolkach(jezdzę ponad 10 lat),Języki obce(zwłaszcza Deutshland z racji że mieszkam przy granicy)
Odpowiedz
#29
A co też coś napiszę Wink.

Ja z racji kierunku studiów interesuję się historia, szczególnie okres II RP, co za tym idzie zbieram też książki i czasopisma związane z tym okresem, głownie dot. Piłsudskiego, acz nie tylko.

Poza tym muzyka (zbieram płyty), ostatnimi czasy trochę numizmatyka.

Co do sportu to kiedyś narty, ale kolana mi wysiadły (w czym wydatnie im pomogłem) i teraz tylko jakieś ogólnorozwojowe ćwiczenia, co by całkiem nie zgnuśnieć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości