Outpost Firewall PRO 7.5.x PL konfiguracja
#1
Tak się złożyło, że w firmie dostaliśmy nowe laptopy i jest na nich zainstalowany Outpost Firewall 7.5.3 PL PRO.
Nie radzę sobie sobie za bardzo z jego obsługą Smile Odinstalować dziada nie mogę ,, bo zapłacone za rok z góry,, dlatego muszę go używać.
Może coś poradzicie jak to skonfigurować aby dobrze chroniło i dobrze chodziło . Pewnie wiele osób ma tutaj ten wynalazek.
Odpowiedz
#2
Nie używam Outposta, ale jak pamiętam reguły dla działania aplikacji nie były jakoś specjalnie trudne do ustalenia...może zajrzyj na ich forum do wątku o konfiguracji lub do tego wątku na forum W

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
@qxu247napisz czy próbowałeś coś konfigurować, zmieniać jakieś opcje, czy pracujesz na ustawieniach defaultowych.
...
Odpowiedz
#4
Ściągnełem tylko aktualizacje i zaznaczyłem przy instalacji aby tworzył reguły dla aplikacji i internetu dla zaufanych aplikacji i wyłączyłem skaner poczty email. No i dopuściłem aplikacje których używam tj. program do fakturowania, the bat, gg, program do zdjęć i przeglądarkę. Dalej nic nie konfigurowałem.
Odpowiedz
#5
Na początek otwórz okno główne programu i wyłącz (kliknij na napis Enabledobok) Real-Time Spyware Protection , Anti-Leak Protectioni Web Control
Zrestartuj komputer i sprawdź jak będzie się zachowywać.

Jeżeli korzystasz cały czas z Opery, to Web Control raczej się Tobie nie przyda. Funkcja jest naprawdę dobra i skuteczna, ale tylko w rękach doświadczonego użytkownika.
...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości