Programy zabezpieczające - dyskusja.
#41
ESET NOD32 3.0.669 PL + Outpost Firewall Pro 2009 (6.5.2359.316.0607) PL

Na żądanie:
Malwarebytes'' Anti-Malware Free
SUPERAntiSpyware Free Edition
Skaner Outposta

Powróciłem do używanego przez lata duetu Smile
Odpowiedz
#42
Tak chimerycznego człowieka dawno nie widziałem ........
Odpowiedz
#43
Ratatui napisał(a):Tak chimerycznego człowieka dawno nie widziałem ........


Z tym akurat się zgodzę.
Odpowiedz
#44
nie dawno pisałem że będzie zamianaSmilekolega jest elastyczny i wszystkiego musi spróbować
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#45
polak900 napisał(a):nie dawno pisałem że będzie zamianaSmilekolega jest elastyczny i wszystkiego musi spróbować


bardziej zabawny niż elastyczny: wychwala program po czym porzuca, instaluje coś z innego beczki, wychwala i znów zostawia i tak w koło Macieja Grin .
Odpowiedz
#46
Jeśli mowa o zmianach to ja aktualnie mam zainstalowane następujące programy ( real-time ): NOD AV RC 4, PG, MBAM, COMODO.
Odpowiedz
#47
Otrzymałem licencję na Noda i Outposta. Co w tym zabawnego czy chimerycznego? Programu antywirusowego przecież nie zmieniłem Smile
Odpowiedz
#48
Hehe, otrzymałeś? Smile Dostałeś e-maila od serials.ws czy astalavista? Już na tym forum widziałem raz "legalnego" usera, który otrzymał od firmy avast klucz na ponad 1000 dni w wersji professional.
Odpowiedz
#49
BTW. najświeższy news - na dniach ukaże się w pełni spolszczona wersja DefenseWall''a.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#50
u mnie niezmiennie na kompie (pc) avira premium + comodo z defence +, czasami Mbam do przeskanowania
na drugim kompie (mac) mam na wirtualu xp z zainstalowanym do testów ESS 4 bez innych zabezpieczeń
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#51
U mnie był Kaspersky ale teraz jest Eset Nod32 4 RC . Reszta bez zmian Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#52
Ratatui napisał(a):Hehe, otrzymałeś? Smile Dostałeś e-maila od serials.ws czy astalavista? Już na tym forum widziałem raz "legalnego" usera, który otrzymał od firmy avast klucz na ponad 1000 dni w wersji professional.


Jeżeli jesteś takim super uczciwym, kryształowym człowiekiem, to nie posądzaj innych gdy nie masz pewności.
Odpowiedz
#53
A u mnie niezmiennie króluje:
Avira Premium.
Raz na 2 miesiące skanuję dodatkowo system MBAM Free + SAS Free.

Na laptopie mam:
Avira Free + Windows Defender.
Oraz na pół roku skan MBAM Free.

Nie mam na 2 komputerach problemów z wirusami Grin
Creer: Musiałeś pewnie bardzo ładnie prosić Ilję, żeby zrobił spolszczenie. Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#54
Zakonczylem testowac juz wszystkie programy jakie mialem. Raczej kosmetyczne zmiany jezeli chodzi o programy dzialajace w tle i on-demand. Prawdopodobnie nie bede nic juz zmienial.

Realtime: Avira premium, PeerGuardian, CIS z AV, MBAM, DefenseWall, SnoopFreePrivacy.

na żądanie: ArcaMicroScan, BitDefender 10 free, Norman Malware Cleaner, Ad-aware portable,
a-squared free, SAS, Panda Antirootkit, Sophos Antirootkit, Avg antirootkit, F-secure Rootkit Eliminator, Mcafee Rootkit Detective, SpyBot, Multi Virus Cleaner, RogueRemover free

Chyba nic wiecej nie uzywamTongue
Odpowiedz
#55
Zrezygnowałem z SUPERAntiSpyware Free Edition ponieważ nic nie znajduje po AV. Natomiast skaner Outposta znalazł w rejestrze po ESET SS i MBAMspyware i backdoora.

Przypuszczam, że długo nie zmienię już tego zestawu:

Real Time :

NOD32 + Outpost Firewall Pro

Na żądanie :

Skanowanie NOD32
Szybki skan MBAM
Szybki skan Outpost Firewall Pro
Odpowiedz
#56
A moze to fałszywka? bo Outpoust rowniez znalazl mi Backdoora i spyware
Odpowiedz
#57
Jurek napisał(a):skaner Outposta znalazł w rejestrze po ESET SS i MBAMspyware i backdoora.


Obstawiam fałszywy alarm - wystarczy użyć CF, aby skaner Outposta znalazł jakiegoś backdoora właśnie w rejestrze, tak jak wiele AV czyni to w pliku NIRCMD.
Odpowiedz
#58
Aktualizacja softu zabezpieczającego:

Nod32 4 RC
Outpost Firewall Pro 2009

Na żądanie:

MBAM
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#59
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):skaner Outposta znalazł w rejestrze po ESET SS i MBAMspyware i backdoora.


Obstawiam fałszywy alarm - wystarczy użyć CF, aby skaner Outposta znalazł jakiegoś backdoora właśnie w rejestrze, tak jak wiele AV czyni to w pliku NIRCMD.


Nie wiem czy to fałszywki, przypuszczam, że nie, ale wiem, że ten skaner jest bardzo dobry, ponieważ używam go od lat. Jest również skuteczny w usuwania malware, wtedy gdy AV nie daje rady.
Odpowiedz
#60
zbyszek napisał(a):Aktualizacja softu zabezpieczającego:

Nod32 4 RC
Outpost Firewall Pro 2009

Na żądanie:

MBAM


Kupiłeś KIS 2009 i go nie używasz ?!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości