Pogawędki XI
#81
A masz w ogóle płytę obsługującą USB 3.0 żeby je wykorzystać? Tongue

Ona nawet na żywo wygląda gorzej przez to pokrętło na górze Tongue

Myślałby kto, że przejmujesz się aż tak ułożeniem kabli i kurzem Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
#82
Cytat: A masz w ogóle płytę obsługującą USB 3.0 żeby je wykorzystać?

W grudniu kupuję Gigabyte GA-970A-UD3 lub coś w tym stylu, płytka ma wewnętrzne USB 3.0. Uprzedzając Twój komentarz "To po co teraz kupujesz obudowę" - wolę kupować "na raty", żeby było to mniej odczuwalne dla portfela.

Cytat: Ona nawet na żywo wygląda gorzej przez to pokrętło na górze

Mnie obudowa się podoba, aczkolwiek Fractal sprawia jeszcze lepsze wrażenie.

Cytat: Myślałby kto, że przejmujesz się aż tak ułożeniem kabli i kurzem

No widzisz... Czyli jednak nie znasz mnie aż tak dobrze?...

Cytat: Podaj w ogóle specyfikację kompa

Aktualnej nie ma sensu, w sumie to nie wiem po co Ci Smile
AMD Athlon 64 X2 4200, Gigabyte GA-M56s-S3, 2GB RAM 667MHz, ASUS Radeon HD3850.
Petarda.
#83
Nie zadałbym takiego pytania bo budę się kupuje na zapas Tongue

Co do płyty to lepiej uzbierać na Asus M5A97 PRO Wink

Nie podałeś zasilacza ale mniejsza - a pytałem z ciekawości co wsadzisz do takiej obudowy Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
#84
Zasilacz? Hmm... Ja nie mam zasilacza, mam produkt imitujący zasilacz - Yamo 400W Grin
O dziwo przez 6 lat chodzi bez żadnych problemów

Cytat: Co do płyty to lepiej uzbierać na Asus M5A97 PRO

Jeśli będą fundusze to M5A97 Evo R2.0 Smile

A co wsadzę, to tak naprawdę jeszcze nie wiadomo, bo niedługo wychodzą procesory AMD Vishera i grafiki HD8000, dlaczego czekam do grudnia/początku stycznia. Pewnie nawet płytkę inna wybiorę, bo przecież wyjdą z nowym chipsetem Smile Ale będzie to coś pod AMD, bo budżet mam ograniczony, ale jeśli Intel to tylko Core i5, a to już większy wydatek.
Chyba nie będę nawet przekładał aktualnego "wnętrza" do nowej obudowy.

Aaa, a zasilacz to na pewno OCZ ZT 550W.
#85

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#86
Teraz i ja jestem chory. Nawet nie mam siły żeby pograćCool
#87
Dlaczego kolega Messanger ma w awatarze symbol zbrodniczej ideologii ? To tak można?
Nawet konstytucja zabrania propagowanie systemów totalitarnych.:crazy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#88
Cytat: Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 1997 r. Nr 78, poz. 483):

Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.):
Art. 256.
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1.

Organizacje typu Komunistyczna Partia Polski mogą jednak legalnie działać, gdyż w swoim programie nie odwołują się one do wskazanych w konstytucji totalitarnych praktyk, wodzowskiego modelu państwa, terroru, ale jedynie do haseł uspołecznienia środków produkcji, kontroli robotniczej, które same w sobie nie zawierają treści propagującej totalitaryzm.


Źródło: Wikipedia.
#89
Mi się wydaje,że to z jakiejś gry Wink
#90
Witajcie Smile
Czy ktos z was gra w F1 2012 ?
Jak wasze opinie ?
Moim zdaniem gra jest co roku lepsza None
Gram wyzwanie sezonowe, zaczalem od wiliamsa a juz jezdze w mclarenieCooli porywam sie na Masse z ferrari.
ESET Smart Security
#91

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Marsz w obronie TV Trwam w moim mieścieQuestion
Szczególnie rozbawiło mnie zdjęcie nr. 30 . Ciemna Strefa umysłowa. Ale na marsz trzeba pójść Facepalm
#92
morphiusz napisał(a):Dlaczego kolega Messanger ma w awatarze symbol zbrodniczej ideologii ? To tak można?
Nawet konstytucja zabrania propagowanie systemów totalitarnych.:crazy:


Zmieniłem lepiej wam?A konstytucja gwarantuje wolność wyrażania poglądów ....

o poglądach pisać nie będę bo na forum nie wolno wspominać o polityce....
Emsisofcie na ikarusie wróć ): !
#93
1. Łamiesz regulamin (bo w sumie pisząc posty dodajesz swój awatar, który dla inteligentnego człowieka kojarzy się z polityką).
2. Konstytucja gwarantuje Ci wyrażanie poglądów, ale nie mogą to być skrajne poglądy uderzające w zasady demokracji. Innymi słowy, możesz krzyknąć "odbierzmy kapitalistom majątki i oddajmy je proletariuszom" ale nie możesz zamawiać 5 piw...
Inna strona medalu to np. hitlerowska swastyka i powiedzmy fińskie lotnictwo wojskowe.
#94
@ReviewsAntivirus/Messanger
Jakiś ostry się stałeśCool
#95
Messanger napisał(a):A konstytucja gwarantuje wolność wyrażania poglądów


Korzystając z praw miej na uwadze obowiązki.Wink

Nie ma co się "spinać" w jesienne pogawędki.Lol
#96
Nie ma to jak towarzystwo wspólnej adoracjiSad
#97
Coście się tak avatara @Messanger''a przyczepili? Nie zauważyłem aby propagował on "zbrodniczą ideologię", a jeśli pójdziemy tym tropem to proszę bardzo niczym Torquemada zabrońcie znaków Che czy innych takich. Bez przesady. Poza tym to że ktoś dał awatar z symbolem ZSRR oznacza od razu że gloryfikuje Stalina? U mnie na półce stoją sobie główne nurty marksizmu (trzy tomowe wydanie), i co należało by je spalić/ew. nie wydawać na terenie RP? Grin


To tak jakby na podstawie mojego avatara powiedzieć że mam związki z Al-Kaidą ;-)
#98

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#99
yaslaw napisał(a):Coście się tak avatara @Messanger''a przyczepili? Nie zauważyłem aby propagował on "zbrodniczą ideologię", a jeśli pójdziemy tym tropem to proszę bardzo niczym Torquemada zabrońcie znaków Che czy innych takich. Bez przesady. Poza tym to że ktoś dał awatar z symbolem ZSRR oznacza od razu że gloryfikuje Stalina? U mnie na półce stoją sobie główne nurty marksizmu (trzy tomowe wydanie), i co należało by je spalić/ew. nie wydawać na terenie RP?

Kurczę blade ja chciałem sobie wstawić na forum awatar Hitlera z wyrazem twarzy geja to Łukasz mi nie pozwolił...:/
Mi nie chodzi o poglądy, ale o sam fakt uprawiania polityki. Sam zaproponowałem ten podpunkt żeby mieć święty spokój z polityką, chociaż tutaj na forum.
Przeczytałem Mein Kampf i co, jestem nazistą/faszytą? Nie...
ktoś podobno przeciął kable i mecz realu madryt może zostać przełożony hah Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości