Security Banker & Exploit Test
#1
Jutro przeprowadzę test na co najmniej 30 exploitach. Dokładniej mówiąc test będzie polegał na sprawdzeniu jak programy antywirusowe radzą sobie przed wejściem na takie strony(zainfekowane HTML, JavaScript, PHP)

W teście wezmą udział, tak jak wcześniej zapowiedziałem: Emsisoft Antimalware 7 beta oraz BitDefender Traffic Light full wersja (jest z antywirusem) na tych samych linkach.

Jak macie jakieś propozycje, to piszcie w tym temacie. Myślę, żebym ogarnął to jeszcze max 2-3 programy mogą być Wink

Za pomysł ankiety dziękuję McAlex.
Odpowiedz
#2
Najlepiej najpopularniejsze: Kaspersky, Norton, avast! Smile
Odpowiedz
#3
Kaspersky, Norton, Eset
Odpowiedz
#4
Avast!, AVG, Avira
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#5
Bullguard
Odpowiedz
#6
A może podzielić to na dwie tury?

W 1: BitDefender Traffic, Emsisoft, Eset
W 2: Kaspersky, Norton, Avast, Avira

Oczywiście Ci 2 na innych linkach. Chciałbym w jak najkrótszym czasie zrobić test, aby nie było długiej przerwy pomiędzy jednym, a drugim programem.

Co Wy na to? Czekam na wszelkie sugestie.
Odpowiedz
#7
Taki układ będzie w porządku. Smile
Odpowiedz
#8
Avast, AVG, MSE.

EDIT:
Sorki, ale dopiero zobaczyłem, że już coś wybrałeś.
Odpowiedz
#9
MSE nie skanuje ruchu HTTP, więc kiepsko wypadnie.
Odpowiedz
#10
Ale tylko wstępnie... MSE myślę, żeby dość dobrze wypadł na exploitach. Podejrzewam też kto przegraTongue

Oczywiście wszystkie programy na max. ustawieniach.

Tutaj stary test, który przeprowadziłem na exploitach. Wtedy skanując tylko exploity na UrlVoid

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
Jest szansa na F-secure IS 2013? Smile (byłoby fajnie, gdyby to była beta, ale wtedy mogłoby być to nie fair).
Odpowiedz
#12
Kamil, wtedy będą 3 programy opierające się o silnik BitDefender None
Odpowiedz
#13
Hmm, no fakt Smile Po prostu chciałbym wiedzieć, jak w takim teście sprawdzi się Zaawansowana ochrona sieci
Odpowiedz
#14
Kończę już 1 etap.

W teście udział wzięły: Emsisoft Antimalware 7 beta, AVG Pro, BitDefender Traffic Light (pełna wersja), Panda Cloud Pro, Eset NOD oraz 2 programy niespodziankiGrin

Postanowiłem do 2 testu na innych linkach dołączyć kogoś z silnikiem BitDefendera.

Obsada 2 testu: Kaspersky, Avast Pro, Avira premium, Norton 2013 i jakiś jeszcze jeden zawodnik Wink

Chcecie BullGuarda, G-data 2013 czy F-secure 2013, F-secure 2012 beta z ochroną sieci? A może kogoś innego. Zaznaczam, że testuje same antywirusy (nie, pakiety).
Odpowiedz
#15
To F-Secure odpada, bo wersja AV to kastrat Smile
Odpowiedz
#16
G-data myślę że by było ciekawe
Odpowiedz
#17
G dataSmile
Odpowiedz
#18
Bullguarda chętnie zobaczę Smile
Odpowiedz
#19
Ok, obsada 2 testu: Kaspersky, Avast Pro, Avira premium, Norton 2013, G-data 2013, BullGuard i zwyciezca 1 testu.

Zwiększę też ilość linków. W pierwszym teście było ich 31.
Odpowiedz
#20
Jutro wyniki w innym temacie wraz z filmikami na potwierdzenie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości