xvirus
#1
każdy może przetestować Xvirus?

website:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
A czemu pytasz czy każdy?...są jakieś ograniczenia? Smile Program jakich chyba wiele ostatnio się wysypało, a zaawansowaniem, funkcjami, ilością informacji na temat programu i autora/producenta na stronie (poza tym, że z Portugalii, to właściwie ich brakiem) przypomina bardziej jakiś prywatny czy akademicki projekt. Do tego nieszczęsne framewroki 4 bez których ostatnio żaden nowy program nie chce nawet ruszyć z instalacją...
Poinstalowałem wszystko, co potrzeba i zaskoczenie, bo program ani nie uruchamia się zaraz po instalacji dając z marszu ochronę, ani nie dał mi w Menu Start ikonki, żeby program odpalić...musiałem szukać w folderze programu odpowiedniego pliku wykonywalnego...poza tym w samym folderze nie za wiele znalazłem
folder:
quarantine
oraz pliki
Uninst0.dat
Uninst0.exe
Uninst1.dat
Uninst1.exe
viruslist.txt
Xvirus Personal Guard.exe
xvirusupdate.exe

Trudno mi się doszukać sygnatur, bo choć znalazłem w pewnym artykule o Xvirus, że (podkreślenie moje)
Cytat: There is no information regarding the number of entries in this program’s signatures database, so one can only guess how many viruses can fit inside a ~2 MB text file (viruslist.txt resides right inside the program’s folder , this making Xvirus Personal Guard look like an average university programming project once again), eventually (I won’t even dare to guess, I ain’t got a clue).

to w moim pryzpadku ten plik miał rozmiar zerowy, choć program poinformował, że został zaktualizowany... None

Żeby nie zniechęcić do przetestowania programu zalinkuje do dwóch artykułów/opinii
do pozytywnej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i do krytycznej raczej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
johnblack5410 napisał(a):wstyd się przyznać używałem tylko firewalla od sunbelta oraz Jako skaner na żądanie Mcaffe

Chwali się doświadczenie z tak zacnym softem...ale jaki ma to związek z Xvirus?Lol
-----------
edit:
do autora wątku

Dannisss...
sorry, I just noticed that Xvirus is yours own app (the same links at the bottom and at the top in your post). I think you should read the article from antivirusfreedownloads.org - especially in comparison with article about Microdefender Antivirus Hybrid from the same side Smile - it''s full of criticism but honest.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
i saw that review but i want a new of the new version, if it is possible Smile
Widziałam, że opinię, ale chcę nowy z nowej wersji, jeśli jest to możliwe Smile
Odpowiedz
#5
Gościu pisze z translatora i może źle zabrzmiało, pewnie chce, żeby przetestować Smile

W podpisie ma, że to jego twór.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#6
Hm cóż to za cudo?Smile
Odpowiedz
#7
Dlaczego to jest w dziale opisy / recenzje, skoro nie ma z nimi nic wspólnego?:/
Przeniesione, następnym razem będzie mniej miło.
Odpowiedz
#8
Sprawdzę na dzisiejszej paczce, bo jest w planach.

I check this product on my pack today.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#9
@Daniss
Please write in english Smile Polish by translator is incorrect.
Visual Basic/C# or other language?
Odpowiedz
#10
Dodano: 26 Sep 2012, 17:56

lukasamd napisał(a):Dlaczego to jest w dziale opisy / recenzje, skoro nie ma z nimi nic wspólnego?:/
Przeniesione, następnym razem będzie mniej miło.
visual basic

sorry. przepraszam.:crazy:
Odpowiedz
#11
Welcome to the forum Smile
Odpowiedz
#12
Oj pisane w .NET 4, nie wróżę temu przyszłości.

Dodano: 26 wrz 2012, 20:00

No offence, what does that mean? 0/346?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


This is a joke?Grin

Other detections:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#13
tommy504 napisał(a):Oj pisane w .NET 4, nie wróżę temu przyszłości.

Dodano: 26 wrz 2012, 20:00

No offence, what does that mean? 0/346?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


This is a joke?Grin

Other detections:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



i''m busy now so the signatures are not updated. I''m working on a behavor blocker to protect from unknown malware. almost done. Lol
Odpowiedz
#14
Nie widzę sensu tego programuGrin
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#15
nie ma czasu ? czyli tylko on jeden pracuję nad programemSmile
bezsens.
Malwarebytes Anti-Malware
Odpowiedz
#16
Mikuś napisał(a):nie ma czasu ? czyli tylko on jeden pracuję nad programemSmile
bezsens.


Czemu bezsens? Kto ma z nim pracowac przy programiku napisanym w VBCool
Odpowiedz
#17
can someone translate the last 3 posts Question
Odpowiedz
#18
anything meaningful Wink
Odpowiedz
#19
-> I don''t see a point of this program.
-> He doesn''t have time? So, that means he works on that program by himself only.
-> Why do you think it''s pointless? Who does have to work with him on a program written in VB? There are plenty of this kindprojects. At one time there was even one here (on forum).


Takie tam, nic dosłownego, się nie czepiajcie siemCool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#20
morphiusz napisał(a):<font><font>-> Eu não vejo a ponto de este programa. </font></font>
<font><font>-> Ele não tem tempo? </font><font>Então, isso significa que ele funciona em sozinho Esse programa só. </font></font>
<font><font>-> Por que você acha que é inútil? </font><font>Quem não tem para trabalhar com ele em um programa escrito em VB? </font><font>Há uma abundância de este tipo de projectos. </font><font>Ao mesmo tempo houve até um aqui (a bordo). </font><font>Tal lá, literalmente nada, não está pegando siem: cool:</font></font>

In the fuutre you will see if it is just one more project
<font></font>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości