problem z aktualizacją po 3 dniach
#21
W tym logu zastanawia mnie to:

Cytat: O17 - HKLMSystemCCSServicesTcpip..{C335FC0A-1AB9-4076-BA83-9CE7864764F7}: NameServer = 62.21.99.95


Pablosss co o tym sądzisz ???
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#22
Ja bym proponował jeszcze zmienić przeglądarkę na np. Mozilla Firefox
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#23
Nie widzę w logu nic niepokojącego, również wpis 017 jest według mnie ok.
Odpowiedz
#24
Mozille Firefox cały czas używam. Ostatni wirus, jaki miałam zadomowił się w folderze Mozilli, więc odinstalowałam przeglądarkę i ponownie ją zainstalowałam i jak do tej pory wszystko jest ok, żadnych wyskakujących okienek z wirusami Smile

No cóż, używam darmowego programu anitiry, który jest okrojony w pewnych dodatkach (np. brak skanowania poczty). Cofanie systemumogło mu zaszkodzić, gdyż zaczęły się pojawiać błędy, mieszać aktualizacje, a widocznie po kilku dniach aktualizacje sama muszę robić ( moze w wersji premium nie byłoby takiego czegoś)

Dziękuję Wszystkim bardzo SERDECZNIE za udzielenie mi pomocy. Jesteście naprawdę wspaniałymi ludźmi Smile
Odpowiedz
#25
Generalnie cofanie systemu może zaszkodzić, przywracanie jest absolutnie zbędne jeżeli nic się na komputerze nie działo poważnego.
Jeżeli będą dalej problemy z Avirą, to odinstaluj go, wyczyść rejestr programem CCleaner, ponownie zainstaluj Avire Antivir.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości