Emsisoft w Polsce - oto jestem!
#1
Cześć,
Anonsuję Wam dobrą nowinę!

Emsisoft nieśmiało wkracza do Polski i właśnie mnie wskazał na oficjalnego country managera. Uważałem od samego początku, że w naszym kraju taka firma musi zaistnieć i oto w końcu się stało.

Co to oznacza? To pierwszy etap zaistnienia Emsisoftu w naszym kraju. Oby należał do udanych.
  • Czy to oznacza że powstaje Emsisoft Polska?
    Nie. Emsisoft ma zupełnie inny system partnerski i czegoś takiego nie planuję. Za swoją pracę nie zamierzam otrzymywać ani złotówki - dla mnie najważniejsze jest zdobycie doświadczenia i poprawienie jakości usług Emsisoftu w Polsce.
  • Czy ceny się zmienią?
    Nie, wciąż pozostaną na niezmienionym poziomie. Wszystkie ceny są obliczane na podstawie aktualnego kursu euro w Polsce, po doliczeniu promocji (-50% normalnej ceny). Można liczyć na ciekawe rabaty Wink
  • Polska strona?
    Jest w trakcie przygotowywania. Dostępna jest pod adresem

    [Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

  • Metody kontaktu?
    Oficjalna skrzynka pocztowa: poland[małpa] emsisoft.com
    Polskie subforum:

    [Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

    Można też pisać bezpośrednio do mnie tutaj Wink
  • A co z polskim departamentem w Centrum Pomocy Klienta?
    Z pewnych względów nie można było utworzyć. Jednakże w najbliższej przyszłości taki departament powinien powstać (zależy to od liczby zgłoszeń z Polski).


Zadawajcie pytania śmiało Wink
Odpowiedz
#2
Gratulacje! Cieszę się, że mamy oficjalnego przedstawiciela na forum jak i w Polsce, doskonałe produkty Emsisoftu może łatwiej wkroczą na polski rynek.
Odpowiedz
#3
Ichito już mi to wyjaśnił, ale czy można zainstalować Emsisofta obok AVG IS?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#4
Na polskiej stronie trochę rażą napisy "Details", "Free download" czy "Order now". Da się to zmienić? Smile
Odpowiedz
#5
Galactico napisał(a):Ichito już mi to wyjaśnił, ale czy można zainstalować Emsisofta obok AVG IS?


Tylko wersję Free jako skaner na żądanie .
Odpowiedz
#6
KaMiL napisał(a):Na polskiej stronie trochę rażą napisy "Details", "Free download" czy "Order now". Da się to zmienić? Smile


Widzę kiepsko z czytaniem po wakacjach u ciebie chyba:

Eugeniusz napisał(a):Polska strona?
Jest w trakcie przygotowywania.Dostępna jest pod adresem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



A od poniedziałku znowu szkoła wzywa Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#7
Galactico napisał(a):Ichito już mi to wyjaśnił, ale czy można zainstalować Emsisofta obok AVG IS?

Możesz normalnie korzystać z obu programów, warto jednak dodać folder instalacyjny Anti-Malware do listy wykluczeń w AVG i vice versa, folder AVG powinien trafić na listę wykluczeń w Anti-Malware.
Anti-Malware był projektowany do współdziałania z innymi programami antywirusowymi i zaporami sieciowymi.
KaMiL napisał(a):Na polskiej stronie trochę rażą napisy "Details", "Free download" czy "Order now". Da się to zmienić? Smile

Będę nad tym pracował. Strona powinna być gotowa pod koniec września.
Proszę nadal korzystać z witryny emsisoft.com (zwłaszcza gdy chodzi o składanie zamówień i pobieranie programów), na polskiej stronie często mocno pracuję i niektóre rzeczy mogą nie działać.
Odpowiedz
#8
Ooo gratulacje. Doświadczenie to ważna rzecz, ale nikt nie mówi, że ciągle będziesz za darmo pracował. Fajnie, że mamy na forum osoby, które blisko współpracują z twórcami zabezpieczeń, ale mam nadzieję iż nie będzie tutaj siany rp.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#9
A jak to jest ze stabilnością wersji Beta 7? Można ją instalować na normalnym systemie?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#10
Eru napisał(a):
KaMiL napisał(a):Na polskiej stronie trochę rażą napisy "Details", "Free download" czy "Order now". Da się to zmienić? Smile


Widzę kiepsko z czytaniem po wakacjach u ciebie chyba:

Eugeniusz napisał(a):Polska strona?
Jest w trakcie przygotowywania.Dostępna jest pod adresem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



A od poniedziałku znowu szkoła wzywa Tongue

Z czytaniem wszystko w porządku. Wiem, że jest w przygotowywaniu, ale napisałem, bo po prostu rzuciło to mi się mocno w oczy.Beer Nie pisałbym o tym, gdyby znaczna większość strony była jeszcze po angielsku.
Odpowiedz
#11
No i pięknie Grin
Odpowiedz
#12
Będzie więcej licencji na Emsi w konkursach na safegroup! Cool

Gratuluję!
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#13
GratulujęGrin
Odpowiedz
#14
No i gratulacje Gieniu<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#15
Czyli w sumie darmowa wersją Emsisofta mozna zastapic np. MBAM, opyla sie?
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
#16
grzechu1999 napisał(a):Czyli w sumie darmowa wersją Emsisofta mozna zastapic np. MBAM, opyla sie?


A można mieć to i to? Grin
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#17
Twoja stara napisał(a):
grzechu1999 napisał(a):Czyli w sumie darmowa wersją Emsisofta mozna zastapic np. MBAM, opyla sie?


A można mieć to i to? Grin


MBAM może funkcjonować równocześnie (nawet jako ochrona w czasie rzeczywistym) prawie ze wszystkimi programami zabezpieczającymi.

Masz Avasta + MBAM + HitmanPro. Ochrona na dość wysokim poziomie.Jeżeli dorzucisz jeszcze Emsi (darmowa wersja- tylko skaner na żądanie) to żadnych konfliktów nie będzie. Tylko pytanie, czy będziesz z tego wszystkiego korzystał? Wink
Odpowiedz
#18
grzechu1999 napisał(a):Czyli w sumie darmowa wersją Emsisofta mozna zastapic np. MBAM, opyla sie?


Nie, nie zastąpi, MBAM troszkę ma mniej FP Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#19
Eugeniuszrozumiem, że nadal będziesz się opiekował tłumaczeniami?
Odpowiedz
#20
Może wreszcie będziemy mieli język polski w tym produkcie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości