Ankieta: Które z wymienionych pakietów uważasz za najlepsze? (max.3 opcje)
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Arcabit ArcaVir Internet Security
0.89%
1 0.89%
Avast! Internet Security
4.46%
5 4.46%
Avg Internet Security
11.61%
13 11.61%
Bitdefender Internet Security
15.18%
17 15.18%
Bullguard Internet Security
2.68%
3 2.68%
Dr.Web SS
0%
0 0%
Emsisoft Internet Security
25.00%
28 25.00%
F Secure Internet Security
17.86%
20 17.86%
Kaspersky Internet Security
16.96%
19 16.96%
Panda Internet Security
5.36%
6 5.36%
Razem 112 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Poszukuję tytanów wśród wymienionych pakietów.
#1
Bardzo proszę o głosy w załączonej ankiecie. Chcę by głosowanie było anonimowe i nie budziło zbędnych dyskusji nad lepszością ulubionego pakietu.
Potrzebuję tychże danych do recenzji.

Ps. opcji w ankiecie jest tylko 10, aplikacje nie zostały wybrane przypadkowo Grin

To nie jest ankieta oceniająca każdy pakiet , służy tylko do recenzji więc liczba programów jest ograniczona . (tak jak wymaga forum)
Odpowiedz
#2
Dla mnie nieco dziwne, że w ankiecie brakuje bardzo popularnego Norton Internet Security a znalazł się w niej taki Arcabit, które nie używa (chyba) nikt na tym forum.
Odpowiedz
#3
Zapomniałeś kolego o Esecie
Immunet - PC Tools  Firewall Plus
Odpowiedz
#4
O niczym nie zapomniałem i nie pominąłem.
Programy wybrałem celowo, one są mi teraz potrzebne Grin
Odpowiedz
#5
Dostałeś moje 3 głosy, ale 2 to oparte opiniami z forum, recenzjami oraz tym co sobą prezentują - tak mało mam z taki programami do czynienia Lol
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#6
Brak Trusportu :/
Odpowiedz
#7
Jeszcze raz ktokolwiek napisze, że brakuje jakiegoś programu dostanie warna!

Wyraźnie jest napisane:
McAlex napisał(a): To nie jest ankieta oceniająca każdy pakiet , służy tylko do recenzji więc liczba programów jest ograniczona . (tak jak wymaga forum)
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#8
Hm... szczerze to mogę powiedzieć, że nie oddałem i nie oddam głosu - żaden z wymienionych mi nie leży Smile
Jeszcze wahałem się nad EMSI ale.... przyciężki jest i jednak nie dam mu punktu Smile
Odpowiedz
#9
Większość i tak pewno będzie głosowała za tym pakietem którego używa
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#10
Twoja stara napisał(a):Większość i tak pewno będzie głosowała za tym pakietem którego używa

Nie zgadzam się.
Zaznaczyłem Emsi (bo skuteczny), F-Secure (bo lekki i skuteczny) i AVG (bo skaner behawioralny i poprawiona wydajność). Nie używam żadnego z nich (no dobra, mam EAM+OA, ale oba są wyłączone na starcie), ale wybrałem je bo wydają się najciekawszymi opcjami.
Odpowiedz
#11
Ja oddałem swój głos na Kasperskiego, AVG i na Pandę. Kaspersky, bo to dobry pakiet. I mam też do niego sentyment. AVG, bo obecnie używam i używać będę. A Panda.... bo zastanawiam się nad instalacją jej na laptopie po wygaśnięciu obecnej subskrypcji na BullGuarda.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#12
Stop! Miało być bez dyskusji jak sugeruje post założyciela tematu oraz ankiety. Głosować nie gadać, później będzie pewnie lepsza okazja do tego.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#13
Proszę o anonimowe głosowanieSmile
Odpowiedz
#14
lukasamd napisał(a):Hm... szczerze to mogę powiedzieć, że nie oddałem i nie oddam głosu - żaden z wymienionych mi nie leży Smile
Jeszcze wahałem się nad EMSI ale.... przyciężki jest i jednak nie dam mu punktu Smile

Żaden z wymienionych , ale pytanie jest sformułowane tak, że jak masz ochotę to wybierasz te, które leżałyby Ci najbardziej z wymienionychgdybyś musiał wybrać Wink W końcu gdyby większość była za Eset''em albo TrustPort''em, to cała ankieta nie miałaby sensu i nie byłaby pomocna autorowi.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#15
Proszę o głosy, nawet jeśli żaden z wymienionych nie jest tym "ulubionym" Grin
Odpowiedz
#16
Ja tak zrobiłem Grin
Odpowiedz
#17
Które z wymienionych pakietów uważasz za najlepsze?- rozumiem, że najlepsze dla mnie, nie dla ogółu. w każdym razie tak zagłosowałem.
p.s.
Co za przewrotny plan kryje się za tą ankietą, jeśli znalazł się tam ArcabitCool
Odpowiedz
#18
Tak:-) Najlepszy to pojęcie najczęściej używane.No Przecież Arcavir to demon wykrywalności, tylko wyjątkowo niedoceniany... Tak swoją drogą testował ktoś polski produkt pod względem wydajności podobnie jak to sprawdza się Kasperskyego?
Odpowiedz
#19
Nie rozumiem dlaczego ArcaBit pojawił się w ogóle w tej ankiecie...
Odpowiedz
#20
Może pod uwagę brane są programy, które były recenzowane/testowane. Niby jest wytłumaczenie, ale nie rozumiem go zbytnio Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości