Kaspersky 2009 czy GDATA 2009?
#61
he he właśnie miałem napisać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#62
polak900 napisał(a):dobra dobra już więcej nie będę roztrząsał. pozdro
ale zastanówcie się lepiej nad tym KAV&GDATA jak w poście
tyle miałem do powiedzenia
wiedziałem z góry że będziecie tak odpowiadaćSmile


Słuszna uwaga, tylko że Ciebie nikt nie atakuje i nie obraża. Smile

Gdata 2009.
Zalety : bardzo dobra wykrywalność (dwa skanery)
Wady : duża ilość fałszywek, mocne obciążenie komputera, wolne działanie i skanowanie, zwalnianie otwierania stron web (trzeba dodawać je do wykluczeń)

Kaspersky 2009.
Zalety : bardzo dobra wykrywalność, mniej fałszywek od Gdaty, niskie obciążenie komputera na domyślnym poziomie ochrony, szybkie działanie i skanowanie, bardzo dobry moduł antywłamaniowy.
Wady : Duże obciążenie podczas skanowania i na wysokim poziomie ochrony

Serafin napisał(a):
Cytat: There is a Norton Trial Reset tool v1.5 cracked by BOX! which claims to be able to reset an expired Norton Antivirus to 15 / 90 days trial OR convert a 15 day trial to 90 day trial.


Czy co do tego tekstu ma ktoś jakieś wątpliwości? Jeżeli tak to proszę zgłębić się dokładniej w literaturę promocji. W tym wypadku VenomXma rację. Nie jest to w pełni legalna promocja.


Promocja na NIS 2009 PL którą zakropkowałeś wydaje się być w pełni legalna plus promocje OEM Microsoftu z pierwszego linku. Trzeci link który nie zakropkowałeś może z wyjątkiem pierwszej propozycji, dotyczy OEM na sprzęt. Jeżeli ktoś ma takowy, to jest to wtedy całkowicie legalne.

Jeżeli już jesteśmy tacy perfekcyjni, to trzeba również zakropkować promo na 6 miesięcy na Avirę Premium, na trzy miesiące na Avirę SS (PC Welt) i kilka innych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości