Test- BullGuard Internet Security 2013 [BETA]
#1
Test programu zabezpieczającego BullGuard IS 2013 BETA:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

P.S.
Ransomy jedzą Buldogi. :/
Odpowiedz
#2
Ale Buldog i tak jest fajny.
Ransom je nawet KasperczakaLol
Swoją drogą co jest aż tak drastycznego w tych wirusach,że uruchamiają się kiedy chcą , nie generując nawet pojedynczego alertu AV.
Odpowiedz
#3
Nie jestem zachwycony tym spotkaniem z Ransomem. Miałem nadzieję, że sobie poradzi Wink
Odpowiedz
#4
Niestety szkoda. Ale na tle innych IS nie najgorzej. Nie mniej jednak lubie tego BulldogaSmile
| Webroot SecureAnywhere | Zemana AntiLogger PRO| Bitdefender Traffic Light add-on |
Odpowiedz
#5
McAlex napisał(a):Swoją drogą co jest aż tak drastycznego w tych wirusach,że uruchamiają się kiedy chcą , nie generując nawet pojedynczego alertu AV.


Alex już o tym pisałem kiedyś rejestr i jeszcze raz rejestr,jak by posiadał dany av ochronę tych kluczy to by było co innego<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#6
To może czas zrobić test ochrony rejestru:-)
Odpowiedz
#7
Fajny jest ten buldog. Jednak co z tego gdy trafimy na Ransoma . Ostatnio uruchomiłem takiego jednego, który unieruchomił komputer a buldog nic, w dodatku w trybie awaryjnym też był Ransom, więc taki program jest bezużyteczny.
Odpowiedz
#8
Nie ma idealnego zabezpieczenia, każde kiedyś na czymś polegnie, nawet twój Bullguard
Co prawda użytkując DWPF nie miałem żadnej infekcji, to i tak skuteczność oceniam na 99%.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
Polecam jeszcze jakoś sprawdzić max.ustawienia buldoga:-) Naprawdę z trojanami sobie dobrze radził. No , ale te Ransomy takie niedobreSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości