Promocja Aktualizacja do Windows 8 Pro za 69zł.
#1
Pojawiła się możliwość aktualizacji Windows 7 do Windows 8 Pro. Dla polski oferta ta wynosi 69 złotych. Niestety nie wszyscy będą mogli z tej promocji skorzystać. Oferta jest skierowana jedynie do osób, które zakupiły komputer z systemem Windows w okresie pomiędzy 2 czerwca 2012 r. a 31 stycznia 2013 r.
Aktualizując system w ten sposób, otrzymamy tylko sam klucz, z możliwością pobrania odpowiednich plików instalacyjnych z serwerów producenta. Oczywiście będzie możliwość zamówienia płytki, ale za dodatkową opłatą.

Tak więc, kto kupił nowy sprzęt niech się śpieszyWink

A oto link do strony z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Dla Polaków jak zwykle drożej, bo wszyscy inni mogą za 15$ aktualizować.
XP i nowsze systemy łącznie z 7 ,niezależnie kiedy zakupione , będzie można aktualizować za 40 USD, dla nas oczywiście nieco drożej Smile
Zielona wyspa przecież (dobrobyt w czasie kryzysu mamy ), to czemu mamy mieć takie same ceny jak inniCool
Odpowiedz
#3
15 dolarów to jakieś 49zł, oferta Microsoftu to 69zł. Różnica 20zł, czyli 6 dolarów.
20 zł... tyle ile doładowanie do telefonu...
Moim zdaniem to nie jest jakaś dramatyczna różnica.
Odpowiedz
#4
Eugeniusz napisał(a):15 dolarów to jakieś 49zł, oferta Microsoftu to 69zł. Różnica 20zł, czyli 6 dolarów.
20 zł... tyle ile doładowanie do telefonu...
Moim zdaniem to nie jest jakaś dramatyczna różnica.


Ok tylko policz to w procentach , różnica znaczna , a dlaczego u nas ma być drożej jak bogaci mają taniej ? Rozumiesz to bo ja nie.
Odpowiedz
#5
facecik
Tego to pewnie nawet w Redmond nie rozumieją ot taka nasza specyfika w końcu jesteśmy jak to sam ująłeś zieloną wyspą ja dodam na stałym lądzieWink
Odpowiedz
#6
Eugeniusz napisał(a):20 zł... tyle ile doładowanie do telefonu...
Moim zdaniem to nie jest jakaś dramatyczna różnica.


Pewnie, że nie. Tylko, że u nas zawsze wszystko musi być droższe. Procentowo do naszych zarobków to jednak wychodzi sporo. Ale tak jest. Muszą zarobić wszyscy pośrednicy.
Ciekawe tylko, jak będzie z tą aktualizacją ze starszych systemów. Miało kosztować coś około 160 a pewnie będzie tyle co nowy system...
Odpowiedz
#7
Czy tylko mi ta strona nie śmiga ? Pluje się że mam niekompatybilną przeglądarkę, a wchodzę przez IE jak i Chroma (obie najnowsze..)
Real Time: Windows Defender, Online Armor Premium
On Demand: Malwarebytes Antimalware, Hitman Pro, EEK
Backup: EaseUS Todo Backup Free 5.0, FreeFileSync
Odpowiedz
#8
Działa mi normalnie pod Operą alpha, na Linuksie ze wszystkimi skryptami blokującymiSmile
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#9
Ja spełniam wymagania. Windows 8 moich nie. Tyle w temacie Wink
Odpowiedz
#10
X26 napisał(a):Pewnie, że nie. Tylko, że u nas zawsze wszystko musi być droższe. Procentowo do naszych zarobków to jednak wychodzi sporo. Ale tak jest. Muszą zarobić wszyscy pośrednicy.


Pośrednicy, cła, podatki itp. Nie bójcie się, u Nas nie dostaniecie nic za darmo Smile
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#11
Ta cena za nowego 8 (199 dolarów) to żart jakiś? W Polsce naprawdę będzie kosztował około 600?
Odpowiedz
#12
Już widzę jak Polacy biegną do sklepów i wyrywają sobie na wzajem ósemkiGrinPanowie z Redmond nie pomyśleli, że polska to nie Zielona wyspa.

Tak więc zapewne 90 % ósemek na kompach to będą piraty.
Odpowiedz
#13
Albo przeinstalowane z lapkami systemy. Miała być aktualizacja ze starszych systemów a wyszło jak zwykle... Szkoda. Sam myślałem o zmianie z Visty, bo 8 ma TRIM no ale trudno...
Odpowiedz
#14
Ja jednak nie wiele będę rozpaczał, bo rok temu kupiłem siódemkę i póki będą ją wspierać to będzie na moim laptoku. A jak mi sprzęt padnie to przy zakupie nowego pomyślimy.
Odpowiedz
#15
Ja tam nawet nie będę marnował swojego czasu na instalację pirata. Omijam 8 i czekam co dalej. Zawsze jest jeszcze openSUSE.
Odpowiedz
#16
Trochę was nie rozumiem... Nie jesteście zainteresowani tym systemem, to po co wiecznie pisać "nie kupię"?
Czy ktoś na siłę wam to wciska? No chyba nie... OEMki to natomiast będą w większości Windows 8 i prędzej czy później, system się spopularyzuje (to nie czasy Visty, to raz [jest szybciej] , a dwa, że coraz więcej sprzedaje się lapów).

Cena jeżeli będzie w granicach 500-600zł to będzie taka sama, jak za Windows 7 Home Premium w wersji BOX gdy była jego premiera.
Odpowiedz
#17
Masz racje. Ale jednak USA dostaną tanie upgrade a my jak zwykle nie. Stąd narzekanie. Mam już dosyć bycia Afryką. Stać mnie, żeby kupić ten system ale jakbym miał upgrade za powiedzmy 150 zł. to bym kupił 8.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości