avast! Mobile Security 2.0
#1
Ukazała się wersja 2.0 dość popularnego i przede wszystkim darmowego pakietu do ochrony smartfonów oraz tabletów pracujących pod kontrolą systemu Android: avast! Mobile Security .

Oficjalny komunikat AVAST Software :
Cytat: Osiem miesięcy po wydaniu niezwykle popularnego programu antywirusowego avast! Free Mobile Security, mamy przyjemność odostępnić użytkownikom, nową wersę avast! Mobile Security 2.0 dla smartfonów z systemem Android i tabletów. Wyposażona w nowe dodatkowe funkcje anty-theft (przeciwko kradzieży) najnowsza wersja programu antywirusowego avast! Mobile Security 2.0 jest z pewnością najlepszym darmowym rozwiązaniem zabezpieczającym dla systemu operacyjnego Android na rynku. Można go pobrać ze sklepu Google Play. Zachęcamy do dzielenia się tą wiadomością z przyjaciółmi! Dziękujemy.


Zmiany w tej wersji :
Cytat:
• Web-based control for Anti-Theft
• Network Meter
• SiteCorrect - autocorrect of mistyped URLs
• Scanning of incoming messages
• Real-time protection (on-exec scanning) of apps
• Improved user interface for tablets
• avast! Widget
• The shield control UI to fine-tune on-access security setup
• Grayscale notification icon configurable from settings


Zrzuty ekranu(źródło: Google Play):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie(Google Play):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Ma ktoś go z tego forum zainstalowanego ? jak tak prosiłbym ładnie, aby napisał czy mocno obciąża telefon.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
musialdo napisał(a):Ma ktoś go z tego forum zainstalowanego ? jak tak prosiłbym ładnie, aby napisał czy mocno obciąża telefon.


test antywirusów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#4
Twoja stara : w teście, do którego linkujesz, nie ma uwzględnionej wersji 2.0.
Odpowiedz
#5
Cóż, avast zawsze był lekki czy to na komputerze czy na tel, zdziwiłbym się gdyby w tej wersji było inaczej.
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#6
Twoja stara napisał(a):Cóż, avast zawsze był lekki czy to na komputerze czy na tel, zdziwiłbym się gdyby w tej wersji było inaczej.

"Lekki" to pojęcie względne - wiele zależy jednak od konfiguracji sprzętowej Wink
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#7
Przede wszystkim RAM! Jeżeli ma się 512MB lub więcej, to wtedy nie powinno w ogóle się go czuć.
Odpowiedz
#8
musialdo napisał(a):Ma ktoś go z tego forum zainstalowanego ? jak tak prosiłbym ładnie, aby napisał czy mocno obciąża telefon.


Mam go zainstalowanego od kilku miesiecy. Zuzycie procesora i baterii jest znikome, skanuje szybko. W stanie spoczynku aplikacja na moim smartphonie zuzywa ok. 20 MB RAM-u przy zuzyciu procesora ponizej 1%. Natomiast w trakcie skanowania dochodzi do 26 MB RAM-u zas zuzycie procesora siega 32% (mierzone programem WatchDog). Po aktualizacji program wyglada jeszcze ciekawiej i ma wiecej opcji. Na dwurdzeniowym procku 1.2 GHz z 1 GB RAM-u wszystko chodzi plynnie.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#9
Avast Mobyle Security należy do najlepszych.
Sam go mam na smartfonie nie zamula skutecznie wykrywa .
AV: Avast AV 7
Skaner: ArcaVirMicroScan
Odpowiedz
#10
Fr3shMak3r napisał(a):Avast Mobyle Security należy do najlepszych.
Sam go mam na smartfonie nie zamula skutecznie wykrywa .


A gdzie ty na tym swoim Androidzie łazisz, że ma ci tak dużo do wykrywania?Craze
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#11
Mam pytanie do użytkowników Avasta i modułu Anti- theft
Ile wam ten moduł waży na telefonie?
bo mi prawie 5MB ze zmianą nazwy tego modułu a u Kobiety na telefonie anty-theft pod niezmienioną nazwą niecałe 2MB
Odpowiedz
#12
Z wagą procesów w pamięci różnie bywa, na pewno nie wpływa na to nazwa. Zmienia się ją ze względu na utrudnienie złodziejowi lokalizacji modułu antykradzieżowego.
Odpowiedz
#13
No tak ale aż taka różnica?
Na forum android wiara podaję wagę ok 1,6MB u mojej Kobiety 1,7 a u mnie prawie 5MB!!

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#14
Jak uruchomisz ponownie telefon, to wartość ta powinna ulec nieco zmianie. Poza tym jeżeli twój telefon ma więcej pamięci od niej, to proces będzie zabierał więcej pamięci.
Odpowiedz
#15
Po restarcie dalej taka sama wartość...

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#16
I use it on a "weak" phone with the anti-theft and it only use 15mb my ram is 280.
Odpowiedz
#17
Dostępna jest nowa wersja avast! Mobile Security: 2.0.4304 .

Lista zmian:
Cytat:
• Simplified Anti-Theft setup
• New Anti-Theft user interface
• Improved uninstall protection of apps
• File Shield (also scans downloads)
• Full activity log
• Option to disable sending SMS to avast! Account
• Folder scanning
• Vietnamese localization


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości