Sonda IDG. Który pakiet zabezpieczający uważasz za najlepszy
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Testowałem prze dłuższy czas polski pakiet antywirusowy ArcaVir. Słaby antywirus i atrapa firewalla. W tej sondzie jest na trzecim miejscu. Albo pracownicy firmy ArcaBit intensywnie głosowali w tej sodzie lub też opłacili ją, ewentualnie czytelnicy portalu są wielkimi patriotami Smile
Odpowiedz
#2
według mnie to powinno by tak:

dwa pierwsze

1 Norton IS 2009
1 Kasperski 2009
3 Eset IS
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Jurek napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Testowałem prze dłuższy czas polski pakiet antywirusowy ArcaVir. W tej sondzie jest na trzecim miejscu. Albo pracownicy firmy ArcaBit intensywnie głosowali w tej sodzie lub też opłacili ją, ewentualnie czytelnicy portalu są wielkimi patriotami Smile


Taa.. A to dobre. 405 glosow dostal. Ktos z Acravira ostro pracowal na taki sukces. Podejrzewam, ze myszka im sie chyba stopia od klikania.
Odpowiedz
#4
To sonda z połowy stycznia. Oddałem głos na KISa Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Wpis z komentarza:

Kod:
JaJestembardzozadowolonyzdubeltowego zestawu Dr.WEB na licencji i narazie FreeHakerzy.NET MAV.

Grin Haha ... Hakerzy.NET nawet się znaleźli.
Odpowiedz
#6
1. KIS2009
2. NIS2009

Ten ArcaVir to jakiś żart chyba Grin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#7
Przyczepiliście się do tego ArcaVira... Mój kolega korzysta z niego od ponad 3 lat i nigdy nie miał problemów z wirusami/trojanami chociaż wchodzi na różne strony, nie tylko te pewne i bezpieczne, ściąga dużo Smile
Odpowiedz
#8
Ratatui napisał(a):Przyczepiliście się do tego ArcaVira... Mój kolega korzysta z niego od ponad 3 lat i nigdy nie miał problemów z wirusami/trojanami chociaż wchodzi na różne strony, nie tylko te pewne i bezpieczne, ściąga dużo Smile


Zainstaluj go Ratatui na miesiąc i wchodź na różne strony, a potem napisz komentarz. Ja używałem różne wersje ArcaVira przez wiele miesięcy. Mam jeszcze ponad rok licencji ale nawet gdyby mi ktoś zapłacił, to bym go nie zainstalował.
Odpowiedz
#9
@Jurek, to ciekawe dlaczego napisałeś tyle (dużo) postów na forum Arcavira, jak tego AV nie lubisz Smile
@tommy504, czy to ty zamieszczałeś płatne wersje Aviry na torrentach? Tongue

Jeżeli przeglądacie czasami Jotti Virusscan to ArcaVir dużo wirusów wykrywa Smile a w ostatnim eście na virus.gr ArcaVir był wyżej od Nortona.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
Ale to był norton 2008, a nie wychwalany przez wszystkich norton 2009.
Po za tym norton brał udział w testach av comparatives w których arca ani razu nie startowała.
Test został wydany pół roku temu i trochę mogło się zmienić.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#11
Plati napisał(a):@Jurek, to ciekawe dlaczego napisałeś tyle (dużo) postów na forum Arcavira, jak tego AV nie lubisz Smile


No to nie czytałeś chyba tych moich postów. Większość z nich była krytyczna i trafna. To między innymi dlatego nie ma już forum ArcaBit Smile

Serafin napisał(a):Ale to był norton 2008, a nie wychwalany przez wszystkich norton 2009.
Po za tym norton brał udział w testach av comparatives w których arca ani razu nie startowała.
Test został wydany pół roku temu i trochę mogło się zmienić.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Całkowicie się zgadzam z Serafinem. Wirus.gr to stary test a dobrany w nim zestaw wirusów na pewno nie jest korzystny dla Nortona i Noda Smile
ArcaVir startował w VB100 a jego rezultat był żenujący.

Virus Bulletin - VB100, sierpień

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


G DATA AntiVirus 99,76%
AVG Internet Security 98,47%
Symantec Endpoint Protection 98,29%
Avira Premium 98.27%
ESET NOD32 Antivirus 97,84%
Kaspersky Anti-Virus 96,73%
F-Secure Internet Security 94,66%
McAfee VirusScan 84,52%
ArcaBit ArcaVir 76,12%

Virus Bulletin - VB100, październik

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ArcaBit ArcaVir (93 pominięte zagrożenia*, 3 fałszywe alarmy)
Odpowiedz
#12
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):Przyczepiliście się do tego ArcaVira... Mój kolega korzysta z niego od ponad 3 lat i nigdy nie miał problemów z wirusami/trojanami chociaż wchodzi na różne strony, nie tylko te pewne i bezpieczne, ściąga dużo Smile


Zainstaluj go Ratatui na miesiąc i wchodź na różne strony, a potem napisz komentarz. Ja używałem różne wersje ArcaVira przez wiele miesięcy. Mam jeszcze ponad rok licencji ale nawet gdyby mi ktoś zapłacił, to bym go nie zainstalował.


Miałem ArcaVira przez 2 lata i system zawsze czysty był <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> Zrezygnowałem bo nowsze wersje działały wyraźnie powoooolnie.
Odpowiedz
#13
Ratatui napisał(a):Miałem ArcaVira przez 2 lata i system zawsze czysty był <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> Zrezygnowałem bo nowsze wersje działały wyraźnie powoooolnie.


No to miałeś duuuużo szczęścia Smile
Odpowiedz
#14
Wiecie co wam powiem arcavir to szajs.
Ma niby moduł chroniący rejhestr.
Gdy wpuścił mi wira to pojawił mi sie monitor rejestru i poinformował o zmianach w rejestrze i zachwile komp padł.
A jak go wlaczylem to pojawil sie ciemny ekran i pisalo ze brakuje plikow systemowyc i trzeba bylo system stawiac od nowa ,tak więc jest do niczego.
Odpowiedz
#15
nero469 napisał(a):Wiecie co wam powiem arcavir to szajs.
Ma niby moduł chroniący rejhestr.
Gdy wpuścił mi wira to pojawił mi sie monitor rejestru i poinformował o zmianach w rejestrze i zachwile komp padł.
A jak go wlaczylem to pojawil sie ciemny ekran i pisalo ze brakuje plikow systemowyc i trzeba bylo system stawiac od nowa ,tak więc jest do niczego.


Zgadza się! Monitor rejestru jest kompletnie nie skuteczny, ale podobnie jest z antywirusem, a firewall jest słabszy od zapory systemowej, choć ponoć w najnowszej wersji jest już lepiej. Dzisiaj pojawił się ArcaVir 2009 Internet Security.
Odpowiedz
#16
Jurek napisał(a):
nero469 napisał(a):Wiecie co wam powiem arcavir to szajs.
Ma niby moduł chroniący rejhestr.
Gdy wpuścił mi wira to pojawił mi sie monitor rejestru i poinformował o zmianach w rejestrze i zachwile komp padł.
A jak go wlaczylem to pojawil sie ciemny ekran i pisalo ze brakuje plikow systemowyc i trzeba bylo system stawiac od nowa ,tak więc jest do niczego.


Zgadza się! Monitor rejestru jest kompletnie nie skuteczny, ale podobnie jest z antywirusem, a firewall jest słabszy od zapory systemowej, choć ponoć w najnowszej wersji jest już lepiej. Dzisiaj pojawił się ArcaVir 2009 Internet Security.


mialem wersje system protection 2009
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości