paczka z 300 wirusami
#1
Paczka podzielona jest na kategorie. Po sciagnieciu nalezy wypakowac.

Kod:
http://www.megaupload.com/pl/?d=Y0EUCZX0


haslo: hacker

Comodo 3,5 wykrywa mi 293wirusy.

[attachment=95]

Zapraszam do testowaniaSmile
Odpowiedz
#2
Avira AntiVir Premium
310 wykrytych i 1 podejrzany :rolleyes:
NOD32 3.0.684.0
290 wykrytych
Odpowiedz
#3
avira 9
310 wykrytych 10 podejrzanych
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
Comodo nieźle się spisało!
Odpowiedz
#5
Cześć Grin Teraz ja zapodam wyniki z Norton Antivirus 2009 Grin

[attachment=97]- wykryte 297 Smile

PS. Dzięki Jurkuza linka do Nortona na 90dni, kiedyś jakiś miesiąc temu miałem tego na 15dni i bardzo mi się spodobał, więc pobrałem i tego Grin

PS2. Już mi się podoba bardziej od avast! i Aviry Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#6
mateusz8466 napisał(a):PS2. Już mi się podoba bardziej od avast! i Aviry Grin


Możesz napisać dlaczego? Smile
Odpowiedz
#7
nie wiesz czemu ja ci powiem ma bardziej kolorowy interfejs Smile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
O fakt, to jest argument, nie ma co Grin
Odpowiedz
#9
Z interfejsem zgadłeś Grin
Ale jeszcze jest od nich szybszy, nie zamula, no avast! też nie zamulał internetu, ale Avira strasznie, jak zaczynałem ściągać to firefox najpierw myślał czy w ogóle zacznie Grin

A Norton Gaming Edition już w ogóle ma wypas interfejs Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
mateusz8466 napisał(a):(...) ale Avira strasznie, jak zaczynałem ściągać to firefox najpierw myślał czy w ogóle zacznie Grin

Pewnie Premium lub SS. We Free nie ma problemu (przynajmniej u mnie) Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Nie ma ponieważ wersja Free nie ma WebGuarda więc trudno żeby problem występował Smile
Odpowiedz
#12
Plati napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):(...) ale Avira strasznie, jak zaczynałem ściągać to firefox najpierw myślał czy w ogóle zacznie Grin

Pewnie Premium lub SS. We Free nie ma problemu (przynajmniej u mnie) Tongue


Oczywiście trafiłeś Plati, uważam, ze mogliby to poprawić, bo to trochę irytuje, jak net zamiast z prędkością 126kb/s, ściąga z szybkościa 70kb/s :/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#13
mateusz8466 napisał(a):Oczywiście trafiłeś Plati, uważam, ze mogliby to poprawić, bo to trochę irytuje, jak net zamiast z prędkością 126kb/s, ściąga z szybkościa 70kb/s :/


Powiem/napiszę szczerze, że nie wiem czemu niektórzy narzekają na transfer, ja przy moim marnym 512 kb dochodzę do 68 kb/s, jak miałem NIS 2008 miałem nieco gorsze ''osiągi'' a Avira Premium nie powoduje żadnych problemów.

Ale pewnie to znów kwestia szczęścia.
Odpowiedz
#14
Gnome napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):Oczywiście trafiłeś Plati, uważam, ze mogliby to poprawić, bo to trochę irytuje, jak net zamiast z prędkością 126kb/s, ściąga z szybkościa 70kb/s :/


Powiem/napiszę szczerze, że nie wiem czemu niektórzy narzekają na transfer, ja przy moim marnym 512 kb dochodzę do 68 kb/s, jak miałem NIS 2008 miałem nieco gorsze ''osiągi'' a Avira Premium nie powoduje żadnych problemów.

Ale pewnie to znów kwestia szczęścia.


witaj w krainie szczęśliwców
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
polak900 napisał(a):witaj w krainie szczęśliwców


Nie chwaląc się, ja też się do nich zaliczam Smile
Odpowiedz
#16
Przy Avaście nic nie zamula ściągania plików tak jak miałem przy Avirze Premium. Ściąga mi z max. prędkością. Jeśli plik jest zainfekowany to od razu daje alert przed zapisem ze strony Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości