Avast szaleje - URL:Mal
#21
A możesz pobrać McAfee GetSusp , zapisać go na pulpicie, zrobić skan. Po wszystkim on zapisze na Twoim pulpicie archiwum z podejrzanymi plikami jakie znajdzie ( podejrzane to wszystkie aplikacje niemające "dobrej" reputacji w chmurze, więc będą FP, ale potrafi też wykryć nowe szkodniki). Mógłbyś je wrzucić na jakiś serwer i udostępnić.
Odpowiedz
#22
wywaliło mi kilka plików ale to chyba o to chodziło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#23
misiek19957 napisał(a):wywaliło mi kilka plików ale to chyba o to chodziło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Niestety/ Na szczęście wszystko czysteSad

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#24
Jeżeli czyste to co to jest te Trojan.Siggen4.14927, TROJ_GEN.F47V0805, Packed/PECompact i Suspicious File ?
Odpowiedz
#25
misiek19957 napisał(a):tą licencję z Avasta usunąłem już ale dalej nic... co do tego Skype C2C Service nie mogę nigdzie znaleźć jak to wyłączyć.

Licencję wywaliłeś ale syf jeśli był został. Po co piracić wersje pro skoro są darmowe wersje? Co do usługi skype to uruchom -> services.msc -> znajdź skype.

Odemnie jeszcze: podepnij pamięci przenośne ( zmień nazwy folderów jeśli są takie jak Muzyka, Muza ) i uruchom opcję reserach w programie USB Fix. Pokaż ten raport.
Po raporcie przeskanuj komputer mbam , hitman pro oraz Emsisoft Antimalware Free.
Odpowiedz
#26
misiek19957 napisał(a):Jeżeli czyste to co to jest te Trojan.Siggen4.14927, TROJ_GEN.F47V0805, Packed/PECompact i Suspicious File ?

False positive (OTLa wykrywają)
Odpowiedz
#27
hmm jeżeli według tego mam czysty laptop to czemu Ad-Aware wyszukało mi 6 wirusów (dalej się skanuje więc nie mogę podać jakie)?

@Waves97

Waves97 napisał(a):Odemnie jeszcze: podepnij pamięci przenośne ( zmień nazwy folderów jeśli są takie jak Muzyka, Muza ) i uruchom opcję reserach w programie USB Fix. Pokaż ten raport.
Po raporcie przeskanuj komputer mbam , hitman pro oraz Emsisoft Antimalware Free.


jakie nazwy folderów mam zmienić te co są na pendrive czy te z dysku ?
Odpowiedz
#28
Na pamięciach przenośnych Smile
Odpowiedz
#29
Powiem tak, nie wiem dzięki komu naprawił się Avast i skończył te szaleństwo. Po wszystkich Waszych propozycjach i końcowym przeskanowaniu Ad-Aware i usunięciu 2 wirusów wszystko wróciło do normy. Akurat godzinę temu otrzymałem licencję na Nortona i od razu wywaliłem ten syf (czyt. Avast) oraz mam nadzieję, że wszystko będzie w normie. Dziękuję Wszystkim którzy zaangażowali się w pomoc Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości