Avira 2013 Beta
#1
Dziś ukazała się wersja beta produktów Aviry na rok 2013

Lista zmian:
We are proud to announce the Avira Version 2013 for Windows which you as a Avira betatester can try out as one of the first!

Please feel free to test the product and report us anything you may think is going wrong, could be done better and so on.

Take a look at the new features of Avira Version 2013

Warning: The features in the list are in development, some of them are not yet integrated and some already integrated might change in the near future.

Enhanced Child Protection
The existing features have been restructured for better usability (URL Category blocking, Time-Control and Social Network Protection). The alerts for URL and time control have been centralized.

Integration of Social Network Security
New functionality has been integrated into the product named Social Network Security. The product offers a link to the SocialShield website which will open in the default browser. Functionality can be accessed there.

Integration of Android Security
New functionality, Android Security, has been integrated as well into the product. The product offers a link to the Android website which will open in the default browser. Functionality can be accessed there. Multiple devices can be managed. Functionality includes Locate, Lock, Alert, & Message.

Advanced Protection through Avira Protection Cloud (APC)
After each installation, and then once a week , there will be a Quick System Scan performed automatically where the Avira Protection Cloud is being used in order to improve the detection. The APC is going to be released only for the paid products. You can find the settings in Control Center -> General -> Advanced Security

Integration of the Experts Market
Experts Market is a new entry in the Tray icon. A link is displayed with every reported detection through Realtime Protection as well as Web Protection. The user is linked to the Experts Market where different experts offer help to the customers’ problems.
...
Odpowiedz
#2
preter_m napisał(a):The APC is going to be released only for the paid products.


Facepalm
Odpowiedz
#3
Social Network Security to ciekawa usluga dla rodzicow - zakladamy konto, integrujemy z nim konto na facebooku/innym portalu spolecznosciowym naszego dziecka. Serwis analizuje znajomych, posty, zdjęcia a nawet prywatne wiadomości dziecka i wyswietla alerty dotyczące potencjalnego niebezpieczenstwa. Ostre sledzenie dzieciaków Grin
Obecnie wypunktował mi dorosłych znajomych i oznaczył jako niskie ryzyko, wynalazł mi wiadomość gdzie zaplątało się wyrażenie "kkk" sugerując, że jestem rasistą.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Co do tego ich całego APC (Avira Protection Cloud ) to powinno się to znaleźć w wersji darmowej. Ze względu chociażby takiego, że tą ich podstawową chmurę zbudowali dzięki użytkownikom, którzy używając tego ich skanera wysyłali nieznane pliki z komputera klienta do analizy w chmurze. My coś bezinteresownie ale oni już nie mogą.
Odpowiedz
#5
Testy Aviry rozpocznę jak tylko udostępnią mi instalator. Musiałem najpierw napisać, dlaczego chcę brać udział w testach, a teraz programiści zastanowią się czy w ogóle jestem godzien testowania ich programu.

@morphiuszPodobną usługą oferuje także Trend Micro:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Odpowiedz
#6
Bla bla bla Avira kopie sobie grób.
Szkoda, Avira 8 była fantastyczna <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#7
No, zobaczymy jak ich Behavior Blocker się sprawdzi i czy będzie jakaś chmura jako oddzielny produkt. Jeśli nie, to zgadzam się nie będzie to nic szczególnego.
Odpowiedz
#8
Ma już ktoś tą Betę? Ciekaw jestem jak się sprawuje
Odpowiedz
#9
Cały czas czekam, aż udostępnią mi instalkę. Dam znać jak będę miał.
...
Odpowiedz
#10
na wildersach już wrzucili fotkę z nowej wersji jak dobrze wiedzę...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#11
Interfejs podobnySmile
Odpowiedz
#12
O rany , ale zaje.....e GUI Grin , ten wygląd już mi się chyba jednak znudził , a nie jestem zwolennikiem jakiś tam graficznych wodotrysków.
Odpowiedz
#13
Beta będzie upubliczniona Piątek, narazie weryfikują request''y.
Odpowiedz
#14
Zainstalowałem i nie chce się aktualizowaćFacepalm

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
@zordjuż dostałeś instalator? No kurczę, a ja wciąż czekam.
...
Odpowiedz
#16
Nie dostałem ale w necie już jest tylko ta wersja do niczego nie wiem czy to wina 8 ale powinien być kompatybilny a tu nie dość że się nie aktualizuje to nie można odinstalować bo przy instalacji wywala BSOD musiałem przywracać system żeby się tego pozbyć
Odpowiedz
#17
W takim razie poczekam na oficjalnego meila. Ciekaw jestem jak na mojej Viście będzie się sprawować.
...
Odpowiedz
#18
Beta Aviry zawsze się nie aktualizujeLol
Odpowiedz
#19
Jak nie aktualizuje ? to na co to komu
Odpowiedz
#20
Ona jest już tak doskonała, że nie wymaga aktualizacji. Lol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości