Żegnaj Hotmail.com...witaj Outlook.com :)
#41
nie było widać tego zdjęcia nigdzie- faktycznie, po kilku przelogowaniach widać je w relacjach outlook->outlook

Druga rzecz, która mnie nurtuje: Mam konto na gmailu. Gdy z niego wyślę maila na swój @hotmail, to widzę wiadomość z moim zdjęciem z facebooka (w dodatku nieaktualnym)
W jaki sposób konto microsoft wiąże mojego gmaila z facebookiem i nieaktualnym zdjęciem profilowym? (fakt, mój gmail jest podany na fejsie, ale nie przypominam sobie, żebym gdzieś te konta łączył
Odpowiedz
#42
A nie łączyłeś czasem konta MS z Facebookowym? Robi się to w zarządzeniu kontaktami.
Co do tych avatarów, to właśnie przy łączeniu kont nagle zaczyna to funkcjonować sporo lepiej. Jeżeli powiążemy Facebooka/LinkedIn/Gmaila z kontem MS, to zaczną się wyświetlać zdjęcia z tych sieci, o ile oczywiście pisze do nas ktoś z nich.
Odpowiedz
#43
''Zmiana warunków korzystania z usług''

dostaliście też?
Odpowiedz
#44
Tak, mieli jakieś 2 tygodnie temu zmiany w polityce prywatności. Grzebałem wtedy po sieci i nic ciekawego odnośnie tych zmian nie znalazłem, widać nie ma niczego niepokojącego.

BTW. Od lipca w ramach OneDrive jest darmowe nie 7, lecz 15 GB miejsca.
Odpowiedz
#45
Jeszcze nic nie mam.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#46
Nadal mam konto na hotmail... W każdym razie adres mailowy się nie zmienił... Może zrobiłam coś nie tak?

Na moje konto hotmail jestem zalogowana w Mozilli Thunderbird i czasem otrzymuję tam jakieś maile. Więc działa...
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
#47
Witam
Jaka poczte z polskich byscie polecili?Jedna mam w Outlook a druga w Interii-to jest w sumie pierwsza moja poczta.Niestety zauwazylem ze nie dochodza maile potwierdzajace np rejestracje na danym forum.Dzisiaj Interia przegiela,czekam na kod aktywujacy od STEAM juz 2 dzien.Co byscie polecili z polskich z ktorymi niema problemu ze cos nie dojdzie?
Odpowiedz
#48
Interia to tak samo śmieciowa poczta jak WP czy o2. Zdecydowanie nie polecam.

Lue napisał(a):Dzisiaj Interia przegiela,czekam na kod aktywujacy od STEAM juz 2 dzien.
To już "po ptokach". Jeśli email nie przychodzi w ciągu kilku godzin, to gdzieś został zablokowany.
Odpowiedz
#49
Nie wiem czy w opcjach jest mozliwośc ustawiania zaufanych/blokowanych adresów...sprawdź to i zobacz, czy przypadkiem nadawca maila z licencja nie został wrzucony do zablokowanych.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#50
Mam dodany adres steam support do zaufanych,niestety nic to nie dalo.To nie pierwszy raz ze nie dochodzi mail ale teraz przegieli.Polskie stony mailowe sa do .....
Odpowiedz
#51
Dzwonilem dzisiaj do biura obslugi interi(niewiem skad oni biora tych konsultantow),u nich nic nie jest blokowane tak mi powiedzieli.Steam support napisal ze wiadomosci prawdopodobnie sa blokowane przez dostawce poczty i zebym zmienil poczte na Gmail, Outlook lub Yahoo i powiazac konto,jak nie dam rady to oni pomoga.Od siebie dodam ze poki co poczta Outlook sprawuje sie dobrze(no poza spamem),polecam.
Odpowiedz
#52
Lue napisał(a):Od siebie dodam ze poki co poczta Outlook sprawuje sie dobrze(no poza spamem),polecam.
Na Outlooku nie ma spamu, powiedzmy sobie otwarcie. To, ile niepożądanych wiadomości otrzymasz, zależy od tego gdzie podajesz swój adres mailowy. Skrzynkę na outlook.com założyłem w pierwszych dniach funkcjonowania usługi i nie otrzymuję żadnego spamu. Może to kwestia dbania o skrzynkę - śmieciowe lub niepewne kwestie powierzam starym skrzynkom Gmail.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#53
Cholercia...

przymus podania ''security code'', a zapomniało się podmienić adres myopera nim poszedł w zapomnienie i teraz chcą mi posłać kod na niestniejące konto celem weryfikacji.

Jak w ustawieniach podmienić adres mailowy do podobnych sytuacji?
Odpowiedz
#54
Raczej nie da rady. Dajesz że nie Masz już tego adresu, i żeby zmienić trzeba czekać 60 dni.
Odpowiedz
#55
Co za bezsens.

Teraz żądają numeru telefonu.

Co począć?
Odpowiedz
#56
Podaj?
Skoro zapomniałeś wcześniej zmienić konto, to teraz trzeba innymi metodami.
Odpowiedz
#57
A da sie zmienić w ogóle? Bo nigdzie w opcjach nie widzę.
Odpowiedz
#58
Mój numer mają jakoś prawie od momentu powstania nowej usługi i nie mam w tym temacie żadnych problemów. Wiadomości dostaję tylko wtedy, kiedy zmieniam hasła do kont i uważam to za ułatwienie procedury.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#59
Chyba gdzieś było na ten temat, ale... się upewnię.

Czy mój stary adres ''hotmail'' pozostanie taki na zawsze? Czy za jakiś czas ulegnie ''konwersji'' do outlook? jak to wygląda?
Odpowiedz
#60
Adres zostanie taki jaki był, w tym względzie nic się nie zmieni.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości