Żegnaj Hotmail.com...witaj Outlook.com :)
#21
nikita napisał(a):Czy działa Wam możliwość przesłania opinii? Ja od około tygodnia dostaję komunikat:

Cytat: Nie możemy teraz pobrać formularza opinii
Komputer może nie mieć połączenia z Internetem lub nasze serwery nie działają. Poczekaj chwilę i spróbuj ponownie.


U mnie to samo (Firefox).
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#22
Działa Wam zapamiętywanie hasła do outlook.comw IE9?
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#23
Ja od paru dni nie mogę pod operą swobodnie działać, nawet przeczytać wiadomości.
Odpowiedz
#24
Poza hasłem mam problem z przypięciem usługi pocztowej do paska zadań... Ikona SkyDrive wyświetla się prawidłowo, a Outlook jak ikona IE w kwadracie bez tła. Oczywiście mówimy o przypinaniu stron do paska zadań za pomocą IE9.

Ponadto, po kliknięciu na przypinkę Outlook na pasku włącza się... Hotmail.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#25
Już szukałem rozwiązania ale nie znalazłem jadąc na hotmailu, może coś poradzicie

zbieram dla znajomego w AU różniste pomoce edu, filmiki, prezentacje, itp, nawet 20 linkow tygodniowo, wysyłam mu na skrzynkę na hotmaila, teraz outlook, i poza szeroko pojętym zachwytem oraz wdziecznością nonstop dostaje prośby o to, by one linki mogżna było otwierać poprzez klik-> a nie przez kopiuj, wklej do adresu przeglądarki

jak do pierona to osiągnąć tak... hurtowo? gmail tak robi, wiem, ale gmaila pożegnałem i nie chcę wracać:crazy:
Odpowiedz
#26
Myślałem, że opcje "aktywnego widoku" załatwią sprawę...ale nie. Wydaje mi się jednak, że jeśli będziesz wklejać linki do wiadomości poprzez opcję "Wstaw hiperłącze" (ikonka kuli ziemskiej z łańcuszkiem na dole) to link po wysłaniu staje się aktywny i przez kliknięcie otwiera odnośnik...sprawdziłem i u mnie działa.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#27
Jest to prawda - ale to nie rozwiązuje kwestię hurtu, prawda? powiedzmy setka linków miesięcznie klikać pojedynczo...
Na razie jedyna to droga? albo gfakinmail
Odpowiedz
#28
Wnerwa mam niesamowitego, praktycznie od parunastu tygodni to samo, same problemy. Strony same się F5kują, na operze nie idzie wybrać kontaktu, jedynie mogę odebrać wiadomość, FF to samo, reload, stay on page or leave - skąd te pytania, noscript ma przecież ustawione ''zezwalaj''.
Generalnie nie mogę swobodnie korzystać z hotmaila i rozglądam się za czymś innym.
Odpowiedz
#29
Czy warto przejść z hotmaila na outlook ? Pytam bo żebym nie żałował<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> bo jak się domyślam powrócić później się nie da..
Odpowiedz
#30
Jasioo997 napisał(a):Czy warto przejść z hotmaila na outlook ? Pytam bo żebym nie żałował<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> bo jak się domyślam powrócić później się nie da..

Microsoft powoli będzie przenosił wszystkich użytkowników hotmaila na outlook, więc i tak czeka Cię przesiadka Smile
Odpowiedz
#31
aha dzięki None
Odpowiedz
#32
Twój adres się nie zmieni.
Odpowiedz
#33
DziękiBeer
Odpowiedz
#34
Jako że ostatnio znowu mi wpadła w łapy Nokia E72 to postanowiłem coś sprawdzić i efekty są... bardzo zachęcające.
Ostatnio Google wyłączyło wsparcie synchronizacji dla Symbiana poprzez ActiveSync, w efekcie na starszych (ale i nie tylko) telefonach nie można sobie synchronizować poczty, kontaktów i kalendarza z Google. Działać to będzie przez jakiś czas jedynie na Windows Phone za sprawą prośby od MS do Google o przedłużenie tego aby wdrożyć otwarte standardy CalcDAV i CardDAV. Google co prawda ostatnio pokazało że to była ściema bo CalcDAV też wywalają na rzecz swojego API, no ale mniejsza z tym.

Ciekawsza sprawa jest z Outlook.com. "Za czasów" Hotmaila można było ustawić POP3, oraz całkiem ładnie działające konto w aplikacji Outlook. Na telefonach było średnio - na Symbianie sprawdzałem i nie szło. Ostatnio miałem natomiast spore zdziwienie, bo konta z nowego outlook.com można ustawiać jako exchange (korzystają z ActiveSync). We wspomnianej E72 wystarczyło dodać skrzynkę typu exchange, podać dane z outlooka a jako serwer wpisać "m.hotmail.com". Efekt - działa obustronna synchronizacja poczty, kontaktów, kalendarza oraz zadań. Można to ustawić nie tylko na Symbianie, ale również MeeGo (N9), czy oczywiście Androidach. Dla mnie spory plus dla tej platformy - Google się zamyka, MS dał nieco większe możliwości. Jeszcze żeby tylko "wynaleźli" IMAPa i byłoby naprawdę świetnie.
Odpowiedz
#35
Jest IMAP, z tego co pamiętamto "Poczta systemu Windows" znana dawniej pod logiem Windows Live synchronizowała się z Hotmailem za pomocą IMAP.
Odpowiedz
#36
Nie, ona też używała ActiveSync.
Odpowiedz
#37
Dzis przy logowaniu przywitał mnie taki komunikat:
Cytat: Łączenie kont zostanie wkrótce wycofane
Czy nadal korzystasz z tych kont?
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Aby poprawić bezpieczeństwo kont, opcja łączenia wielu kont zostanie wkrótce wycofana.
Konta pozostaną niezmienione, ale przełączanie się między nimi będzie wymagać wylogowywania z jednego konta i zalogowania na innym.
Ponadto menu konta w prawym górnym rogu nie będzie już zawierać listy połączonych kont.
Jeśli chcesz wysyłać i odbierać wszystkie wiadomości e-mail ze wszystkich kont w jednym miejscu, zapoznaj się z artykułem Wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail z innych kont w usłudze Outlook.com.


Szkoda że wycofali ta funkcje bo było to dość wygodne.
Odpowiedz
#38
Też żałuję bo bardzo mnie ta funkcjonalność cieszyła...
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#39
Witam,

Jestem nowym użytkownikiem poczty outlook- miałem możliwość wyboru końcówki adresu, więc mam @hotmail

Problem: Poczta nie wysyła awatara/ zdjęcia profilowego.Zgodnie z poradami zmieniłem zdjęcie na mniejsze- nic z tego.
Od kilku próbach i wylogowaniach zaczął widzieć to zdjęcie na samym koncie- przeglądając korespondencję, widzę przy sobie miniaturkę- natomiast dalej jej nie wysyła.

Ma być to mój oficjalny/służbowy mail, dla tego zależy mi na tym zdjęciu. Nie powinno być to trudne.....

Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#40
Tej miniaturki nie wysyła w relacjach outlook->outlook, czy na inną pocztę?


Dodano: 16 maja 2014, 19:38

Założyłem konto outlook z końcówką @hotmail i wysłałem testowego emaila na pocztę gmail i tej miniaturki nie było. Wydaje mi się, że to standard bo ogólnie do adresu mail nie można chyba przypisać zdjęcia tak aby użytkownicy różnych serwisów je widzieli. W relacjach outlook->outlook powinno być ją widać Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości