Żegnaj Hotmail.com...witaj Outlook.com :)
#61
korbennn napisał(a):Chyba gdzieś było na ten temat, ale... się upewnię.

Czy mój stary adres ''hotmail'' pozostanie taki na zawsze? Czy za jakiś czas ulegnie ''konwersji'' do outlook? jak to wygląda?

Adres zostanie. Używam i nic się nie dzieje. W sumie byłoby to bez sensu, bo za dużo by było odkręcania. Szczególnie jeśli używa się go w płatnościach, biznesie i innych ważnych.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#62
Wraca stara sprawa z kodem bezpiecz.
W opcjach podaj numer telefonu rozwijamy menu i jest alternatywny email, uff
Ale teraz muszę czekać 30 dni nim zweryfikują moje konto.
Nie podoba mi się to.
Odpowiedz
#63
Widzę, że pozostaje kwestią czasu zawalanie usługi reklamami nie tylko z MSN... Smile2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#64
Mam pytanie do korzystających z tej poczty - od jakiegoś czasu moja skrzynka, którą otwieram przez przeglądarkę na laptotoku pokazuje mi układ w tzw. "wersji Preview". Wcale mi to nie leży i wolałem poprzedni układ, ale nie umiem tego przełączyć, więc pytanie
- czy da się wrócić do poprzedniego widoku, a jeśli tak to jak?
- czy ma to związek z otwieraniem skrzynki w ten sam sposób, ale na smartfonie, gdzie widok jest uproszczony?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#65
można jedynie poprawić okienko odczytu, zębatka - okienko odczytu - wyłączone
Odpowiedz
#66
(26.01.2016, 07:40)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam pytanie do korzystających z tej poczty - od jakiegoś czasu moja skrzynka, którą otwieram przez przeglądarkę na laptotoku pokazuje mi układ w tzw. "wersji Preview". Wcale mi to nie leży i wolałem poprzedni układ, ale nie umiem tego przełączyć, więc pytanie
- czy da się wrócić do poprzedniego widoku, a jeśli tak to jak?
- czy ma to związek z otwieraniem skrzynki w ten sam sposób, ale na smartfonie, gdzie widok jest uproszczony?

Faktycznie wygląd leży i kwiczy. Dramatycznie to wygląda. Interia wygląda lepiej.
Odpowiedz
#67
A co zrobić, żeby wersja Preview się ładowała? Chciałbym zobaczyć i sprawdzić jak się z nią pracuje, ale jak na złość cały czas ładuje mi się klasyczny wygląd poczty :c
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#68
(08.02.2016, 12:53)nikita napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A co zrobić, żeby wersja Preview się ładowała? Chciałbym zobaczyć i sprawdzić jak się z nią pracuje, ale jak na złość cały czas ładuje mi się klasyczny wygląd poczty :c

U mnie pojawiła się sama, szczerze mówiąc nie widzę takiej opcji na życzenie w ustawieniach...
Odpowiedz
#69
Falami to wprowadzają i to chyba w zależności od tego, jak się używa.
Ja mam standard.. no ale outlooka mam bo mam, nic poza tym Smile
Odpowiedz
#70
A ja używam go bardzo intensywnie od dwóch-trzech lat i wersji preview się nie doczekałem Wink
Jest aż tak źle?
Odpowiedz
#71
(08.02.2016, 19:46)yaslaw napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A ja używam go bardzo intensywnie od dwóch-trzech lat i wersji preview się nie doczekałem Wink
Jest aż tak źle?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


tak to wygląda.
Odpowiedz
#72
Nie wiem, czy aż tak źle, bo niektórym pewnie pasuje taki wygląd...mnie jakoś to nie podchodzi, ale z drugiej strona pamiętam jeszcze ten starszy, który wtedy był "lepszy" i do którego i tak się przyzwyczaiłem. Na razie to jest zwyczajnie nieporęczne....może potem zmienię zdanie?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#73
Oni chyba najpierw zmieniają na kontach z których rzadko korzystamy. Mam kilka na Outlooku i jedynym gdzie nie mam nowego wyglądu jest to którego używam co dziennie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości