MalwareSecure - Zna ktoś ten soft ?
#1
Mam pytanie trafiłem na stronkę oferującą ten produkt i chciałbym zasięgnąć informacji o nim. Miał ktoś z was do czynienia z nim i czy to nie jest jakaś lipa ?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona produktu:

[malware]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[/malware]

Daję w malware bo nie mam pojęcia co to jest jak się okaże, że to zwykły soft AV to zmienię na sam spoiler.
Odpowiedz
#2
Wygląda na fake av.. google nic nie mówi.. sprawdź czy coś wykrywa na paczkach [to pewnie coś w stylu FileMedica]
Ubuntu [13.10] [Unity] [x64]
Odpowiedz
#3
Silnik ikarusa ale nie da się tego kupić w necie piszą że jest darmowy a po wpisaniu czegokolwiek w pole nazwa hasło powoduje zakończenie okresu testowego...
Odpowiedz
#4
Tutaj coś napisali że trial na 15 dni.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Hmm...Pamiętam tę stronkę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy o tym programie nie było przypadkiem już na forum?
Odpowiedz
#6
Słyszałem kiedyś o tym programie. Spróbuję zainstalować i sprawdzić jak poradzi sobie z Live Security Platinum.

Dodano: 23 lip 2012, 21:20

Wygląda na normalnego antywirusa. Jest nawet sandbox, ale nie wiem jak go uruchomić Smile
Odpowiedz
#7
Tego sandboxa prawdopodobnie nie ma. W ofercie mają 2 programy MalwareSecure i Cloud Deny w wersjach home i business wszystkie linki prowadzą do tego samego pliku. Wszystko to wygląda bardzo nie poważnie
Odpowiedz
#8
Pierwszy rzut oka na zrzut przywodzi na myśl Emsi.:/
Odpowiedz
#9
To normalny AV. Testowalem go z tydzień temu. Dobry wynik na paczkach z tego co pamiętam osiągnął.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości