Propagowanie nienawiści w sieci ...
#1
Kiedy w sieci pojawił się pierwszy film fikcyjnej postaci Grażyny Żarko, wiedziałem, że jest to przedsięwzięcie za którym stoi ta sama osoba, która wypromowała tzw. Baśką z klatki B. Nie śledziłem tego, a dzisiaj wpadłem na film, w którym twórcy uświadamiają, co było celem projektu. Musiał on zostać przerwany, gdyż fala nienawiści, która przeszła przez sieć stała się zagrożeniem dla zdrowia i życia kobiety wcielającej się w postać Grażyny Żarko.

Link do filmu poniżej.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co by nie powiedzieć wszystkie filmy wykorzystane w video zamykającym projekt propagowały nienawiść, jak z tym walczyć?
Odpowiedz
#2
tylko leczyć : )
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#3
art. 190 KK § 1. stanowi: "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
Odpowiedz
#4
To jest teoria, a jak wygląda ściganie w praktyce....
Odpowiedz
#5
To musieliby już sprawdzić autorzy, dostarczając zgromadzone materiały organom ścigania.
Odpowiedz
#6
Hmm:
1. Gdybym miał zilustrować internet i obecny świat, byłoby to wielkie stado buszmenów-ludożerców z indywidualnymi przypadkami ludzi cywilizowanych.
2. Po ''45 w naród uderzyła fala pospolitego chamstwa, która jak tsunami zatopiła porządnych ludzi. Tego się tak łatwo nie wypleni, chyba że grupa inteligentnych ludzi przeniesie naszą ojczyznę w inne miejsce None
Cytat: Co by nie powiedzieć wszystkie filmy wykorzystane w video zamykającym projekt propagowały nienawiść, jak z tym walczyć?

Resocjalizacja, a jak nie to dla takiego bezmózga kolonia karna lub rozstrzelanie.
Mocne, ale demokracja to najgorszy ustrój polityczny (wespół z kapitalizmem tworzy prawdziwą mieszankę wybuchową).

//Całego filmu nie obejrzałem, po kilku sekundach jakoś mi się odechciało :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości