!! NOWY WIRUS !!
#21
no dobra poklikałem sobie na ten plik do woli, i zeskanowałem esetem macie wnik

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



infekcji nie ma żadnej, komp chodzi stabilnie
WIN11
Ventura
#22
Ratatui napisał(a):Może Venom jest programistą HakerzyNETTongue Człowieku nie ośmieszaj się przynajmniej dzisiaj. Potrzebujesz wyników z NASA czy Pentagonu aby być przekonanym, że to nie trojan/wirus? Podjarałeś się jak zobaczyłeś, że NOD coś wykrywa czego nie ma Avast/Avira etc. i teraz kiedy okazuje się, że to jest fałszywka to nie możesz w to uwierzyć.........


"Może Venom jest programistą HakerzyNET " - wyborne, hehe.

O tym samym pomyślałemGrin Podjarał się, a tu taki niewypał trafił się Tongue
VenomX tyle wykrzykników dał jakby to naprawdę groźny i niebezpieczny wirus był, a to być może zwykły adware jest. Piszę być może, bo to pewnie fałszywy alarm. Czy najprawdopodobniej fałszy adware jest wart otwierania nowego tematu? :rolleyes: Niegroźnej reklamy się boisz? Dla tego Pana to pewnie i gg jest wirusem, bo przecież ma adwre w sobie TongueCool
DefenseWall + Online Armor + Avira Personal Free
#23
nie nabijajcie z venoma taki już jest. nic na to nie poradzicie
WIN11
Ventura
#24
Adam82 napisał(a):
Ratatui napisał(a):Może Venom jest programistą HakerzyNETTongue Człowieku nie ośmieszaj się przynajmniej dzisiaj. Potrzebujesz wyników z NASA czy Pentagonu aby być przekonanym, że to nie trojan/wirus? Podjarałeś się jak zobaczyłeś, że NOD coś wykrywa czego nie ma Avast/Avira etc. i teraz kiedy okazuje się, że to jest fałszywka to nie możesz w to uwierzyć.........


"Może Venom jest programistą HakerzyNET " - wyborne, hehe.

O tym samym pomyślałemGrin Podjarał się, a tu taki niewypał trafił się Tongue
VenomX tyle wykrzykników dał jakby to naprawdę groźny i niebezpieczny wirus był, a to być może zwykły adware jest. Piszę być może, bo to pewnie fałszywy alarm jest. Czy najprawdopodobniej fałszy adware jest wart otwierania nowego tematu? :rolleyes: Niegroźnej reklamy się boisz? Dla tego Pana to pewnie i gg jest wirusem, bo przecież ma adwre w sobie TongueCool

Na pewnej stronie pewien człowiek stwierdził iż plik może być szkodliwy. Ja bardzo sceptycznie podchodzę do tego typu zagrożeń . Nie wiem czy wiesz ale bywa tak , że pewne aplikacje , pliki przez dłuższy czas są uznawane za bezpieczne,z biegiem czasu dochodzą do wniosku , że posiada taka aplikacja coś szkodliwego . Kiedy podejrzany plik trafia do internetu często przez dłuższy czas nie wiadomo do końca z czym mamy do czynienia .

Skoro plik o nazwie SmartDownload.exe was rozczarował to może bardziej zaciekawi was coś konkretniejszego : vistasetup.exe ( dziś zostały uznany jako MacroVirus.com publisher: C-NetMedia) . Nie jest wykrywalny przez Aviręani przez mojego ulubieńca, za to MBAM wykrywa go bez najmniejszych problemów Smile .

Strona z wirusem :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wyniki VIRUS TOTAL:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


więcej informacji o wirusie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#25
wysłany. avira 9 nic nie widzi, brava venomx
jeżeli to coś groźnego to jest słabo wykrywany:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
#26
U mnie zwykły Comodo mi go wykrywa Wink

Jak jest napisane na a-squared Malware-Info

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Risklevel: Moderate Risk czyli nieznaczne ryzyko Cool

Lece, bo obiadówka mi się kończy, do roboty trzeba śmigać. Późnej wpadne, może coś ciekawszego VenomX znajdzie :rolleyes: Adios Amigos!
DefenseWall + Online Armor + Avira Personal Free
#27
Lepsze to niż wasze stare wirusy w paczkach. Wirus C-NetMedia jest zagrożeniem świeżym,można by powiedzieć , że to taki fałszywy antyspyware - takie programy są niebezpieczne przede wszystkim dlatego , że wielu ludzi się na to nabierze...
#28
wynik wprost z labo: niespodzianka

Dear Sir or Madam,

Thank you for your email to Avira''s virus lab.
Tracking number: INC00252776.


A listing of files alongside their results can be found below:

File ID Filename Size (Byte) Result
25007388 setup.exe 3.6 MB CLEAN

Please find a detailed report concerning each individual sample below:

Filename Result
setup.exe CLEAN

The file ''setup.exe'' has been determined to be ''CLEAN''. Our analysts did not discover any malicious content.

Alternatively you can see the analysis result here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


An overview of all your submissions can be found here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Please note: The detection of Spy/Adware is not available in the product "AntiVir PersonalEdition Classic". Please address specific questions to <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

Kind regards
Avira Virus Lab

---------------------------------------------
Avira GmbH
Lindauer Str. 21, D-88069 Tettnang, Germany
Phone: +49 (0) 7542-500 0
Fax: +49 (0) 7542-525 10
Internet:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


CEO: Tjark Auerbach
Headquarter: Tettnang
Commercial register: AG Ulm HRB 630992
---------------------------------------------
już uruchamiam i testuje

po uruchomieniu zdziwienie totalne:

screen

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
#29
To są jakieś kpiny ze strony Avirynawet McAfee SiteAdvisor uznaje tą stronę za niebezpieczną :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


EDIT

Powoli zaczynam nie ufać specjalistą od Aviry !!
#30
jakie kpiny ja uruchomiłem tenplik i avira wykryła co ci się nie podoba
WIN11
Ventura
#31
polak900 napisał(a):jakie kpiny ja uruchomiłem tenplik i avira wykryła co ci się nie podoba

A jak myślisz co mi się nie podoba? O dpisują ludziom kompletnie bzdury !! .

wynik wprost z labo: niespodzianka

Dear Sir or Madam,

Thank you for your email to Avira''s virus lab.
Tracking number: INC00252776.


A listing of files alongside their results can be found below:

File ID Filename Size (Byte) Result
25007388 setup.exe 3.6 MB CLEAN

Please find a detailed report concerning each individual sample below:

Filename Result
setup.exe CLEAN

The file ''setup.exe'' has been determined to be ''CLEAN''. Our analysts did not discover any malicious content.

Alternatively you can see the analysis result here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


An overview of all your submissions can be found here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Please note: The detection of Spy/Adware is not available in the product "AntiVir PersonalEdition Classic". Please address specific questions to <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

Kind regards
Avira Virus Lab

---------------------------------------------
Avira GmbH
Lindauer Str. 21, D-88069 Tettnang, Germany
Phone: +49 (0) 7542-500 0
Fax: +49 (0) 7542-525 10
Internet:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


CEO: Tjark Auerbach
Headquarter: Tettnang
Commercial register: AG Ulm HRB 630992
---------------------------------------------
#32
a widzisz czym skanowane: The detection of Spy/Adware is not available in the product "AntiVir PersonalEdition Classic"
to może być prawda ale sam na 100 procent nie jestem pewny
WIN11
Ventura
#33
polak900 napisał(a):a widzisz czym skanowane: The detection of Spy/Adware is not available in the product "AntiVir PersonalEdition Classic"

Fajnie ale jak wiadomo jest jeszcze wersja premium a o niej nawet nie wspomnieli jest to dla mnie śmieszne...
#34
dla mnie też
nie mniej wykryła wersja 9 syf w tym pliku punkt dla ciebie za wstawkę
wyśle im jeszcze konkretny plik przy którym avira zawiesza instalacje tego badziewia zobaczymy co napiszą
uruchom plik ciekawe co eset wykaże uważaj

poprawka aviry

Dear Sir or Madam,

Thank you for your email to Avira''s virus lab.
Tracking number: INC00252795.


A listing of files alongside their results can be found below:

File ID Filename Size (Byte) Result
25221534 is-6SHDR.tmp 517.23 KB MALWARE

Please find a detailed report concerning each individual sample below:

Filename Result
is-6SHDR.tmp MALWARE

The file ''is-6SHDR.tmp'' has been determined to be ''MALWARE''. Our analysts named the threat SPR/Fake.MacroV.B. The term "SPR/" ("Security or Privacy Risk") denotes a program that might possibly be able to affect the security of your system, might trigger activities you might not want or might violate your privacy.Detection will be added to our virus definition file (VDF) with one of the next updates.

Alternatively you can see the analysis result here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


An overview of all your submissions can be found here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Please note: The detection of Spy/Adware is not available in the product "AntiVir PersonalEdition Classic". Please address specific questions to <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

Kind regards
Avira Virus Lab

---------------------------------------------
Avira GmbH
Lindauer Str. 21, D-88069 Tettnang, Germany
Phone: +49 (0) 7542-500 0
Fax: +49 (0) 7542-525 10
Internet:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


CEO: Tjark Auerbach
Headquarter: Tettnang
Commercial register: AG Ulm HRB 630992
---------------------------------------------

macie jeszcze scan kasperskiego online

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
#35
Dobrze , że się poprawili , jednakże i tak nie podoba mi się ta obsługa,specjaliści, nie powinni się mylić .
#36
Nie myli się tylko ten co nic nie robi Smile
#37
Pablosss napisał(a):Nie myli się tylko ten co nic nie robi Smile

Ja i tak jestem zawiedziony , tacy ludzie nie powinni się mylić to raz a dwa to to , że jak już piszą czy dany plik zawiera infekcję czy też nie to powinni wyraźnie zaznaczyć plik dla aviry free jak i premium .
#38
zeskanowali najpierw tym co ludzie najczęściej używają według mnie to logiczne, a później przeprowadzili dogłębna analizę pliku.
WIN11
Ventura
#39
polak900 napisał(a):zeskanowali najpierw tym co ludzie najczęściej używają według mnie to logiczne, a później przeprowadzili dogłębna analizę pliku.

Coś im nie wyszła ta dogłębna analiza pliku za pierwszym razem...Najważniejsze jednak , że się poprawili .
#40
masz rację lepiej żeby nie robili takich błędów ale cóż juz ktoś pisał ze: Nie myli się tylko ten co nic nie robi
WIN11
Ventura


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości