Program, który zbada przyczynę wolnego uruchamiania
#41
Właśnie. Komputer działa stabilnie, nie mam BSODów tylko się długo uruchamia. Po uruchomieniu już jest wszystko ok.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#42
Moim zdaniem to wina jakiegoś softu lub sterownika, ewentualnie usługi.

polak900 napisał(a):2 lata na windows xp to trochę dużo


Mój chodził 3 lata bez formatu i nie widziałem wielkiej różnicy a nie oszczędzałem go.
Odpowiedz
#43
zainstalowałem ten Boot log xp i jak mam go obsługiwać Pablosss?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#44

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Równie ważny temat dla Ciebie jest

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#45
Dobra, mój Linuks działa bez czyszczenia pół roku.

Właściwie czyszczony był, jednym pleceniem, dla będących w temacie polecenie
Kod:
sudo apt-get remove
. Kiedyś tak pół giga odzyskałem. Ale defragmentacji nie ma, rejestru nie ma, burdelu też...

Jak chcesz, rób format.
Odpowiedz
#46
Autor ma XP a nie Linuksa.
Odpowiedz
#47
mój mac osx 2lata i się nie chwalę
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#48
Doszedłem do wniosku, że jak ten Bootlog XP nic nie pomoże, to dam sobie spokój z optymalizacją kompa. Tongue ważne że działa stabilnie.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#49
Ten program nic Ci nie pomoże - on nie przyśpieszyładowania PC, on tylko wskaże co najbardziej obciąża PC podczas startu. Po użyciu tego programu zamieść log z niego Smile
Odpowiedz
#50
Oto log, jest załączniku. Nie wiem czemu, ale progra zmierzył czas bootwania od momentu pojawienia się napisu "Zapraszamy".
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#51
Pablosss nie wiedziałem, , że znasz się na takich logach Smile .
Odpowiedz
#52
Powyłączaj zbędne usługi i programy z autostartu ( linkowałem już jak to zrobić ) - w przeciwnym razie nie uzyskasz poprawy sytuacji, a format nic nie da gdyż po formaciena 99.99% formacie wgrasz ponownie to samo Smile
Odpowiedz
#53
OK, dam już sobie spokój z tym przyspieszaniem komputera bo jeszcze coś przekombinuję i będzie jeszcze gorzej. Dzięki za pomoc, temat można zamknąć. Smile
Pozdrawiam.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#54
Jak uważasz, ale w tematach jakie podałem masz jasno i precyzyjnie napisane co można wyłączyć a czego nie tykać Smile
Odpowiedz
#55
Miałem już przeboje z tymi trikami na poprzednim komputerze, więc wolę się nie sparzyć po raz drugi. Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#56
Czasami wystarczy wyczyścić komputer z kurzu. Machnąć pastą na procesorze.
Jeśli to nie to - VenomX ma rację.
Najlepsze rozwiązanie to format!
Pentium E5300(akceleracja płytowa do 21-24%), 2GB DDR2-800(akceleracja płytowa do 21-24%), Gigabyte GA-EP43_UD3Lrev.1.2, HIS HD 5750 512Mb, Avira10. System Operacyjny: Foundation Suite 5 (x64) featuring Windows 7
Odpowiedz
#57
ma_ur70 napisał(a):Czasami wystarczy wyczyścić komputer z kurzu.


Wyciągałem procesor i wentylator od procesora i odkurzałem. Teraz działa trochę ciszej, ale to nie przyspieszyło uruchomienia.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#58
Jeśli chodzi o czyszczenie rejestru, polecam Comodo Registry Cleaner. U mnie znalazł ponad 500 błędnych wpisów. Jest bezpieczny. 3 raz go użyłem i nic mi się nie stało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości