Program, który zbada przyczynę wolnego uruchamiania
#21
Teraz tak przekombinowałem że zaczą mi startować Windows Messenger (pojawia się w trayu). :/
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#22
Plati napisał(a):Teraz tak przekombinowałem że zaczą mi startować Windows Messenger (pojawia się w trayu). :/

formatuj , nie instaluj jakiś programików bo one ci w niczym nie pomogą .
Odpowiedz
#23
Plati - Wyłącz usługę Messengera
VenomX - Wiesz o ogóle co to jest Messenger? Smile
Odpowiedz
#24
Pablosss napisał(a):Plati - Wyłącz usługę Messengera
VenomX - Wiesz o ogóle co to jest Messenger? Smile

Myślę , że wiem , no i coco w związku z tym?

EDIT

podpowiadam koledze , że nie ma sensu bawić się w programiki typubootvis itp...
Odpowiedz
#25
Pablosss napisał(a):Plati - Wyłącz usługę Messengera

jak ? w Google nic wartościowego nie znalazłem
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#26
A to że Plati go nie zainstalował, nie jest to żaden programik który został teraz zainstalowany.
Odpowiedz
#27
Pablosss napisał(a):A to że Plati go nie zainstalował, nie jest to żaden programik który został teraz zainstalowany.

Znów się zaczynasz wymądrzać a tak naprawdę te twoje programy nie mają żadnego sensu w tym wypadku .
Odpowiedz
#28
Podałem tylko 1 program do diagnostyki to raz, a 2 podałem linki do tematów w którym są rady pomocne w optymalizacji i odchudzaniu XP. Format to ostateczność.
Odpowiedz
#29
Pablosss napisał(a):Podałem tylko 1 program do diagnostyki to raz, a 2 podałem linki do tematów w którym są rady pomocne w optymalizacji i odchudzaniu XP. Format to ostateczność.

I bardzo dobrze - to są dobre materiały ale nie dla systemu 2 letniego , który raczej nie był pielęgnowany .
Odpowiedz
#30
Był pielęgnowany, nigdy nie instalowałem masy gier czy 10 antywirusów. Często skanowałem system i rejestr CCleanerem. Jak wylaczyc usluge Messengera?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#31
Plati napisał(a):Był pielęgnowany, nigdy nie instalowałem masy gier czy 10 antywirusów. Często skanowałem system i rejestr CCleanerem. Jak wylaczyc usluge Messengera?


1.Kliknij menu Narzędzia, a następnie kliknij polecenie Opcje.
2. W lewym okienku kliknij pozycję Ogólne.
3. W obszarze Rejestrowanie wyczyść pole wyboru Automatycznie uruchamiaj program Messenger podczas logowania do systemu Windows.
4. Kliknij przycisk OK.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#32
Plati napisał(a):Jak wylaczyc usluge Messengera?


Start -> Uruchom =>
RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%INFmsmsgs.inf,BLC.Remove po czym klikasz na OK.
Odpowiedz
#33
Plati zatem kombinuj , jednak dla mnie nie ma to najmniejszego sensu, ponieważ nie uda ci się z 2 letniego systemu zrobić super szybkiej maszyny .
Odpowiedz
#34
Po co decydujesz za kogoś? Niech autor sam decyduje co chce robić.
Odpowiedz
#35
Zgadzam się z VenomX. Moja rada to format, instalacja na nowo systemu, wgranie potrzebnych sterowników, oprogramowania i zrobienie obazu partycji np. Ghostem
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#36
Bla bla bla, a jeśli problemem jest tutaj jakiś sterownik lub usługa to co? Sytuacja się powtórzy i format nic nie da. Format to ostateczność, jeśli jest to wina sterów / lub jakiegoś sortu to na dodatek jak już pisałem nic on nie da.
Odpowiedz
#37
Pablosss napisał(a):Po co decydujesz za kogoś? Niech autor sam decyduje co chce robić.

Czytaj ze zrozumieniem .
Odpowiedz
#38
2-letni system ma prawo być niestabilny Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#39
zbyszek napisał(a):2-letni system ma prawo być niestabilny Wink.


Autor chyba gdzieś pisał że jego PC działa stabilnie, tylko się długo uruchamia.
Odpowiedz
#40
a swego czasu robiłem beckupy acronisem, 2 lata na windows xp to trochę dużo
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości