BitDefender - pytanie
#1
Cześć, mój kolega ma BitDefendera z licencją na rok, ale on go nie chce i chciał mi go oddać.
Więc mam do was pytania, czy jest on skuteczny ???
Nie zamula kompa ???
I jak w ogóle się sprawuje ???

Pozdrawiam
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
ja ze swojej strony moge polecić z tego co widze na swoim systemie to w wykrywalności jest w czołówce wszystko co miał wykryć to wykrył trojana ze strony którą podawałem wykrył już w 1 dniu
nic nie zamula przynajmniej u mnie strony jakby szybciej ładują się niż przy awirze SS
aktualizuje się kilka razy dziennie na chwile obecną wykrywa 2584825 zagrożeń
i jak się zdecydujesz to po instalacji poziom ochrony zmień na agresywny bo na standardzie nie zawsze wszystko wykrywa
Odpowiedz
#3
Wielu ludzi wypowiada się o nim bardzo pozytywnie. W testach wypada bez rewelacji ale nie najgorzej. Gdybym otrzymał go na rok za darmo, na pewno był wypróbował. Gdyby się nie spisał, to do szuflady Smile
Odpowiedz
#4
No to instaluję go Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
mateusz, zmieniasz AV jak skarpetki Smile Ja się wolę trzymać kilka lat z jednym.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Plati napisał(a):mateusz, zmieniasz AV jak skarpetki Smile Ja się wolę trzymać kilka lat z jednym.


Teraz przez rok na pewno nie zmienię Smile
Ten BitDefender ma bardzo fajne funkcję, w innych płatnych programach takich nie widziałem Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości