Rewolucja! Sprawdzenie stanu konta pre-paida płatne!
#21
Sam jestem w Heyah i jakoś bardzo mnie to nie przeraża. Do sprawdzania stanu konta i pakietów mam dedykowaną aplikację dla Androida - transmisja danych poprzez tą aplikację jest darmowa.

Więcej informacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dodatkowo co dwa tygodnie będziemy dostawać darmowy sms ze stanem konta.
Odpowiedz
#22
Niby rzadko, ale tu chodzi raczej o zasadę,że są rzeczy, których się nie robi,ale jednak..
To nie tylko T-mobile/Heyah, Orange likwiduje pakiet 600 smsów do wszystkich sieciza 6zł. Zaczynają się oszczędności.
Odpowiedz
#23
Cytat: Orange likwiduje pakiet 600 smsów do wszystkich sieci za 6zł. Zaczynają się oszczędności.


Nie wiem dlaczego ale to wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Tyle razy byłem zachęcany do Orange przez znajomych, bo nikt nie ma możliwości do mnie pisać ( Ten pakiet 600 z 6 zł jest chyba do Orange i to daje nam 600 sms za 6 zł po 1 gr więc 12 zł - coś tak mi kolega tłumaczył ). Ciekawi mnie co teraz zrobią użytkownicy Orange korzystający z tego pakietu.
Odpowiedz
#24
Coś jest na rzeczy, np w pko bp teraz się będzie płacić 1 zl! za wydruk z bankomatu o stanie konta itp gdzie od kiedy pamiętam zawsze było to bezpłatne.
Odpowiedz
#25
waves właśnie nie-orange wprowadził chwilową promocję. Dal dodatkowy pakiet 600 sms za 6zł do wszystkich sieci. Ale im się nie opłaca i likwidują:-) zostaje tylko ten stary , Czyli 6zł 600sms, tylko do orange.
Odpowiedz
#26
Teraz tyko czekać aż Heyah wycofa pakiet 1000 sms za 3,90zł. Zaczynają się oszczędności - Play wycofuje rok ważności konta (z czego właśnie słynął, jako pierwszy wprowadził rewolucję, ciekawe co na to inni).

Swoją drogą MTV Mobile też działa na nadajnikach T-Mobile - czy u nich też pojawi się opłata?
Odpowiedz
#27
Flash999 napisał(a):Swoją drogą MTV Mobile też działa na nadajnikach T-Mobile - czy u nich też pojawi się opłata?

Mtv to T mobile tak naprawdę ,tyle że skierowany do młodziezy. Nie, na razie nie.

Play wycofał wazność w nowej taryfie, ale ona jest bardziej pod osoby ,które dużo i wszędzie dzwonią, wtedy się bardzo opłaca.
We Freshu nic się nie zmienia. W ogóle tylko Play ma rok ważności konta w starych taryfach regulaminowy, pozostałe sieci tylko na zasadach promocji.
Ciekawym tez jest ,że od 1 lipca stawki za połączenia hurtowe mocno spadły. Operatorzy za minutę rozmowy płacę Playowi ponad 20 groszy, a taki plus i T mobile za połączenie z konkurencyjnym graczem liczą od klientów 80 gr/min (w ofercie na kartę). Pięknie.
Ale za to abonamenty będą i są mocno poprawiane.
Ja w Orange płacę niecałe 50 zł/mc i ma praktycznie nieograniczone po Orange połączenia, nieograniczony numer stacjonarny i internet i ponad 100 minut do Playa i innych sieci. Normalnie z mojego telefonu kilka osób korzysta już Grin
Odpowiedz
#28
"Niby" we Freshu się nic nie zmienia... Tylko czy tak pozostanie? Znając ich chęć zarobienia usuną tą taryfę z powodu "nikt z niej nie korzystał", a później masowa migracja do Play na kartę. Teraz tego nie zrobią, prawdopodobnie na pierwszy ogień wezmą taryfy darmowych sms po doładowaniu i rozmów.
Obecnie moje korzystanie z telefonu miesięcznie wygląda tak:
Heyah:
około 1000 sms - 9zł (aktualnie 3,90zł)
15 minut rozmów - według taryfy 4,5zł
100MB Internetu - 9zł (gdybym miał 3G to bym kupował 600MB, jednak korzystanie z EDGE to tragedia... Tylko Plus postawił nadajnik w sąsiedniej miejscowości)

22,5 zł ( wystarczy doładować za 20 zł, 10zł dostaję gratis za starter z bonusem)

Przy takim korzystaniu najgorzej wypada Plus i ich pakiety do wszystkich sieci (250sms za JEDYNE! 10zł!)

Myślałem o przejściu do Play, jednak zniechęca mnie niższy priorytet na nadajnikach Plus/Orange i droższe połączenia do mnie.
Odpowiedz
#29
Nie jest źle z zasięgiem. Całą rodzinę tam przeniosłemSmile Ale sam osobiście mam orange:-).
Myślę, że tak, będą likwidować nieopłacalne sobie taryfy. Tylko, że jeśli Oni nie będą konkurencyjni, to nikt. Plus zmienił ofertę , już nie ma tego pakietu za 10zł. Teraz jest 5zł aktywacja i sms do wszystkich po 3grosze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości