Zamienię Licencja na HitmanPRO
#1
Witam Smile
Nie ma prefiksu SZUKAM, więc wybrałem inny, który troszeczkę nawiązuje do mojego problemu Smile
Czy ktoś z was się orientuje gdzie można dorwać za free licencje na ten programik ? Mam na myśli jakieś promo lub konkursyGrin
A może ktoś z was ma do oddania licke ? Ja na wymianę mam tylko ten AVG IS, o którym wszyscy wiedzą że chcę oddać:crazy:
ESET Smart Security
Odpowiedz
#2
Szczerze mówiąc nigdy nie widziałem konkursów czy nawet promo na ten sofcik.
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#3
Parę akcji rozdawniczych było, ale to już dawno temu, ostatnio posucha promocji na ten soft.
Odpowiedz
#4
ehh szkoda Sad
przydałaby sie licencja

Dodano: 01 lip 2012, 17:21

Mam tylko 1 pytanie :
Czy po wpisaniu klucza program wlącza ochrone real timetak jak jest w MBAM ??
Bo nie wiem co sie w ogole stanie, jakie nowe opcje programu sie odblokują.
Moze mi to ktos wytlumaczycGrin
ESET Smart Security
Odpowiedz
#5
Hitman Pro to tylko skaner na żądanie. W bezpłatnej wersji możesz jedynie przeskanować, zagrożeń nie usunie.
I to jest właśnie jedyny plus płatnej wersji HitMana - usuwania zagrożeń Tongue.
Odpowiedz
#6
heh, to nie bede sobie zawracal nim glowy Wink
myslalem ze to bedzie nastepca MBAM PRO na moim komputerze, bo wykrywalonosć bardzo dobra i myslalem ze real time w wersji platnej maNone2
ESET Smart Security
Odpowiedz
#7
Eugeniusz napisał(a):Hitman Pro to tylko skaner na żądanie. W bezpłatnej wersji możesz jedynie przeskanować, zagrożeń nie usunie.
I to jest właśnie jedyny plus płatnej wersji HitMana - usuwania zagrożeń Tongue.


nieprawda. Można aktywować po znalezieniu wirusa miesięczny trial - w czasie którego usuwa zagrożenia...po tym czasie hitman tylko będzie informował o infekcjach
Odpowiedz
#8
Przyjąłem że trial został wykorzystany.
Odpowiedz
#9
a.. to tak Grin
Odpowiedz
#10
A może na Hitmana, poskutkuje Revo Uninstaler Pro, czasem na niektórych programach działa.
Odpowiedz
#11
Niestety nie podziała, inne uninstallery też nieGrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości