TrustPort 2013
#1
Po cichutku, po malutku, weszła na rynek najnowsza edycja produktów Trustport 2013.

Najgorsze jest to, że nie ma zadnych informacji o zmianach :/
Wiadomo, bo widać to od razu, że zmieniono interfejs na bardziej mroczny i ulepszono Inspektor Aplikacji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Bitdefendero-esetowato trochę Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#3
Zepsuli wygląd tym windowsowym paskiem tytułu. Poza tym za dużo jest tych dużych przycisków, ale to tylko tło dla tego, co pod maską siedzi.
...
Odpowiedz
#4
W końcu "jakoś" wygląda, bo poprzedni interfejs niczym nie kusił.
Odpowiedz
#5
wiadomo kiedy wersja PL?
Odpowiedz
#6
Przecież jest PL
MKS_VIR

Odpowiedz
#7
w wersji 2013??? Faktycznie widze ze jest PL. Kurcze miałem kiedys kluczyki do tego programu ale wydalem teraz chetnie bym wypróbował wersje 2013. Ma ktos może zbędny klucz??
Odpowiedz
#8
w nowym PC Format jest TrustPort IS 2012 na 6 m-cy
Odpowiedz
#9
Wyglądu to już nie mieli jak zepsuć bo poprzedni był delikatnie mówiąc archaiczny, a teraz mamy znaczny postęp,mnie bardziej interesuje czy poprawiono start programu bo w poprzedniej wersji miałem długo czarny ekran choć samo użytkowanie było dość przyjemne .
Odpowiedz
#10
Licka na 6 miesięcy.I jak test ?
Odpowiedz
#11
Andrzeju, to jest lider. Bez dwóch zdań.
Odpowiedz
#12
Lider czego? Chyba jeszcze troszkę mu brakuje do " największych". Mogę go wziąć po "lupę" i się zobaczy co potrafi.
Tabelki -tabelkami w różnych testach różnych firm a własne testy - bezcenne. Wink
Sorry - piszę nie na temat. Koniec.
Odpowiedz
#13
Napewno ma kilka bugów, ale porównując z bitem 13, który po zainstalowaniu, kiedy chciałem wykonać test do recezji, zablokował mi neta i się wyłączył/zepsuł, a uninstalator zawiesił się w połowie drogi, Trustport jest mocno "dopieszczony".
Nieciężki, może byc wkurzającym Hipsem, albo pełnym automatem. Sam Xenon praktycznie wszystko blokował, do tego avg i własny skaner- wystarczą. Inspektor aplikacji super, USb AV super, ogólnie czołówka. W kazdym programie cos mnie denerwowało, tutaj nic.
Więc dla mnie lider. Grin (przynajmniej an razie, zaraz sprawdzę Gdatę, a póżniej betę McAfee)
Odpowiedz
#14
Wie ktoś może jak często aktualizują bazy sygnatur?
Odpowiedz
#15
Bitdefendera -na pewno kilka razy w ciągu dnia, z tym, że chyba z parogodzinnym opóźnieniem w stosunku do oryginalnego Bitdefendera
wg

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(bazy są z Mon Dec 17 08:53:35 2012, a u mnie są z Mon Dec 17 06:32:35 2012 )
AVG - 1,2 razy na dobę (chyba tak jak wydaje je AVG), z opóźnieniem jeszcze większym niż Bitdefender (może 4-6 godz.) (na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest już *66 a u mnie ciągle *65) - nie dość, że aktualizacje są rzadko to jeszcze Trustport je opóźnia...
Trustport - od 3 dni się niezaktualizował
Odpowiedz
#16
Hmm.. zastanawiam się czy zainstalować na laptopie siostry.. mam licke na rok z dp. Tylko boje się trochę zamulenia Grin
Choć lapek core2duo i 3gb ram powinien pociągnąć. Co myślicie?
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#17
Szczerze, testowałem właśnie ostatnio na VM i jestem pod dużym wrażeniem, pożera co prawda sporo ramu (około 180), ale jest bardzo lekki w ogólnym użyciu. gr83, dziękuję za informację. Smile
Odpowiedz
#18
To zostawie lickę dla siebie Smile Więc powinno być ok
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#19
Ja używam wersji trustport usb oczywiście z DP Smile
Odpowiedz
#20
Street napisał(a):Choć lapek core2duo i 3gb ram powinien pociągnąć.


U mnie Pentium E5200 + 3GB RAM i nie zauważyłem, żeby spowolniał system. 180 MB co prawda pożerał RAMu ale tylko w 1 dzień - później został na70-90 MB (mam wyłączony moduł "skaner e-mail, blokada rodzicielska") . I jeszcze odnośnie aktualizacji - Bitdefendera są bezbolesne, ale przy AVG trochę mieli prockiem (bo jest jeden duży plik i pewnie go przebudowuje)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości