Extended Download Service
#1
Witajcie,

Tak już chciałem napisać o tym wcześniej, bo temat trochę myszką trącający ale niestety mnie trapiący. Przeglądając "shop'y" producentów oprogramowania AV(i nie tylko) często natrafimy na automatycznie dodany do koszyka "SCAM" (bo jak inaczej to nazwać) w postaci w/w "usługi". Cena różna, czasami nawet 30% wartości...
Trochę hipokryzja, nie uważacie?
Odpowiedz
#2
Nie, dlaczego? Są ludzie, którzy nie ufają serwisom z oprogramowaniem typu dobre Programy i wolą mieć na piśmie zapewniony dostęp do ich zakupionego softu. Głupie bardzo, ale to jest rynek: skoro pojawił się popyt, to dlaczego mielibyśmy zrezygnować z podaży i ogromnego zysku? Czasami w skład tej usługi wchodzi płytka z oprogramowaniem.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
(26.12.2016, 01:58)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Są ludzie, którzy nie ufają serwisom z oprogramowaniem typu dobre Programy...
Ciekawe czemu? Wink
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#4
Asystent pobierania ? - to mi do głowy przychodzi

(chyba że chodzi o dobreprogramy.pl czy dobre-programy.pl ?? świruje Smile)
Odpowiedz
#5
Oni raczej nie mają szczególnego powodu do nieufności. Po prostu wolą od producenta. Tak jak ludzie po czterdziestce mają swojego lekarza i tylko do niego idą.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#6
Ale przecież dajmy na to producent programu AV udostępnia w każdej chwili pobranie w dziale DOWNLOAD - tylko po kiego chce mnie "skroić" za możliwość pobrania.
Odpowiedz
#7
Pytanie czy usługa jest dostarczana przed producenta softu, czy operatora zakupów (Digital River na przykład). Jeszcze pytanie czy ta usługa polega na dostarczeniu instalki z zintegrowanym kluczem.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości