SpyShelter - niedostępna strona (?)
#1
Jakoś dwa dni temu najdalej byłem na stronie SpySheltera

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...dziś po południu i wieczór (nawet przed chwilą jeszcze) nie udało mi się wejść na ich stronę. W powiązaniu z dziwnie ostatnio działającym ich suportem, brakiem aktualizacji, które kiedyś były bardzo częste wygląda to jakoś dziwnie, żeby nie powiedzieć podejrzanie (?).
Możliwe, że ma to związek z ważnością daty rejestracji domeny, która upływa 6 lipca 2012...może to jakieś kłopoty?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Może program na siebie jednak nie zarabia, i się zwijają .
Odpowiedz
#3
U mnie również nie działa.
Szkoda by było, bo program ma potencjał, tylko support o kant d... potłuc.
Odpowiedz
#4
Faktycznie, serwis niedostępny. Jeden z nielicznych polskich programów ceniony na świecie. Naprawdę szkoda.
...
Odpowiedz
#5
ZUS zrobił swoje Sad
Odpowiedz
#6
A jak myślicie ostatnia akcja sprzedaży na arena.pl to jakiś akt desperacji ze strony Datpolu , bo tak w sumiedziwnie to wygląda.
Odpowiedz
#7
Sprawa idealnie nadaje się do prasy... (gdyby to ZUS lub skarbowy wykończył Datpol).
Odpowiedz
#8
Rzecz w tym że... Arena.pl to drugi projekt twórców SpySheltera.
Skąd wiem? Od nich samych.
Odpowiedz
#9
No nie znałem tej areny.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#10
lukasamd napisał(a):Rzecz w tym że... Arena.pl to drugi projekt twórców SpySheltera.
Skąd wiem? Od nich samych.

Zgadza się bo nawet sam to już wcześniej podawałeś przy okazji akcji firmy Datpol sprzedaży swoich programów za dość ciekawe pieniądze.Tyle tylko że dość dziwna sprawa z jednej strony akcja niemal że rozdawnicza a miesiąc później firma jak by przestaje istnieć w sieci.
Odpowiedz
#11
TASMAN napisał(a):
lukasamd napisał(a):Rzecz w tym że... Arena.pl to drugi projekt twórców SpySheltera.
Skąd wiem? Od nich samych.

Zgadza się bo nawet sam to już wcześniej podawałeś przy okazji akcji firmy Datpol sprzedaży swoich programów za dość ciekawe pieniądze.Tyle tylko że dość dziwna sprawa z jednej strony akcja niemal że rozdawnicza a miesiąc później firma jak by przestaje istnieć w sieci.


Takie zachowanie jest niewybaczalne. Tak samo zrobił AVG ze swoim Identity Protection. Ludzie kupywali po kilka licek, a później AVG przestało wspierwać IDP. Oczywiście wiedzieli o tym, że za kilka-kilkanaście dni tak się stanie.
Odpowiedz
#12
ELWIS1 napisał(a):Ludzie kupywali

Kupowali Tongue
Odpowiedz
#13
Poczekamy, zobaczymy, może na dniach będzie wiadomo coś więcej na ten temat. Bo teraz to wygląda bardzo tajemniczo, a z drugiej strony, to może mają jakąś awarię, albo konkurencja ich zhakowała Suspicious

PS: Kto kupy wali Grin
Odpowiedz
#14
Ambient napisał(a):
ELWIS1 napisał(a):Ludzie kupywali

Kupowali Tongue


Wszystko jednoTongue Szybko pisalem, ale dzieki za sprostowanie. Wink

Promototo siedziałem na klopie i dlatego wiesz heheGrin
Odpowiedz
#15
Może stwierdzili że bardziej opłaca im się tworzenie keylogerów albo innego malware/PUP.. i wrócili do korzeni..
Odpowiedz
#16
Działa już strona.
Odpowiedz
#17
I koniec teorii spiskowych Cool
Odpowiedz
#18
Działa i nawet na e-mail odpisali w sobotę po 3 tygodniach. Podobno mój e-mail trafił do spamu. (:
Odpowiedz
#19
facecik napisał(a):I koniec teorii spiskowych Cool


AMEN Lol
Odpowiedz
#20
To mogę zamykać? Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości