Dobre za rozsądne pieniądze - cena/jakość
#1
System operacyjny:
Windows 7 64 bit


Zastosowanie:
portale społecznościowe, gry, zakupy.


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Intel Pentium P6100
komputer MSI cx623

Obecnie używam eset smart security, licencjabędzie wygasała. Koszt nowej - najtańszej jaką znalazłem to około 100zł . Nie byłoby problemu gdybym musiał zakupić licencję na jedno stanowisko - ja potrzebuje na dwa komputery. Wydawać min. 200zł ..... i tu pytanie do "znawców" - warto??Proszę o pomoc w wyborze - czy będą to dobrze "zagospodarowane" pieniądze - czy może jest inny program - równie dobry ....za rozsądne pieniądze. Dodam iż musi być język polski, a sam program możliwy do zakupienia np. w jakimś znanym sklepie komputerowym, czy też na alledrogo . Sam program chciałbym aby był maksymalnie prosty i aby to była w miarę kompletna ochrona - (Czy może ktoś wie gdzie można coś dobrego kupić w dobrej cenie - "na teraz"?)
Odpowiedz
#2
Powiem tak: za 1/3 ceny ESS możesz mieć dwie roczne licencje na Emsisoft Anti-Malware:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeżeli będziesz zainteresowany takim rozwiązaniem, to odezwij się na PW - podam Ci kod rabatowy.
Odpowiedz
#3
Cena Emsisofta miażdzy konkurencję.
Ode mnie propozycja Komputronik + McAfee , pełen zestaw z Firewallem(anti malware, ochrona sieci,site advisor itd) za 69zł/ 3 komputery.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
jarekkkk napisał(a):i tu pytanie do "znawców"

Nie jestem purystą językowym...ale dlaczego takie sformułowanie? To jakiś przytyk?...aluzja?...ironia może? Jeśli nie pasowało znawcommogłeś użyć do was/do forumowiczów/do bardziej biegłych/zaawansowanych...cokolwiek...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
ichito napisał(a):
jarekkkk napisał(a):i tu pytanie do "znawców"

Nie jestem purystą językowym...ale dlaczego takie sformułowanie? To jakiś przytyk?...aluzja?...ironia może? Jeśli nie pasowało znawcommogłeś użyć do was/do forumowiczów/do bardziej biegłych/zaawansowanych...cokolwiek...
Nadinterpretacja....


Dziękuje za podanie propozycji, jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś inne - bardzo proszę.
Odpowiedz
#6
jarekkkk napisał(a):aby to była w miarę kompletna ochrona

Jeśli pisząc kompletna ochrona masz na myśli pakiet typu Internet Security, to proponuję:
1. AVG Internet Security, na którego chyba jeszcze można wygrac licencję
2. Avast Internet Security, którego można zakupic za 69 złotych
3. Eset Smart Security, z którego korzystałeś do tej pory

Jeżeli może to byc sam antywirus + osobna zapora, to polecam AVG Antivirus Free, bądź wspomniany wyżej Emsisoft AntiMalware.
Do nich w zasadzie wystarczyłaby zapora systemowa i włączony mechanizm UAC + EMET
...
Odpowiedz
#7
preter_m napisał(a):
jarekkkk napisał(a):aby to była w miarę kompletna ochrona

"Jeśli pisząc kompletna ochrona masz na myśli pakiet typu Internet Security..."
Dokładnie.


Spróbuję szczęścia w grze o AVG a jeśli się nie uda to wybiorę inną podaną przez Was opcję.
Odpowiedz
#8
Polecam taką oto ofertę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W 100% pewna, wiem, bo kolega kupował od tego sprzedawcy klucz i jest wszystko ok, opinie są także dobre, więc nie ma problemu.

A program bardzo skuteczny, automatyczny, z dobrą ochroną WWW.
Odpowiedz
#9
jarekkkk napisał(a):Spróbuję szczęścia w grze o AVG a jeśli się nie uda to wybiorę inną podaną przez Was opcję.

Jezlei dalej jest to aktualne to moge ci odstapic 1 licencję, bo nikt (koledzy)tego nie chce :o
wolą chyba miec darmowego avasta i zarazem wszystko w d... niz pelna ochrone za free Smile
ESET Smart Security
Odpowiedz
#10
damian.z napisał(a):
jarekkkk napisał(a):Spróbuję szczęścia w grze o AVG a jeśli się nie uda to wybiorę inną podaną przez Was opcję.

Jezlei dalej jest to aktualne to moge ci odstapic 1 licencję, bo nikt (koledzy)tego nie chce :o
wolą chyba miec darmowego avasta i zarazem wszystko w d... niz pelna ochrone za free Smile


Jestem jak najbardziej chętny.
Odpowiedz
#11
Wysłane na PW Wink
ESET Smart Security
Odpowiedz
#12
Aktualne i proste do wygrania - ja dzisiaj o 13 zdobyłem jedną lickę.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#13
Ja o 20 jak zawsze wygram, heh Smile
dobra koniec przechwalania, czekamy na odpowiedź autora, czy wszystko działa Smile
ESET Smart Security
Odpowiedz
#14
To muszę polowac na 20ta na licencję.
Jak autor sobie zyczy to chyba mam jeszcze jedną licencję na full-wersje McAfee tez moge udostepnic, ale juz nie na rok,ale na ponad 10mcy.Sad
Odpowiedz
#15
Napisał ze :
Cytat: Nie byłoby problemu gdybym musiał zakupić licencję na jedno stanowisko - ja potrzebuje na dwa komputery

Na 1 PC bedzie mial AVG IS
A więc czekamy ...
ESET Smart Security
Odpowiedz
#16
preter_m napisał(a):Jeśli pisząc kompletna ochrona masz na myśli pakiet typu Internet Security, to proponuję:1. AVG Internet Security, na którego chyba jeszcze można wygrac licencję2. Avast Internet Security, którego można zakupic za 69 złotych3. Eset Smart Security, z którego korzystałeś do tej pory

Krótkie trzy propozycje, z którymi się zgadzam i powinny być wystarczające.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#17
Program zainstalowany idziała z roczną licencją (szczególne podziękowania dla damian.z za niego).
Szczerze przyznam iż nie spodziewałem się dostać czegoś wartościowego w obecnych czasach za darmo.
Odpowiedz
#18
jarekkkk napisał(a):Szczerze przyznam iż nie spodziewałem się dostać czegoś wartościowego w obecnych czasach za darmo.


Dobrze trafiłeś. Nasze grono na SG.pl zawsze się dzieli z przyjemnością jak ma czegoś za dużo. Tutaj to norma.
Witam Jarku - sądzę że tak masz na imię, mam nadzieję że zostaniesz dłużej. Wink
Odpowiedz
#19
jarekkkk napisał(a):Nadinterpretacja....

Funkcja redaktora nie polega na samym tytule pod avataremdrogi kolego. Twoja wypowiedź mogła być potraktowana obraźliwie, ponieważ cudzysłów z definicji zmienia sens...przecież w swojej wypowiedzi nikogo nie cytowałeś.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#20
andrzej76 napisał(a):
jarekkkk napisał(a):Szczerze przyznam iż nie spodziewałem się dostać czegoś wartościowego w obecnych czasach za darmo.


Dobrze trafiłeś. Nasze grono na SG.pl zawsze się dzieli z przyjemnością jak ma czegoś za dużo. Tutaj to norma.
Witam Jarku - sądzę że tak masz na imię, mam nadzieję że zostaniesz dłużej. Wink


Tak jest i tak jest Smile

Dodano: 26 cze 2012, 20:29

ichito napisał(a):
jarekkkk napisał(a):Nadinterpretacja....

Funkcja redaktora nie polega na samym tytule pod avataremdrogi kolego. Twoja wypowiedź mogła być potraktowana obraźliwie, ponieważ cudzysłów z definicji zmienia sens...przecież w swojej wypowiedzi nikogo nie cytowałeś.


Ma Pan rację lecz użycie cudzysłowu to nie zawsze wyodrębnienie cytatu czy też podkreślenie ironii.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości