Promocja Wygraj Ad-Aware i inne programy. Łącznie 10000 licencji.
#1
Pojawiła się fajna promocja w której można zdobyć kilka licencji. Wystarczy odwiedzić tą stronkę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I zagrać w jednorękiego bandytę. Przy odrobinie szczęścia trafimy licencję Smile




W razie problemów z trafieniem służę pomocą, bo trochę w to pograłem i trafiłem wszystkie licencjeGrin
Odpowiedz
#2
Promocja trwa jeszcze 9 dni.

A jak tam zmagania, trafił ktoś z was Ad-awareQuestion
Odpowiedz
#3
ja trafiłem WinX HD Video Converter Deluxe, GreenCloud Printer, WinX DVD Copy Pro, EaseUs Partition Master Pro, Kingsoft Writer professional 2012
Odpowiedz
#4
Wygranie licencji nie jest takie proste Grin

Należy likać, klikać i jeszcze raz klikać. Najlepszą porą na tą promocję są godziny od 7:00 do 9:00 w tym czasietrafiłem prawie wszystkie licencje, w tym 4 Ad-aware. Ostatnio też trafiłem ostatni program i tym samym mam wszystkie licencje. Smile

Niedawno od 21:30 do 22:00 trafiłem 2 licencje w tym Ad-aware.

System jest prosty. Ja zainstalowałem 5 przeglądarek i w każdej mam ustawioną stronę promocyjną. Odpalam wszystkie i na pasku umieszczam je obok siebie, tak aby szybko się między nimi przełączać. Gdy w pierwszej naciskam dźwignię to przełączam na następną i robię to samo i tak dalej. Wtedy gdy przełączam się do tej pierwszej to już mam okienko z informacją, czy wygrałem, czy też nie. Następnie zamykam okienko komunikatu i ponownie naciskam dźwignię i tak w koło. Dlatego nie muszę czekać aż pokaże się wynik. Nie sprawdzałem ale pewnie można robić to także na kartach w jednej przeglądarce. Niestety troczę cierpliwości trzeba. Ale się opłaci Wink

Jeszcze jedna rzecz, nie wszystkie programy to inna licencja, bo niektóre to instalatory z ukrytą licencją, inne to ten sam klucz dla wszystkich, a inne to oddzielna licencja. Więc troszkę cierpliwości i się opłaciCool
Odpowiedz
#5
Ciekawe od czego zależy co się wygrało bo za 3 trafne są 2 nagrody. 3 lody miałem kilka razy i zawsze był WinX HD Video Converter zamiast Ad-Aware
Odpowiedz
#6
A mnie nie działa WIn DVD Pro ... zły klucz.
Odpowiedz
#7
zord napisał(a):Ciekawe od czego zależy co się wygrało bo za 3 trafne są 2 nagrody. 3 lody miałem kilka razy i zawsze był WinX HD Video Converter zamiast Ad-Aware


WinX HD Video Converter i pozostałe winx to programy organizatora, więc 90 % licencji będzie trafionych właśnie na nie, te pozostałe z kluczem dla wszystkich też nie trudno jest trafić. Gorzej gdy chcemy trafić Ad-aware co rzadko się pojawia. Jak wcześniej pisałem najlepsza pora to rano i późny wieczór.

Co do trafienia Ad-aware to trzeba patrzeć w okienko na dole strony, w którym pojawiają się aktualne wygrane. Jeśli pojawiać zaczną się programy które rzadko się trafiają, bądź chociaż jedna trafiona przez kogoś licencja na Ad-aware wtedy trzeba ostro klikać, a na pewno się ten program trafi.

Co do tego giveaway to wszystko jest prawdopodobnie ustawione i w określonym czasie puszczają te lepsze licencje.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
heh ja tez cos wygralem Smile
tylko nie wiem po co mi to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z tego co widze to literki z twoje licencji sa takie same jak i u mnie Smile
ESET Smart Security
Odpowiedz
#9
Bo większość licencji jest jednakowa dla wszystkich.
Odpowiedz
#10
Machaj przez pół dnia jakąś dźwignią a i tak maszyna jest ustawiona... nonsens.
Odpowiedz
#11
Eugeniusz napisał(a):Machaj przez pół dnia jakąś dźwignią a i tak maszyna jest ustawiona... nonsens.

Ja za 1 razem ten syf wygralem, jak wpisalem w google to nawet linku normalnego nie ma do producenta.
ESET Smart Security
Odpowiedz
#12
Dlatego gdy w okienku z wynikami pokaże się np; Ad-aware to wtedy machamy dźwignią, aż maszyna się przegrzeje Grin
Odpowiedz
#13
Ostrzegam!
Jeden z programów(nie wiem który) wgrywa na komputer plik wywołujący błąd przy starcie systemu. Jest to chyba wirus:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wirus znany tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie jest przypadkiem ,że McAfee Site Advisor blokuje niektóre pobrania.
Odpowiedz
#14
Easeus partition master Pro- po pobraniu go wykrywa wirusa, a sam program w folderze to jakieś pliki z krzaczkami. Najlepsze jest to, że przy próbie usunięcia nie chce dziadostwo się usunąć - dotyczy to karty SD. Reszta programów jest ok.
Odpowiedz
#15
Proszę uważać z tymi programami.
Odpowiedz
#16
Większość licencji instalowałem i żaden program nie krzyczał (EAM i MBAM PRO), zdarzył się tylko jeden przypadek, jednak nie wiem czym to jest spowodowane ?

Teraz nie mam czasu bo jestem po formacie i instaluję oprogramowanie, ale przy czasie głębiej przyjrzę się temu Easeus partition master Pro.
Odpowiedz
#17
promototo napisał(a):Większość licencji instalowałem i żaden program nie krzyczał (EAM i MBAM PRO), zdarzył się tylko jeden przypadek, jednak nie wiem czym to jest spowodowane ?

Teraz nie mam czasu bo jestem po formacie i instaluję oprogramowanie, ale przy czasie głębiej przyjrzę się temu Easeus partition master Pro.

Ale ja nie wiem czy to on, AdAware tez nie krzyczał, McAfee SA tylko przy pobieraniu, ale stronka miała kolor żółty , a nie tak jak zawsze przy wirusach czerwony(więc zignorowałem). Wiem ,że po restarcie wystąpił błąd i pojawił się wirus. Na forach piszą ,że on "przyczepiony" jest do programów.
Odpowiedz
#18
alex1155 napisał(a):Na forach piszą ,że on "przyczepiony" jest do programów.


Trzeba to zbadać. Easeus partition master Pro tylko ten podejrzewam, bo przy innych nie było problemów.
Odpowiedz
#19
Wygral kots tego AdAware ?
Ja tego trafic nie moge Sad
ESET Smart Security
Odpowiedz
#20
damian.z napisał(a):Wygral kots tego AdAware ?
Ja tego trafic nie moge Sad


Ja mam 5 licencji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości