Promocja AVG AntiVirus Pro i AVG Internet Security w promocji
#41
Panowie, nie ogarniam... Przypiąłem płytożercę do paska zadań, prawy przycisk i o 20:00 wybrałem Konkurs AVG Internet Security 2012.
I teraz tak: jak nie wygrałem to pokaże mi się zwykła strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

? Bo ja żadnego formularza nie zobaczyłem.
Tępy jestem, czy co? Facepalm
Odpowiedz
#42
O której jeszcze rozdają oprócz 13.00?

@kamil10506
Po odświeżeniu po prawej stronie pojawia się zielony przycisk "przejdź do formularza"
Odpowiedz
#43
chyba o 15:00

Teraz też się powinien ten przycisk pokazywać?
Otwierałem kilka razy i nie widziałem przycisku..
Odpowiedz
#44
Przycisk pokazuje się dopiero po aktywacji konkursu, a po wysłaniu zgłoszenia więcej się nie pokazuje.
Odpowiedz
#45
Równo o 20:00, pokazuje się formularz, gdy się nie załapiesz to wyświetla się komunikat, że się nie udało. Gdy wszystkie licencje zostaną rozdane zobaczysz tylko stronę, tą z linku.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#46
Na pewno chodzi o ten przycisk tak?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Kliknąłem na niego o 20:00 i nie było żadnego formularza
Odpowiedz
#47
Tak ten przycisk, możesz także wejść bezpośrednio przez link do konkursu nigdzie nie klikając.
Odpowiedz
#48
Tak o tenSmile

Tylko prawdopodobnie po rozdaniu licek, znowu pojawi się strona startowa, ta z linku. Więc miałeś słaby refleksGrin
Odpowiedz
#49
Musisz wcześniej otworzyć tę stronę, a o około 20 odświeżać. Jeśli pula zostanie wykorzystana zanim odświeżysz to nie pojawi się wypełnianie formularza.
Odpowiedz
#50
OK, rozumiem, dzięki za odpowiedzi Smile
Odpowiedz
#51
A wracając, rok leci już od dziś czy można aktywować za jakiś czas?
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#52
Borzuck napisał(a):A wracając, rok leci już od dziś czy można aktywować za jakiś czas?


Chyba od czasu rejestracji. Napisałem do nich w tej sprawie, bo sam aktywowałem EAM i mam jeszcze rokSmileWięc ta licka na AVG przyda się za rok, jeśli to będzie możliwe. No ale muszę poczekać na odpowiedź.
Odpowiedz
#53
Heh...a potem ludkowie będą dzwonić do centralii pytać dlaczego ich kody zostały zablokowane..albo co śmieszniejsze - żądać pomocy technicznej, bo przecież kupili legalnie i mają prawo do supportu! Oj..znam to aż nazbyt dobrze :/
Odpowiedz
#54
Zapytałem się pomocy technicznej AVG przez GG (super sprawa- błyskawiczna pomoc, tylko brać z nich przykład) jak to jest z tymi licencjami. Licencja jest nieaktywowana, można ją aktywować w każdym momencie i będzie dopiero działać i lecieć 12 miesięcy. Robimy to na stronie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pozdrawiam ;-)
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#55
Borzuck napisał(a):Zapytałem się pomocy technicznej AVG przez GG (super sprawa- błyskawiczna pomoc, tylko brać z nich przykład) jak to jest z tymi licencjami. Licencja jest nieaktywowana, można ją aktywować w każdym momencie i będzie dopiero działać i lecieć 12 miesięcy. Robimy to na stronie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pozdrawiam ;-)

Dziękuję za informacje!

Przyda się.
Odpowiedz
#56
Konkursu nie ma o godzinie 15.00, tylko 13.00 i 20.00?
Odpowiedz
#57
Tak dzisiaj był o 13.00 oraz będzie o 20.00 taka runda pocieszenia jeżeli ktoś nie zdążył,bądź nie posiada ie 9
TrustPort Total Protection 2013
Odpowiedz
#58
Meo napisał(a):Konkursu nie ma o godzinie 15.00, tylko 13.00 i 20.00?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pierwszy konkurs jest o różnych godzinach, drugi regularnie o 20.
Odpowiedz
#59
Udało mi się w końcu o 20-tej zgarnąć kluczyk z DP.
Odpowiedz
#60
Teraz na skanach malware wszyscy będą mieli AVGGrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości