EURO 2012 - ogólna dyskusja o mistrzostwach.
lukasamd napisał(a):Hm... to teraz o ile dobrze liczę, mecz Polska - Czechy będzie meczem o wszystko, tak?

Tak, musimy wygrać. Jeśli wygramy z Czechami, a Rosja wygra z Grecją, to przechodzimy


Dodano: 12 cze 2012, 22:57

-Co u pana panie Smuda?
-Aaaa, trochę się pozmieniało.
Odpowiedz
tylko że mecz z Czechami może być i pewnie będzie trudniejszy dla nas
w naszej grupie wszyscy muszą wygrać żeby coś zdziałać, więc bedą grać na1000%Smile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Na 95% nie bedzie Rosickyego. Reszte sobie dopowiedzcie.
Odpowiedz
my tu gadu gadu a agencje zagraniczne piszą,że zatłukli kibole jednego rosjanina, k...... źle się dzieje
z kibolami trzeba skończyć w taki sposób jak słynna premier Anglii
WIN11
Ventura
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oby to była prawda, bo według mnie; raz, że Szczęsny IMO wcale nie jest lepszy od Tytonia, dwa, ten drugi już się wgrał na tych mistrzostwach, pokazał z jak najlepszej strony, a dalsze występy będą dla niego ogromną szansą.
Odpowiedz
Jeśli to prawda to będzie dla niego ogromna szansa, bo broni świetnie i nie ma się do czego przyczepić.

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz mam nadzieję iż Ukraina wygra, albo przynajmniej zremisuje z Francją - takie ciche marzenie. Nie będę ukrywał nie lubię Francji, bo dla mnie skończyła się już ich era.

Bardzo się zasmuciłem wczorajszym meczem iż Irlandczykom nic nie wychodziło, a o dokładności to chyba zapomnieli. Jednak kibiców mają najlepszych, tak się bawić, kibicować - klasa sama w sobie.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
No to ładnie Francja dokopała Ukrainie, nie spodziewałem się, że sytuacja się tak szybko zmieni. dwie bramki w tak krótkim czasie. No, no aby nasi tak pokonali Czechów.Smile
Odpowiedz
Mi się wydaje że to ta dyskoteka w trakcie meczu rozstroiła Ukraińców a naładowała Żabki,no i efekt był taki jak widzieliśmy.
Odpowiedz
MECZ O WSZYSTKO !!!

Klip, który został zmontowany przez pewnego internautę i zachęca do kibicowania naszym w meczuPolska – Czechy, oraz utworzenia ogromnej flagi narodowej na stadionie. Niestety szybko został usunięty z Youtube, a komunikat jaki pojawił się w jego miejscu brzmi:

Cytat: „Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez TelewizjaPolska-itvp”.


Ale internauci szybko rozprzestrzenili go w sieci i można go obejrzeć np; tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości