Test ochrony proaktywnej Outpost Firewall 7.5.2 Win x64
#1
Test wykonany na 100 próbkach. Mam nadzieję, że tym razem osiągnąłem pewien kompromis między szybkością, a czytelnością komunikatów Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
No nie da rady obejrzeć , nawet jak bym chciał.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Już działa, wrzuciłem przez przypadek wersję roboczą Facepalm
Odpowiedz
#4
Outpost wypadł średnio. No ale to przez ten sytem doradzający, który jest kiepski ( z tego co widzę często się myli).
Nie chce być złośliwcem, no ale gdy system nie wstaje po teście czegoś co chce nazywać się HIPSem to trochę kiszka.
Mimo wszystko kibicuje Outpostowi w dalszym rozwojuBeer
Ano trzeba pamiętać, że to sytem x64.


Będziesz coś jeszcze testował ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Zasugerował, że aplikacja jest "dobra" co mnie mocno dziwi ponieważ obszary z grupy systemu które modyfikował, na sam rzut oka były mocno podejrzane. Wysłałem im plik i komentarz do niego, zobaczymy co z tym zrobią. Poza tym Outpost bez trudu blokuje to i całą resztę jeżeli na to nie zezwolimy, mimo że ma parę ograniczeń związany z interfejsami COM (x64), które mają uwzględnić w następnej wersji (mam nadzieję).

Przymierzam się do Online Armor i Comodo firewall, jeżeli masz jakieś uwagi to bardzo proszę Smile
Odpowiedz
#6
Moję życzenie jest takie, że jak będziesz testował Comodo to żebyś włączył tryb rozszerzonej ochrony ( to to co ma coś dawać na x64)Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
I bez tego D+ dobrze sobie radzi Wink

Będzie włączone.
Odpowiedz
#8
Jak uważasz, fajnie by było jakbyś testował z tą opcją.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
Masz rację, jeżeli testować HIPS-a to na pełnych możliwościach, będą to ustawienia domyślne dla Comodo Firewall z włączonym trybem rozszerzonej ochrony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości