Kolejny interesujący test.
#21
VenomX napisał(a):.Obudź się kolego !! stajesz się nudy !! . Szperasz po całym googlei nic innego nie robisz jak tylko wklejasz testy !! .


Zanim zaczniesz zwracać uwagę innym to najpierw zobacz jak sam się zachowujesz.
Odpowiedz
#22
Serafin napisał(a):VenomX w takim razie testy VB czy av comparatives nie mają znaczenia, więc powoływanie się na skuteczność noda nie ma sensu.

Ja w tym temacie nie pisałem na temat skuteczności, chodzi mi tylko o to , że forum przez pewnych userów staje się być monotonne .
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):.Obudź się kolego !! stajesz się nudy !! . Szperasz po całym googlei nic innego nie robisz jak tylko wklejasz testy !! .


Zanim zaczniesz zwracać uwagę innym to najpierw zobacz jak sam się zachowujesz.

Nie zauważyłem abym był podobny do ciebie .
Odpowiedz
#23
Nie miałem na myśli podobieństwa do mnie - spójrz na styl zdań jakie piszesz. Każdy, normalny zrównoważony psychicznie człowiek kończy zdanie kropką - Ty 90% wypowiedzi kończysz co najmniej 1 wykrzyknikiem. Poza tym nie przyjmujesz do siebie tego co piszą inni - wychodzisz z założenia że Ty zawsze masz racje co prawdą nie jest.
Odpowiedz
#24
Pablosss napisał(a):Nie miałem na myśli podobieństwa do mnie - spójrz na styl zdań jakie piszesz. Każdy, normalny zrównoważony psychicznie człowiek kończy zdanie kropką - Ty 90% wypowiedzi kończysz co najmniej 1 wykrzyknikiem.

Według mnie mój styl jest normalny , po prostu reaguje na pewne bodźce Grin .
Odpowiedz
#25
Spójrz z boku na swoje zachowanie to może zrozumiesz co chciałem Ci przekazać Smile Z naciskiem na może, gdyż nie przyjmujesz do siebie słów krytyki.
Odpowiedz
#26
Pablosss napisał(a):Spójrz z boku na swoje zachowanie to może zrozumiesz co chciałem Ci przekazać Smile Z naciskiem na może, gdyż nie przyjmujesz do siebie słów krytyki.

Ja zaś próbuje ci przekazać , że jesteś nudny - forum robi się monotematyczne przez te twoje teściki które wyszykujesz w google .
Odpowiedz
#27
Tak się składa że nie tylko ja zamieszczam tutaj różne testy i tak się składa że czepiasz się tutaj tylko mnie Grin
Odpowiedz
#28
Pablosss napisał(a):Tak się składa że nie tylko ja zamieszczam tutaj różne testy i tak się składa że czepiasz się tutaj tylko mnie Grin

Wybiegasz za mocno myślami w przyszłość. Lubisz się udzielać na forum ? zatem spróbuj robić coś innego jak tylko wklejać testy . Każdego dnia forum staje się coraz bardziej monotonne ostatnio nie czytam nic innego prócz testów z waszych paczuszek lub testów przez ciebie kopiowanych ( nieznanych grup z google . ) .
Odpowiedz
#29
I znów udowadniasz że nie umiesz czytać ze zrozumieniem Grin
Odpowiedz
#30
Pablosss napisał(a):I znów udowadniasz że nie umiesz czytać ze zrozumieniem Grin

kopiujesz lub pisz coś pożytecznego a forum odżyje .
Odpowiedz
#31
musicie się tak okładać postami
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#32
Forum i tak tętni życiem to raz a dwa nie tylko ja kopiuję i postuję na tym forum, za to czepiasz się na nim tylko mnie co jest doprawdy zastanawiające Grin Próbujesz zwalić całą winę na mnie za to co dzieje się na forum ale niestety - potrafisz tylko dużo gadać jak na każdym forum a nie robisz kompletnie nic by wpłynąć na podwyższenie jego poziomu, wręcz przeciwnie.
Odpowiedz
#33
Jeśli mam być szczery to jedynie Creer na tym forum jest bardzo interesującym userem ,w przeciwieństwie do ciebie odwala kawał dobrej roboty ,nie kopiuje z google tylko nieznanych testów jak i nie testuje wielokrotnie tych samych paczek z wirusami .
Odpowiedz
#34
I znowu się powtarzasz i udowadniasz mi że mam rację.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości