Przywitaj się!
Witam wszystkich Tongue
Odpowiedz
Czesc Smile jestem facetem z Rybnika. Będę tu wpadał , bo interesuje mnie wszystko co dzieje się wokół kompów/nowych technologii.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
Heyka, ja również ze śląska Smile
Odpowiedz
Cześć "Mała Mi"...witaj na forum, ale mamy nadzieję, że nie będziesz zbytnio okazywać swojej złośliwości wobec innych? Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Witam

mam na imię Jacek, mieszkam w Berlinie a urodziłem się w Opolu. Zajmuje się na co dzień komputerami i mam nadzieje ze poszerzę tutaj swoja wiedzę oraz może pomogę innym. Smile

pozdrawiam

Jacenty
Odpowiedz
No hej Jacenty...witaj znów Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Hejka ichito zgadza się witam ponownie Smile
Odpowiedz
Chciałem tylko powiedzieć: "Cześć". Hobbistycznie interesuję się komputerami i softem wszelkiej maści. Kolega polecił mi to Forum. Zajrzałem, znalazłem wiele ciekawych tematów i pomocnych informacji. Tak więc, jeśli nie macie nic przeciwko, to porozglądałbym się troszkę i zostałbym na dłużej.
A tymczasem: "Suszę ząbki Panowie"Grin
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
Welcome Grin
Odpowiedz
Witam Cię bardzo serdecznie. Ja też tak zajrzałem i zostałem bo tu jest "wporzo".
Ewangelia Jana 3:16
Odpowiedz
zeno06 napisał(a):Chciałem tylko powiedzieć: "Cześć". Hobbistycznie interesuję się komputerami i softem wszelkiej maści. Kolega polecił mi to Forum. Zajrzałem, znalazłem wiele ciekawych tematów i pomocnych informacji. Tak więc, jeśli nie macie nic przeciwko, to porozglądałbym się troszkę i zostałbym na dłużej.
A tymczasem: "Suszę ząbki Panowie" Grin

Cześć. Cool
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
zeno06 napisał(a):Chciałem tylko powiedzieć: "Cześć". Hobbistycznie interesuję się komputerami i softem wszelkiej maści. Kolega polecił mi to Forum. Zajrzałem, znalazłem wiele ciekawych tematów i pomocnych informacji. Tak więc, jeśli nie macie nic przeciwko, to porozglądałbym się troszkę i zostałbym na dłużej.
A tymczasem: "Suszę ząbki Panowie" Grin
Witamy w naszym szalonym laboratorium ransomów Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Zord nazywa to po prostu "Wariatkowem" Cool
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
Salam alejkum Smile
Odpowiedz
Allah snackbar!
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Siema, chciałem się ze wszystkimi przywitać. Mam nadzieję, że miło się tu będzie spędzać czas. Ogólnie interesuję się grą w CS Go, rottweilerami, religią i komputerami Grin
Odpowiedz
(18.05.2015, 15:03)Kalashnikov napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Siema, chciałem się ze wszystkimi przywitać. Mam nadzieję, że miło się tu będzie spędzać czas. Ogólnie interesuję się grą w CS Go, rottweilerami, religią i komputerami Grin

Cześć Smile Jaka ranga w csgo?
Odpowiedz
Cześć, jestem żaba, nie gram w csgo, lubie chińskie bajki i 4chana
Odpowiedz
Cześć, jestem JawnyZbój. Intersuję się wsystkim, oprócz polityki.Lubię: dobrą kuchnię, interesującą książkę, film, rozrywki umysłowe uwielbiam pasjami. A , no i rzaboniego lubię.
Odpowiedz
(18.05.2015, 16:18)rzaboni napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cześć, jestem żaba, nie gram w csgo, lubie chińskie bajki i 4chana

Cześć marsellus Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości