od jutra testy Avira Protection Cloud TechPreview
#1
Cytat: Stefan Kurtzhals
AV Expert
* yaslaw thinks the Avira Protection Cloud TechPreview beta will begin tomorrow morning German time...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Chumrka od Aviry Grin Zobaczymy co pokażą.
Odpowiedz
#3
Oooo to mnie zaskoczyliSmile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#4
Totalne zaskoczenie, w końcu Avira postanowiła ruszyć się z miejsca. Ciekawym, czy chmurka zwiększy skuteczność Avirki.
...
Odpowiedz
#5
3mam kciuki za Avire. Mam sentyment do tego AV.

ProActiv 2,0 ma byc pod koniec wakacji. A nad chmurą pracowali już w tamtym roku.
Odpowiedz
#6
Avirka doczeka się wreszcie porządnego kopniaka mocy? Bardzo miłe zaskoczenie. Lubię tego antywirusa i oby nadal nad nim pracowali Grin
avast! Free Antivirus + Malwarebytes` Anti-Malware

Nawet się nie spodziewasz, kiedy odwiedzę Twój system operacyjny...

SalityKiller <- Jak ja tego badziewia nie lubie...
Odpowiedz
#7
I dobrze, bo na parasolkę spadał grad krytyki.
Do tego drastyczny rozwój avasta, avg czy MSE sprawiły,ze darmowa wersja jest coraz mniej atrakcyjna, a ta płatnaWall
Odpowiedz
#8
A do tego ten ciągły brak języka Polskiego co też w jakimś stopniu wpływa na zainteresowanie tym programem.
Odpowiedz
#9
Avira ?! Napewno przetestujeCool
| Webroot SecureAnywhere | Zemana AntiLogger PRO| Bitdefender Traffic Light add-on |
Odpowiedz
#10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Preparing the release. When the servers are up and running we will push the client to the beta center.
Odpowiedz
#11
avira idzie do przodu, bardzo dobrze, mam szczególny sentyment do tego av
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
z tego co widzę to tylko prosty skaner
Odpowiedz
#13
Ma ktoś to zainstalowane, jak się spisuje ? Może pracować razem z CIS i MBAM PRO ?
Odpowiedz
#14
Nie ma aktualnie wersji beta jeszcze. Jutro prawdopodobnie będzie. Teraz trwają wewnętrzne testy.
Odpowiedz
#15
Można liczyć na kilka ss''ów? Nie lubię aviry i nie miałem zbytnio ochoty rejestrować się w becie Wink
Odpowiedz
#16
Cytat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Screen z ich strony Smile
Odpowiedz
#17
Jest już beta do pobrania.

Jak na razie jest to prosty skaner, który skanuje uruchiome procesy i pliki. Wysyła też do chmury to czego nie ma.
Pewnie chcą zgromadzić trochę plików.

Nie wiem czy mogę instalkę tutaj publicznie zamieścić. Jak ktoś nie dostał info z Bety, to pisać na Pw. PodeślęSmile
Odpowiedz
#18
Pliki WTW, foobara2000, muzo, sterowniki i dll Visty już powędrowały do ich chmurki.

Ogólnie program szybko wykonuje skanowanie, z tym że takie skanowanie warto wykonać za każdym razem, gdy uruchomimy nowy program po raz pierwszy, gdyż bardzo dużo plików jest oznaczanych jako nieznane. To jest to o czym ELWIS1 napisał wyżej - zbierają dane do chmurki, im więcej testerów tym szybciej chmurka urośnie.

Mała uwaga odnośnie instalacji - program może wyrzucić komunikat: A newer version of Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable has been detected on the machine.
Owy pakiet należy usunąć i pozwolić Avirce zainstalować jej własną wersję. Chodzi bez problemu!
...
Odpowiedz
#19
Aqq zostało uznane za podejrzane ;-) Poleciało w obłok..
Swoją drogą dziwne jest to że nie zdecydowali się na dodanie takiej funkcjonalności do "normalnej aviry". Z tego co pamiętam w avast zanim uruchomiono ich chmurę przez dłuższy czas zbierano informację od "klientów". Avira zdecydowała się na osobną aplikację która ma za zadanie zbudować im reputację plików. Ciężko to widzę biorąc pod uwagę że startują parę lat po tym jak inni rozpoczęli migrację w cloud-av....
Odpowiedz
#20
Testują infrastrukturę. W grudniu wystartują pewnie testy Aviry 2013 z chmurą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości