Smartphone do 600zł - Ace?
#1
Witam.
Szukam nowego dotykowego telefonu. Głównie będę używał go do internetu, smsów i rozmów. Czy dobrym wyborem byłby Ace?
Na przykład ten:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Może są jakieś lepsze w tej cenie? Aukcja tego Ace jest do jutra, więc decyzję muszę podjąć dość szybko.
Odpowiedz
#2
nie radze kupować tych tańszych telefonów z androidem bo się mulą
Odpowiedz
#3
Bez przesady, nie jestem milionerem, żeby kupować telefony po 2000zł. Ze starożytnym symbianem też nie zamierzam się bawić.
Musi to być telefon z Androidem, niestety, takie czasy.
Odpowiedz
#4
A ja piolecam swojego Samsung Wave

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jedna uwaga, nie ma androida a bade...
Odpowiedz
#5
Bada - niestety nie jest dla mnie. Brat posiada Wave 2 i jakoś ciężko się do tego przyzwyczaić (wiem, że Wave II jest słabszy od Wave I).
Odpowiedz
#6
Ja tez nie polecam Bady. Mialem Wave 8500 i sprzedałem. Mało programów itd.
Odpowiedz
#7
zord napisał(a):nie radze kupować tych tańszych telefonów z androidem bo się mulą

Ja bym powiedział, że działają zbyt wolno. Tak jest bardziej poprawnie gramatycznie.

Co do smartphone''a - Sony Ericsson Neo V
...
Odpowiedz
#8
za około 600 zł możesz wyrwać Sony Ericsson NEO V, który dostał oficjalną aktualizację do ICS. Odpuść sobie Ace bo to cieniznaSmile

tu masz przykładowy link do aukcji z neo v

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
Tak więc opłaca się dopłacić do:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?
Odpowiedz
#10
@ELWIS1 -- Flash999 pisał że szuka dobrego telefonu do rozmów/sms/internetu a nie programów ;-). Akurat tutaj moim zdaniem Wave sprawdza się znakomicie. Jest naprawdę porządnie wykonanym telefonem, a nie plastikową zabawką jak część tanich androidów.
Co do programów, ja używam akurat telefonu do tych samych zastosowań do jakich chce go używać Flash999. Programów jest w tej chwili w sklepie kilkatysięcy co stanowi faktycznie promil aplikacji dla androida. Nie mniej wszystko co potrzebuję jest. Jeśli ktoś nie potrzebuje mieć androida, tylko dobrze wykonany trwały telefon, to ten model jest godny polecenia...
Odpowiedz
#11
SE Live with Walkman. (podzespołami nie odbiega od lini Xperia - CPU 1 GHz, 512 MB RAM), zapowiedziana aktualizacja do ICS, przyzwoity aparat. Jedynym minusem może być wyświetlacz (trochę mały, słabe kąty widzenia). Dzisiaj miałem go dostać - niestety, panie z Plusa nie są na tyle mądre i mówiąc "odłożymy Panu ten telefon" sprzedają go komuś innemu na drugi dzień Wink (czekałem 3 tygodnie tak BTW).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#12
To czym się różni od Neo V? Smile
Odpowiedz
#13
Kup Lumię 610... Na Allegro już są w coraz bardziej sensowniejszych kwotach (bo 999zł jakie było na dzień dobry to nie jest sensowna kwota), które mieszczą się w Twoim limicie.
Ewentualnie, coś z pierwszej generacji, bo bebechami są lepsze, a często można łatwo dorzucić to co masz na Nokii (na mam LG i korzystam z nawigacji Nokii Tongue).

W obu przypadkach nie będziesz miał żadnych problemów z płynnością działania, co w wypadku Androida graniczy z cudem (przy tej kwocie).
Odpowiedz
#14
W sumie neo V jest lepszy Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Popieram lukasa, ciekawa opcja . Sam przymierzam sie do lumi 800. To udana seria.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#16
Szczerze to Lumii 800 nie polecam. Miałem kilka dni, po prostu kupiłem bo chciałem zrezygnować z LG ale... ostatecznie zostałem przy nim, a L800 poszła z powrotem na Allegro. Osiemsetka wygląda niesamowicie, tak samo działa, ale ekran korzysta z technologii PenTile. Jeżeli ktoś częściej przegląda strony www pełne tekstu, emaile, czy dane z RSS, to ziarnistość jest upierdliwa (widać, że faktyczna rozdzielczość "spada"). Lepiej jest kupić 710, albo poczekać aż pojawią się 900 w rozsądnych cenach - tam też jest AMOLED Clearblack, ale już bez PenTile. Oczywiście jeżeli mowa o Nokii, bo z tego co wiem, to Omnia W również ma świetny wyświetlacz.
Odpowiedz
#17
Lumia 710, to dobry i tani wybór , obudowa szału nie robi , ale parametrami przewyższa np. zdecydowanie lepiej wykonanego Mozarta.Jeden i drugi polecam,a cena to ok 500-550k
Odpowiedz
#18
Na tą chwilę najbardziej pasuje mi Neo V. W przyszłości pomyślę nad Windows Phone, jak się rozwinie, a tego życzę.
Tylko gdzie zamówić?
Myślałem nad tą aukcją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A może tutaj, jednak stracę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wygląda pewnie, czy szukać gdzie indziej?
Odpowiedz
#19
Bierz tę pierwszą Smile
700zł, ale nowy a sprzedający ma dobre opinie.
Odpowiedz
#20
kamil10506 napisał(a):Bierz tę pierwszą Smile
700zł, ale nowy a sprzedający ma dobre opinie.


Dzięki! MaszSmile.
Tak więc zamówię na tej pierwszej aukcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości