System Explorer czy Killswitch ?
#1
Zastanawiam się, który program jest lepszy. Co wy na to ?
Odpowiedz
#2
zainstaluj RAMMap przejdź do zakładki File Summary to zobaczysz coś ciekawegoWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
promototo napisał(a):Zastanawiam się, który program jest lepszy. Co wy na to ?


Mozesz mieć i jeden i drugi . Właśnie zainstalowałem System Explorer - jego plus że jest po polsku i może być uruchamiany ze startem systemu, posiada wiele ciekawych narzędzi. Wink


Oprócz nich masz jeszcze process hacker2 , nie wspierany jużstarter na windows xp i jeszcze kilka innyh.
Odpowiedz
#4
zord napisał(a):zainstaluj RAMMap przejdź do zakładki File Summary to zobaczysz coś ciekawegoWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ale on nie pokazuje, które procesy są bezpieczne, a które nie, no chyba, że coś przeoczyłem.

andrzej76 napisał(a):
promototo napisał(a):Zastanawiam się, który program jest lepszy. Co wy na to ?


Mozesz mieć i jeden i drugi . Właśnie zainstalowałem System Explorer - jego plus że jest po polsku i może być uruchamiany ze startem systemu, posiada wiele ciekawych narzędzi. Wink


Oprócz nich masz jeszcze process hacker2 , nie wspierany jużstarter na windows xp i jeszcze kilka innyh.


Kiedyś miałem System Explorer, ale zrezygnowałem dla Killswitch. Chyba czas powrócić do przeszłości i ponownie zainstalować go.
Odpowiedz
#5
promototo napisał(a):
zord napisał(a):zainstaluj RAMMap przejdź do zakładki File Summary to zobaczysz coś ciekawegoWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ale on nie pokazuje, które procesy są bezpieczne, a które nie, no chyba, że coś przeoczyłem.


ale za to już wiesz dla czego system zajmuje aż tyle pamięciGrin
Odpowiedz
#6
Zdecydowanie KS. Minusem możeto być wydajność. Jeśli cchesz zabić proces zawieszonego kalkulatora to możesz użyć PE, ale jeśli już walczyć z infekcją/ mieć dostęp do zaawansowanych funkcji to KS. Po prostu lepszy wgląd na sytuację no i to scyzoryk szwajcarski jeśli chodzi o te sprawy.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Właśnie mam oba uruchomione i odpalam aktualne malware, a pliki są usuwane, którego to sprawka. Wspomnę, że nie mam żadnego innego programu zabezpieczającego.
Odpowiedz
#8
Malware lubi usuwać się sam przez się.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
morphiusz napisał(a):Malware lubi usuwać się sam przez się.



Question
Odpowiedz
#10
Po uruchomieniu malware czasami SAMO SIE usuwa, tzn pierwotny plik, ktory uruchomiles
Odpowiedz
#11
Aha dzięki, teraz kapujęFacepalm
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości