Promocja Advanced SystemCare 5
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Advanced SystemCare Free 5 to darmowa edycja narzędzia przeznaczonego do przeprowadzenia szybkiej optymalizacji systemu Windows.

Aplikacja oferuje takie funkcje jak wyszukiwanie i rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi wpisami w rejestrze, naprawianie konfiguracji systemu, usuwanie komponentów szpiegowskich i reklamowych z komputera czy zwalnianie miejsca na dysku poprzez kasowanie zbędnych plików. W Advanced SystemCare Free 5 znaleźć można ponadto moduły odpowiedzialne za zarządzanie pamięcią RAM, zainstalowanymi programami w systemie, plikami cookies, czy uruchomionymi procesami i usługami.

Program oferuje również opcję wyświetlania szczegółowych informacji na temat zainstalowanych w systemie komponentów (procesor, pamięć, karta graficzna itp.).

W wydaniu 4.0 program został wyposażony w nowy silnik, którego zadaniem jest przyśpieszenie pracy. Odświeżono też gruntownie interfejs użytkownika, jak również skórki przeznaczone do zmiany wyglądu programu. Kolejne zmiany to uproszczenie korzystania z programu i nowe funkcje. W sumie wprowadzono ponad 20 narzędzi, które mogą przydać się użytkownikom do optymalizacji systemu. W najnowszej wersji programu pojawiła się też możliwość ochrony przed lukami bezpieczeństwa i monitorowanie pracy komputera.


Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Download(wersja free, ale po wprowadzeniu kluczu otrzymamy wersję pro):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona z promocją(należy napisać komentarz):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
W tym roku to jakiś wysyp promocji z tym programemGrin
Odpowiedz
#3
Warty uwagi w ogóle?
Odpowiedz
#4
Kiedyś używałem. Były problemy z działaniem Steam. Są lepsze aplikacje.
Odpowiedz
#5
Waves97 napisał(a):Kiedyś używałem. Były problemy z działaniem Steam. Są lepsze aplikacje.

Potwierdzam. Głowiłem się dlaczego Steam nie działał - winny był ASC, po odinstalowaniu wszystko wróciło do normy.
Kiedyś polecałem ten program, teraz za bardzo mnie nie przekonuje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości