Vba32 antywirus
#1
Dla mnie antywirus Vba32jest mało znany.Czy ktoś testował ten antywirus,jakie są wyniki skuteczności itp?Jesli chodzi o lekkość,to imponująca!
Odpowiedz
#2
Produkt "Made in Belarus", choć rzecz jasna, kraj pochodzenia nie powinien w żaden sposób przyczyniać się do niestety od zawsze stosowanej, stereotypowej, czasami niesłusznej i zbyt przedwczesnej dyskwalifikacji (wielu produktów).
rimdop napisał(a):jakie są wyniki skuteczności itp?
Zobacz np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub jeśli chcesz pobierz i przetestuj wersję demo na paczkach opracowywanych i udostępnianych przez Forumowiczów Wink

PS Zapomniałem dodać, że.... strasznie podoba mi się nazwa " V irus B lok A da"Grin
Prostota reklamowej projekcji i jakże ujmująca, banalna wręcz trafność jej potencjalnej interpretacjiGrin
I pomyśleć, że niektórzy "giganci" za nietrafione nazwy płacą grube milionyWink
Odpowiedz
#3
Miquell napisał(a):Produkt "Made in Belarus", choć rzecz jasna, kraj pochodzenia nie powinien w żaden sposób przyczyniać się do niestety od zawsze stosowanej, stereotypowej, czasami niesłusznej i zbyt przedwczesnej dyskwalifikacji (wielu produktów).
rimdop napisał(a):jakie są wyniki skuteczności itp?
Zobacz np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub jeśli chcesz pobierz i przetestuj wersję demo na paczkach opracowywanych i udostępnianych przez Forumowiczów WinkDzięki.U mnie ten antywirus spisuje się rewelacyjnie!

PS Zapomniałem dodać, że.... strasznie podoba mi się nazwa " V irus B lok A da"Grin
Prostota reklamowej projekcji i jakże ujmująca, banalna wręcz trafność jej potencjalnej interpretacjiGrin
I pomyśleć, że niektórzy "giganci" za nietrafione nazwy płacą grube milionyWink
Odpowiedz
#4
Skuteczność przeciętna, coś w stylu ArcaVira.
Odpowiedz
#5
VirusBlokAda komputer Ci poskłada Tongue
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#6
[quote="Borzuck"] VirusBlokAda komputer Ci poskłada Grin
Swoją drogą mogliby przyjąć takie PR-motto Wink
A na serio - licencja za prawie 87 zł - wystarczy np. na Emsi IS, lub NIS''a 2012 (które mają dodatkowo FW), jak również na inne pakiety, które swoją skutecznością znokautują Vba32 w pierwszym podejściu.
Odpowiedz
#7
Cytat: A na serio - licencja za prawie 87 zł - wystarczy np. na Emsi IS, lub NIS''a 2012 (które mają dodatkowo FW), jak również na inne pakiety, które swoją skutecznością znokautują Vba32 w pierwszym podejściu.


Dlatego nikt tego nie używa Wink Sam udowodniłeś dlaczego.

Mnie ciekawi czy sposób rządzenia w Białorusi ma wpływ na rozwój programu?
Odpowiedz
#8
Waves , spójrz na listę międzynarodowychklientów:

VirusBlokAda napisał(a):Nasi międzynarodowi Klienci:
Instytut naukowo-badawczy Wissenschaftliche Forschungsinstitut der technischen Abwehr in der Informationstechnologien Narodowy Bank Republiki Białorusi
Ministerstwo Finansów Republiki Białorusi
BiałoruskaGiełda Walutowa i Akcyjna
Centrum Technologii Bankowych
Przedstawicielstwo Koncernu Samochodowego VOLVO w Mińsku
Uniwersytet Państwowy Republiki Białorusi
Portal internetowy TUT. BYi MAIL. BY
Administracja Skarbowa Miasta Stołecznego Mińsk
Narodowa Politechnika Republiki Białorusi
Agencja Informacyjna " MinskNews"
Miejska Klinika Dziecięca wMińsku
..........


Czyżby leciutka wewnątrzkrajowa propaganda reklamowa?Wink


Dodano: 11 maja 2012, 9:08

rimdop napisał(a):Czy ktoś testował ten antywirus,jakie są wyniki skuteczności itp? Jeśli chodzi o lekkość,to imponująca!
Z lekkością to ten program ma raczej na bakierWink

A co do skuteczności:
kamilze napisał(a):malware by tachion z dnia 2012-05-08
54/123 43,9 %
Białoruscy Towarzysze mają jeszcze nad czym pracowaćWink

rimdop , tu masz przynajmniej częściową odpowiedź:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
Oni chyba nie rozumią słowa międzynarodowy . A ja tak blisko mam Tongue
Ja bym nie korzystał z tego nigdy. Już lepiej coś darmowego.
Odpowiedz
#10
@Waves97 a ja bym tego programu nie skreślał "z góry". Kiedyś go testowałem i byłem dość pozytywnie zaskoczony wynikami. Zresztą nawet teraz wrzucając jakieś 0-day na virustotal często mam tak że jednym z skanerów który często wykrywa szkodniki podczas gdy inne milczą jest właśnie vba.
Chciałbym zobaczyć jakiś jego uczciwy test. Interfejs z tego co pamiętam był dość siermiężny ale już wyleczyłem się z oceniania antywirusów tymi kategoriami.
Fakt że cena licencji dość zaporowa, ale to już zupełnie inna sprawa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości