Pytanie o konfiguracje
#1
Heh ..................creer własnie miałem ci zadać parę pyatn na temat defensewall,a myślę nad wypróbowaniem takiego pakieciku do ochrony
threat fire + defensewall + spybot
lub
defense wall +avirka free +spybot

jak myślisz będzie dobrze?
który zestaw byś zaproponował?
Odpowiedz
#2
lunaticdreams napisał(a):Heh ..................creer własnie miałem ci zadać parę pyatn na temat defensewall,a myślę nad wypróbowaniem takiego pakieciku do ochrony
threat fire + defensewall + spybot
lub
defense wall +avirka free +spybot

jak myślisz będzie dobrze?
który zestaw byś zaproponował?

Ja bym nie wybrał żadnego z nich .
Odpowiedz
#3
lunaticdreams napisał(a):Heh ..................creer własnie miałem ci zadać parę pyatn na temat defensewall,a myślę nad wypróbowaniem takiego pakieciku do ochrony
threat fire + defensewall + spybot
lub
defense wall +avirka free +spybot

jak myślisz będzie dobrze?
który zestaw byś zaproponował?

Na Twoim miejscu uzylbym takiego zestawienia:

1. warstwa ochronna: ThreatFire (posiada modul kontroli polaczen wychodzacych - z tego co widze nie masz FW;poza tym dziala na zasadzie PrevX (za ktorym sie ostatnio rozgladasz) i wspolgra z AV uzupelniajac go.
2. warstwa ochornna: DefenseWall (mocny HIPS + polityka piaskownicy)
3. warstwa ochronna: Avira Personal (lekka i uzupelniajaca pozostale warsty ochrona)

Wychodze z zalozenia ze najlepszym rozwiazaniem jesli chodzi o bezpieczenstwo jest posiadanie kilku layer protection.
W tej konfiguracji ktora Ci przedstawilem jestes zabezpieczony optymalnie biorac pod uwage poziom bezpieczenstwa oraz zuzycie zasobow ktore w dalszym ciagu nie powinno byc wysokie.
Dla pewnosci dobrze by bylo wstawic w te konfiguracje Router NAT, ale nie zawsze jest to mozliwe - notebook/netbook - raczej nie nosi sie wtedy ze soba routera.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#4
PrevXnie polecam, mocno podatny na fałszywki .
Odpowiedz
#5
pytałem co byś poelcił
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości