Norton Security
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wersja 3.0 będzie pewnie oparta na silniku NAV 2009. Ja posiadam jeszcze wersję Nortona 360 2.0, w której jest NAV 2008 i firewall Nortona. Całkiem przyjemny pakiet. Po odpowiednim skonfigurowaniu działa bardzo przyzwoicie. Plus za integrację z przeglądarką.
Odpowiedz
#2
skuteczność ciekawe jaka?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Trzeba by mi było przyłożyć pistolet do głowy, żebym mógł powiedzieć, że Norton, to bardzo skuteczny antywirus Smile
Odpowiedz
#4
Jeżeli jest oparty na tym samym silniku co NAV to pewnie będzie taka sama.
Test nortona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#5
Serafin napisał(a):Jeżeli jest oparty na tym samym silniku co NAV to pewnie będzie taka sama.
Test nortona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Link nie działa...
Odpowiedz
#6
To spróbuj wejść do testu przez opcję comparatives.
Odpowiedz
#7
Ratatui napisał(a):Link nie działa...


Klikasz na Comparatives i ostatni test od dołu. Norton słabiutko a Avira jak zwykle najskuteczniejsza Smile
Odpowiedz
#8
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):Link nie działa...


Klikasz na Comparatives i ostatni test od dołu. Norton słabiutko a Avira jak zwykle najskuteczniejsza Smile


97.9% To słabo? To trzeci wynik w całym teście.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#9
Serafin napisał(a):97.9% To słabo? To trzeci wynik w całym teście.


Ja patrzyłem natest z listopada (20).
Można przesunąć pasek w dół i zobaczyć jeszcze inne raporty. O którym teście Serafin piszesz?
Odpowiedz
#10
Pisałem o teście z Sierpnia. Ty widać musiałeś popatrzeć na test heurystyki z listopada.
Odpowiedz
#11
Jurek napisał(a):Trzeba by mi było przyłożyć pistolet do głowy, żebym mógł powiedzieć, że Norton, to bardzo skuteczny antywirus Smile

I znów się zaczyna - krytykujesz/krytykujecie program nie znając go ! . Ludzie wam naprawdę brakuje IQ !.
Odpowiedz
#12
dobrze że ci nie brakuje IQ !!widzę że jak ktoś krytykuje to co ty uważasz za dobre to zaraz każdego obrażasz!!!Każdy ma inne zdanie i musisz się z tym pogodzić !!
Odpowiedz
#13
Dozamet1 napisał(a):dobrze że ci nie brakuje IQ !!widzę że jak ktoś krytykuje to co ty uważasz za dobre to zaraz każde go obrażasz!!!Każdy ma inne zdanie i musisz się z tym pogodzić !!

W przeciwieństwie do was nie krytykuje programu nie znając go ! , jeśli rzeczywiście piszę źle o jakimś antywirusie to zapewne wnika to z tego , że przy korzystaniu z niegonie przypadł mi do gustu ! . Obrażam ludzi tylko wtedy jeśli widzę , że dana osoba piszę głupoty , ubolewam nad tym jaki człowiek może być nierozgarnięty .
Odpowiedz
#14
Pamiętacie niedawnego wirusa (na forum ktoś go podał), którego NOD nie widział? Norton też go niestety nie zauważał. W przeciwieństwie do Kasperskiego i F-Secure.
Odpowiedz
#15
O ile dobrze pamiętam NOD dał monit w momencie próby otwarcia tego pliku - Avira dla odmiany już przy próbie ściągnięcia go na dysk Smile
Odpowiedz
#16
a Norton milczał jak zaklęty Smile
Odpowiedz
#17
jak chciałbyś wiedzieć każdy z nas robi testy!nawet tu na forum jest taki dział!
Odpowiedz
#18
Nikesz napisał(a):a Norton milczał jak zaklęty Smile

Za to Nod32milczał przy pewnym trojanie a Aviramyślisz , że jest na tyle idealna aby była w stanie wszystko wykryć ? . Jak dla mnie jest to dość normalne , że dany antywirus czegoś tam nie wykryje .
Odpowiedz
#19
jasne, ale Kasperczak od wielu lat nie dał u mnie takiej plamy Smile
Odpowiedz
#20
VenomX napisał(a):Za to Nod32milczał przy pewnym trojanie a Aviramyślisz , że jest na tyle idealna aby była w stanie wszystko wykryć ? . Jak dla mnie jest to dość normalne , że dany antywirus czegoś tam nie wykryje .


Nie ma programu który wszystko będzie w stanie wykryć, lecz jak pokazują ostatnio tematy zakładane na forach NOD wykrywa mniej niż Avira.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości