Norton Security
Cytat:Chociaż mi się wydaje że jest to cały czas wersja 2015 tylko po prostu ulepszona.


Co nie którzy tak mówią na avire, gdyż interfejs wogóle się nie zmienił od lat i skupili się na ulepszaniu produktu Smile
Odpowiedz
Witam mam takie pytanie czy ma ktoś z was klucz do Norton 360 Premium 2020 ale działający na 60 dni albo dłużej bo potrzebuje . Interesuje mnie tylko działający nierejestrowany. Obecna licencja mi się kończy 9 luty 2021. Więcej udzielę info na prive.
Odpowiedz
Witam otrzymałem wraz z laptopem Acer 30 dniową wersję Norton Security Ultra i chciałem zapytać jak oceniacie skuteczność Nortona ?
Odpowiedz
Program jest skuteczny, szczególnie dobrze sprawuje się w nim skaner behawioralny.
Odpowiedz
No norton i kaspersky to liderzy jak chodzi o pakiety zabezpieczające niemal od zawsze w samej czołówce..

Co do stabilności to hmm różni ludzie różne programy różne konfiguracje komputerowe, zainstaluje demo na 30 dni i sam oceń.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Norton jest ok, ale czasami jest zbyt restrykcyjny i potrafi kasować trainery do gier Smile
Odpowiedz
Norton od teraz jest oficjalnie koparką kryptowalut Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Ta firma ostatnio jakaś dziwna jest więcej funkcji usuwają zamiast dodawać jakieś nowości albo ulepszać produkty mam tu na myśli np ochrona bankowości wycofali z Norton 360.
Odpowiedz
(11.12.2021, 22:09)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton jest ok, ale czasami jest zbyt restrykcyjny i potrafi kasować trainery do gier Smile
Pewnie dalej usuwa wszystko co uzna za zagrożenie i w dalszym ciągu nie mamy możliwości dodania  plików czy folderów do wykluczeń, tak jak choćby w KIS czy w Eset-ie.
Odpowiedz
Albo dalej fejki robi w oparciu o reputację społeczności Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości