Norton Security
Zobacz tam czy jest opcja aktualizuj.
Lub odinstaluj i Pobierz tą wersję ( o ile jest nowsza):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wiem czy w obecnej wersji można to zrobićw ten sposób:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Zainstalowałem z linka i (Dodatek Identity Safe Toolbar jest niezgodny z programem Firefox 35.0.1)
Odpowiedz
Bogdan napisał(a):Przy odinstalowywaniu nortona można sobie zostawić Norton Identity Safe (sejf tożsamości) jednak nie działa on samo sobie bez pakietu security
Norton Identity Safe działa bez zainstalowanego pakietu, można go zainstalować jako bezpłatne rozwiązanie oficjalnie udostępnione przez Symanteca:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
A więc tak: ze strony symantec pobierana jest wersja 2014.7.8.23 która jest niezgodna i nie mogę jej zaktualizować do nowszej po każdej aktualizacji jest ta sama wersja.
Norton security zaraz po instalacji też nie działa (sejf) ale po live update jest OK aktualizuje się (sejf) do 2015.2.0.16 i tu ciekawostka: po odinstalowaniu NS pozostawiony sejf wraca do starej wersji i znowu nie działa.

A tak przy okazji jest gdzieś dostępny trial NS dłuższy niż 30 dni?
Odpowiedz
Czy ktoś może mi poradzić, co muszę zmienić w ustawieniach NS 2015. Otóż na koncie lokalnym nie mogę uruchomić skanowania dysków, tego problemu nie mam na koncie administratora.
Odpowiedz
slavek12 napisał(a):Czy ktoś może mi poradzić, co muszę zmienić w ustawieniach NS 2015. Otóż na koncie lokalnym nie mogę uruchomić skanowania dysków, tego problemu nie mam na koncie administratora.
Czy instalując program wybrałeś opcję "zainstaluj dla wszystkich użytkowników"?
Odpowiedz
Miquell napisał(a):
slavek12 napisał(a):Czy ktoś może mi poradzić, co muszę zmienić w ustawieniach NS 2015. Otóż na koncie lokalnym nie mogę uruchomić skanowania dysków, tego problemu nie mam na koncie administratora.
Czy instalując program wybrałeś opcję "zainstaluj dla wszystkich użytkowników"?
Problem pojawił się jakiś czas temu ale odinstaluję program i zainstaluję od nowa.
Odpowiedz
Norton Security 2016 beta dostępny , więcej pod linkiem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Coś wiadomo na temat planowanej listy zmian w nowej wersji?
Czy raczej kosmetyka?
Odpowiedz
Raczej kosmetyka i kompatybilność z 10

Cytat:Here are the known issues with the current Public Beta build. We are already aware of these issues and will have them resolved before final release:

UPGRADE - When the 22.5 beta layout is installed over 22.x builds, upgrade error occurs - however, product is functional with the second reboot
MAIN UI - Backup widget is shown in NS BETA layout, but it takes the customer to the NOBU beta portal
BACKUP - The blue overlay icons are not displayed in Windows 10 OS
BACKUP - Backed up Optical drive is missing in N-Drive in Windows 10 OS
BACKUP - Throttle States are not changing when Bandwidth Throttle is moved
CUSTOM SCAN - Scheduled Full System Scan becomes disabled when changes are made to Settings
CUSTOM SCAN - Pausing a custom scan, doesn''t actually pause the scan
THREAT REMEDIATION - After turning on Auto-protect, live threat gets remediated without user consent
DETECTION TOASTERS - ''View details'' is cut off or missing on AP toasters (pop-up windows)
IDENTITY SAFE - In Google Chrome, the antiphishing blocking may not work on first visit to the page; however, it blocks correctly on non-Chrome and revisits to the page
IDENTITY SAFE - On Windows 10 OS & IE not the default browser, launching logins from vault UI, always opens IE instead of using user''s default browser
Odpowiedz
Tu moja taka mała prezentacja programu dla osób które, nie chcą bawić się w pobieranie instalowanie wersji Beta Norton Security 2016:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A chcą zobaczyć czy coś się zmieniło czy nie. Nie jest to może full dokładne, nie wszystko otworzyłem, ale poglądowo można zobaczyć.

Dopowiedzieć mogę, ze w dniu jutrzejszym mam w planie przetestowanie go na próbkach i linkach.
Odpowiedz
To mówisz że NIS'a katujesz Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Quassar, nie. Tak tylko napisał w żarcie a filmik to iluzja.

Wracając do testu. Fajna sprawa. Bardzo lubię ten pakiet. Gdybym go w jakiś sposób zdobył na pewno byłby na moich sprzętach. dolar, powodzenia i oby więcej takich inicjatyw ale z darmowymi programami Wink
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
Ja tam dalej używam NG 15 do gruntownego backup i w zupełności wystarcza.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Jak sprawuje się Norton Security jeśli chodzi o wykrywalność zużycie procesora ramu i dysku?Jest tak lekki jak Baidu,Panda itp? Podobno jest oparty na chmurze z tego co piszą na DP.
Odpowiedz
U mnie na Windows 8.1 tak to wygląda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Norton Internet Security 2015 v22.5.0.124

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton Antivirus 2015 v22.5.0.124

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton 360 2015 v22.5.0.124

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Norton Product Update 22.5.2.15 for Windows 10 Compatibility:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat:Norton AntiSpam stops filtering spam emails from Outlook
Norton fails to activate with error codes (-6) & (-1010)
False positive detections "Suspicious.Cloud.x" after updating Norton
Norton Identity Safe fails to auto fill websites with multiple logins

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Czy wie ktoś, kiedy sejf Norton Toolbar będzie dostosowany dla najnowszej przeglądarki Firefox?
Odpowiedz
(27.10.2015, 15:55)slavek12 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy wie ktoś, kiedy sejf Norton Toolbar będzie dostosowany dla najnowszej przeglądarki Firefox?

Pewnie tak, bo to wynika z tego komunikatu (koniec października...więc niedługo pewnie)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Symantec zaleca pozostanie/zainstalowanie wersji 40 w celu zachowania funkcjonalności...a Mozilla wprost przeciwnie zainstalowanie wersji nowej i tymczasowe zaprzestanie korzystania z tooblara

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości