Norton Security
#81
to może odinstaluję 2009 i zainstaluję 2010 i może wtedy
Odpowiedz
#82
zrob tak i daj znac czy dziala Smile
Odpowiedz
#83
działa klucz
Odpowiedz
#84
Fajnie Dozamet1,że sprawdziłeś...przetestuje się niedługo z jakimś dodatkiemSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#85
Szybko śmiga.Zobaczymy jak ze skutecznością ale z GW nie powinno być problemów
Odpowiedz
#86
Od KAV 2010 na pewno jest lżejszy...ciekawe jak w porównaniu z Avastem 5...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#87
dużej różnicy nie zauważyłem co do lekkości Avasta do NAV
Odpowiedz
#88
ignatiusdorn napisał(a):E to szkoda, bo już się trochę ożywiłemSmile Ten NIS taki cukierkowaty, prawie jak FirefoxSmile Ale zawsze jest coś kosztem czegoś, popatrzcie na siermiężny interfejs Aviry Security Suite ale za to jaka skuteczność... Mam przeczucia, że NIS tylko dobrze wygląda, słowem to taka pusta blondyna z tipsamiSmile Chyba, że ten Sonar 2 to rzeczywiście jakaś rewolucja jest...


Ignatiusdorn...dziwne masz doświadczenia z kobietami...ja znam blondyny z tipsami które poziom intelektualny mają na wysokim poziomie...
Poza tym jak dodatek upiększający dłonie tudzież kolor włosów może mieć wpływ na intelekt człowieka ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#89
Meir napisał(a):Jurek...z Twoich wypowiedzi wnioskuje,że to shit roku...poświęcę się i zostanę przy nim czekając na zmasowany atak wirusów które zainfekują mi systemSmile


Używając Meir DW, to możesz sobie zainstalować nawet ArcaVira, czy PCToolsa i też nie będzie problemu Smile
Odpowiedz
#90
Jurek-nawet gdybyś mi zapłacił to bym nie zainstalował u siebie ArcaViraSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#91
Jeśli by mi ktoś zapłacił za zainstalowanie Arcavira to oczywiście bym wziął Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#92
Meir napisał(a):Jurek-nawet gdybyś mi zapłacił to bym nie zainstalował u siebie ArcaViraSmile


U mnie ArcaVir leży w szufladzie już ponad dwa lata i jeszcze jest ważna licencja Smile
Odpowiedz
#93
Jurek napisał(a):
Meir napisał(a):Jurek-nawet gdybyś mi zapłacił to bym nie zainstalował u siebie ArcaViraSmile


U mnie ArcaVir leży w szufladzie już ponad dwa lata i jeszcze jest ważna licencja Smile


to dni ważności nie upływają?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#94
Plati napisał(a):to dni ważności nie upływają?


Upływają ale jeśli Jurek uzyskał licencję tak jak ja to była ona ważna 3 lata Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#95
bez przesady - gdzieś widziałem test gdzie był lepszy niż drWeb

o tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#96
Pablosss napisał(a):
Plati napisał(a):to dni ważności nie upływają?


Upływają ale jeśli Jurek uzyskał licencję tak jak ja to była ona ważna 3 lata Smile


3 lata z Neostradą. Super dodatek Grin
Odpowiedz
#97
O rany. Dobrze, że nie jestem posiadaczem Nerwostrady.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#98
asg napisał(a):bez przesady - gdzieś widziałem test gdzie był lepszy niż drWeb

o tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Łeb w łeb z Dr.Webem, który też nic nie wykrywa.
Odpowiedz
#99
Czego nie dodawali do Neo - McAfee, Nortona i chyba Arcavir.
Odpowiedz
asg napisał(a):o tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Final Score:

DrWeb: 87.15
Arcabit: 86.85
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości